4:5
    Daniel KORYCH
    (Čáp)

FBC Letka Toman Finance Group - ASK Orka Čelákovice 4:5p
branky: 10. Jan Vojáček, 25. Ondřej Čech, 26. Jan Hranický, 48. Jan Hranický - 31. Václav Kramel, 50. Václav Kramel, 53. Václav Kramel, 56. Daniel Richtr, 65. Daniel Korych; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Tomáš Petr 14 - Vojtěch Žáček 20; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:3, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 2:2
70:00 Ukončení prodloužení
64:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #17 Jakub Čáp (4:5)
63:30 Ani jeden tým nechce udělat chybu na míčku domácí, ale pouze u vlastní brány.
61:46 West měl obrovskou šanci, kdy si obehrál dva hráče a šel sám na golmana, ten ho však vychytal.
60:01 V prodloužení už každé zavahání znamená náhlou smrt.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
58:44 Hranický měl obrovskou šanci, ale neprotlačil míček za záda golmana.
57:05 Bohužel hosty tento gol hodně nabudil a nepouští domácí prakticky k ničemu, tady je potřeba říct, že domácí mají třetí třetiny velmi tragické.
55:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #89 Václav Kramel (4:4)
55:46 Dohner odpaliuje do bezpečí, aspoň pro tuto chvíli.
55:00 Tady bude ještě drama, hosté mají další přesilovou hru.
54:09 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Šimík družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
53:35 Lehké zaváhání golmana zřejmě, kdy si to nechal propasírovat na bližší tyč.
52:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #31 Adam Zoubek (4:3)
51:47 West teď nepřesně rozehrál kdy hledal sice Blanu, ale přihrávka k němu nepřišla.
49:58 Bohužel pro domácí i hosté využili přesilovou hru.
49:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (4:2)
48:31 Přesilovou hru si vyzkoušejí hosté. Kramel hledal někoho před bránou, ale tam našel pouze obránce Letky.
48:02 Vyloučen hráč #37 Jan Blecha družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
47:50 Domácí využili přesilovou hru a opět si berou tří brankový rozdíl.
47:18 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #22 Jan Vojáček (4:1)
46:44 První minuta pryč a bohužel pro domácí zatím ne moc úspěšná.
46:19 Domácí budou mít velkou šanci, protože mají první přesilovku zápasu. Blana střílel, ale mimo.
45:58 Vyloučen hráč #26 Michal Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
43:43 Letka se určtitě nebude nikde tlačit, aby nevzniklo nějaké přečíslení.
42:25 hosté měli velkou šanci, kdy Němeček trefil břevno.
40:01 Vzhůru do druhé části.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:57 Více se toho v této třetiny už nestane, domácí vedou o dva goly, ale bude to ještě tuhý boj.
38:00 Poslední varování pro oba celky, pak už rozhodčí budou nekompromisní a budou vylučovat.
37:30 Nestkutečná mela před bránou domácích golmana, kdy to tahal z brány ma poslední chvíli, ale opět mají hosté nebezpečnou standardku, tentokrát míček proletěl mimo.
35:12 Na teč před bránou Petra číhal Korych, ale míček netrefil.
33:55 PO vstřeleném golu bylo plné hřiště hostů, ale jejich tempo už lehce opadlo a do hry se zpátky dostává Letka.
30:34 Bohužel hosté využili tuto možnost a korigují skore v půlce třetiny.
30:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #47 Daniel Bárta (3:1)
29:56 Nebezpečná standardní situace pro Hosty.
29:12 Standardka pro Letku, ale Vojáček trefil pouze obránce. Ovšem na míčku opět domácí.
26:36 Tohle Letka potřebovala, hosty k ničemu nepouští a když už, tak zasáhne obránce, který si obětave klekne do střely.
25:57 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
25:45 Čech se s tím nemazal a vystřelil střelu z první, která zaplula za bránkáře  Orky.
24:56 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #17 Jakub Košarišťan (2:0)
22:25 Dobrou šanci měl i Šimík, ale tentokrát trefil obránce Orky.
21:35 Čech pálil od mantinelu, ale trefil pouze obránce hostí.
20:20 Vzhůru do druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:50 Zaváhání v rozehravce letky, kterou málem využil Korych, ale netrefil bránu, tady měli domácí štěstí.
15:22 Letka tlačí a opět jsou více nebezpeční a pořád více na míčku, moc hosty nepouští ke hře.
12:44 Tak to byly krásné akce a rychlá hra na obou strnách nejprve letka v útoku, pak hned v protiútoku hosté. Kdy svěle zasáhl Petr a poslal do dalšího útoku Svobodu.
10:26 Domácí se dočkali a ujímají se vedení. To mohl těsně před tímto golem dávat už Čech, ale přihrávka před bránou na něj byla moc prudká.
09:23 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #12 Jan Hranický (1:0)
08:24 Domácí jsou více na míčku, ovšem to je bohužel k ničemu, protože jim chybí ten tlak směrem do brány.
05:52 Letka stupňuje pomalu tlak na bránu soupeře. A opravdu není na co čekat, čím dříve vstřelí gol tím více se uklidní.
05:32 Rozehrávka pro Letku z půlky. Gryz posílá míček do rohu, tam svádí souboj s obráncem hostí. West pálil, ale mimo bránu.
03:05 Hosté jsou s napadáním opatrnější a neženou se do zbrklého napadání.
02:35 První zákrok, který má domácí golman Petr.
01:38 Bude to boj o každý míček což jde vidět hned ze začátku.
00:01 Vážení diváci vítejte u dnešního onlinu. Letka už nutně potřebuje zvítězit a urvat první vítězství v této serii.