• 60 59:51
    2
    Jonáš KULHAVÝ

FAT PIPE Start98 - FbC Plzeň 8:6
branky: 12. Matěj Netrefa, 26. Matěj Netrefa, 34. Viktor Chaloupka, 37. Matěj Netrefa, 38. Adam Kulík, 40. Matěj Netrefa, 44. Matěj Jambor, 53. Martin Škorpa - 20. Jaromír Täuber, 22. Matěj Vošta, 50. Michael Brabec, 51. Matěj Vošta, 54. Matěj Šebek, 56. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 33 - Martin Bezděk 29; po třetinách: 1:1, 5:1, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
59:51 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
59:51 Rozehrávka Plzně ze slibné pozice.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:24 GÓL FbC Plzeň! 8:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #75 Jaromír Täuber (8:6)
55:24 Plzni se hra v šesti vyplácí a po krátké době snižují náskok domácích.
55:03 Timeout FbC Plzeň
55:03 Po oddechovém čase jdou hosté do šesti bez brankáře.
54:51 Kulík osamocen trefuje Bezděka.
53:46 GÓL FbC Plzeň! 8:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #39 Václav Zábran (8:5)
53:07 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za držení
53:07 Ukázka bojového umění mezi Netrefou a Voštou končí vyloučením domácího hráče.
52:50 Zábran pokračuje v gymnastické sestavě, tentokrát 5 z 10. Rozehrává tedy Plzeň.
52:05 GÓL FAT PIPE Start98! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #40 Tomáš Josefovič (8:4)
52:05 Škorpa prostřeluje všechyn bránící i stínící hráče a zvyšuje na 8:4.
52:03 Josefovič faulován na středu, Start rozehrává ze slibné pozice.
50:17 GÓL FbC Plzeň! 7:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (7:4)
50:17 Vošta doklepává valstní střelu a snižuje stav.
50:13 Dufek zblokoval střelu Brabce.
49:08 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #62 Matěj Vošta (7:3)
49:08 Vošta našel Brabce před brankou a snižuje.
49:04 Brabec ze středu přestřeluje.
48:35 Jambor se snažil přelobovat Bezděka.
47:11 Zábran trefuje blokujícího Kulíka, tentokrát jsme se žádného gymnastického prvku nedočkali.
45:44 Němeček promáchl 100 % šanci.
45:41 Plzeň vybojovala standardku z dobré pozice.
43:56 GÓL FAT PIPE Start98! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Jambor, asistoval #10 Vojtěch Bagin (7:2)
43:56 Bezděk zústává ležet na zemi po kontaktu s domácícm Jamborem.
42:55 Chaloupka úplně sám před brankou, terfuje hodně vedle.
41:55 Oba týmy se snaží kombinovat.
40:39 Škorpa táhne útočnou akci.
40:01 Vhazování na začátku třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:59 Škorpa trefuje blokujícího Voštu.
39:31 GÓL FAT PIPE Start98! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #9 Ondřej Kalach (6:2)
39:31 Kalach chytil rozehrávku Plzně a našel Netrefu, ten je dnes opravdu při chuti a zvyšuje vedení domácích.
37:28 GÓL FAT PIPE Start98! 5:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík bez asistence (5:2)
36:53 Na vedení domácích o dva góly navyšuje opět Netrefa.
36:52 GÓL FAT PIPE Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #99 Matěj Jambor (4:2)
35:54 Nový od mantinelu, Dittrich chytá.
35:09 Nikým nehlídaný Kulhavý ze středu metr nad.
34:45 Přízemní střelu Plzeňského útočníka Dittrrich chytá.
33:30 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 Viktor Chaloupka, asistoval #15 Matěj Netrefa (3:2)
33:30 Přečíslení Startu končí brankou, po které jdou domácí do vedení.
33:15 Sledujeme opravdové utkání Play off se vším všudy - plné osobních soubojů, oplácení i fanouškovské podpory.
32:54 Bezděk chytá střelu z půlky.
32:03 Bezpalec blokuje střelu rozjetého Horažďovského.
31:11 Hosté hrají v plném počtu.
30:23 Dufek míjí bránu.
29:11 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:11 Uvidíme
28:34 V akci s míčkem i fotograf a gólman dorosteneckého týmu, Matěj Pašek,
27:15 Po tlaku na obou stranách následuje klidnější část hry a oba týmy střídají.
26:15 Škorpa trefuje břevno.
25:25 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
25:25 Jambor nádherně našel Netrefu, tomu se před brankovištěm podařilo tečovat a mámě opět srovnáno.
25:20 Něměček trefuje těšně nad.
23:02 Matěj Šebek v souboji s Bezpalcem. Opět vypadá, že jsme na typu bojového umění. V akci naše zdravotnice Sára.
21:42 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta bez asistence (1:2)
21:42 Vošta získal na středu balon a trefil se pěkně pdo břevno.
21:32 Zábran po souboji s Jamborem skočil šipku, porota ve skocích do vody by dala 8,5 z deseti.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:58 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #21 Filip Nový (1:1)
19:58 Tauber ze středu trefuje roh branky. Srovnává na 1:1.
19:12 Domácí Chaloupka ze středu míjí.
19:01 Start rozehrává ze slibné vzdálenosti.
18:26 Plzeň rozehrává na polovině Startu, domácí lavička s výrokem rozhodčích nesouhlasí.
17:43 Bagin chytil rozehrávku Plzně a našel volného Jambora, ten z brankoviště minul.
17:25 Souboj pdoobný judu se odehrál na polovině Plzně, rozehrávat budou hosté.
16:22 Start rozehrává poklidně na své polovině.
15:02 Filip Bezpalec nahazuje balonek na branku Plzně, dorážející hráč chybí.
14:34 Vyčíchlo se pěkně uvolnil na středu, Dittricha však neohrozil.
11:46 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
10:00 V polovině 1.třetiny je stav nerozhodný, ač se hraje nahoru a dolů.
06:59 Start pěkně střílí, ale gólman Plzně.
05:19 Start rozehrává na půlce, Plzeň dobře blokuje a získává balon.
04:48 Dufek se sportovně přiznal k teči.
03:56 Jambor z metru vysoko nad.
02:55 Vyčíchlo promáchl 100 % šanci.
02:34 Nový našel svého spoluhráče na mantinelu, ten přestřeluje.
00:02 Oba týmy se ozývají nejen na hřišti ale i na lavičkách, předpokládáme utkání plné osobních soubopjů na obou stranách.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu 2. zápasu 1. kola Play down. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE Start98 proti hostům FbC Plzeň.