• 60 59:58
    2
    Vlastimil ČERVENKA

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 0:2
branky: 27. František Vykopal, 48. František Vykopal; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 533; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 12 - Adam Kohút 22; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:58 Vyloučen hráč #6 Vlastimil Červenka družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
59:29 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
59:29 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
57:17 Připravený a nehlídaný Bohuslávek u mantinelu po obržení míčku na nic nečeká a hned pálí, bohužel pro Kladno mimo.
56:10 Timeout Kanonýři Kladno
56:10 Kladno odvolalo brankáře.
55:02 Otrokovičtí se nyní vyznačují hrou před brankou, kam se dostávají čím dál častěji, kladenští ale většinou stíhají pokrýt všechny hráče a včas vystupovat proti střelám.
53:24 Tomášek provedl pro soupeře nebezpečný výběh z rohu, Kohút však v brance nezahálel.
52:57 Ztracený míček si našel Javoříka, ten ale pálí těsně mimo tyčku.
51:12 Krbec nepřesně na Stůje to mohlo mít špatný konec, Červenka už se totiž chystal si ho vzít, naštěstí Stůj byl rychlejší.
49:27 Kladno má zatím více přesných střel, žádná si bohužel nenašla své místo v brance, neboť všechny jsou buď ztečovány mimo hřiště, nebo končí v rukách Kohúta.
48:58 Další odražený míček od Janouška, tentokrát od helmy.
48:06 Vykopal trefuje Janouška, který se stačil přemístit a míček tak odrazit.
47:26 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (0:2)
46:57 Janda prověřuje Kohúta, míček se sice dostal za něho, ale odskočil mimo, tak se ho ujak Sovják.
45:51 Chroustovi sjíží míček z čepele, posílá ho tak vysoko nad mantinel.
43:54 Bachmaier si přebírá od Vykopala míček a míří vpřed, před brankou ale nahrává, bohužel naslepo.
42:11 Kanonýři se zatím vetšinu času drží na míčku a daří se jim dostávat přes soupeře, nicméně dostat se před branku už není tak lehké.
40:01 Buly i po třetí pro Otrokovice.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:32 Stůj vysílá střelu ze středu hřiště, trefuje však hned Javoříka, který je první na ráně.
38:46 Nadějná souhra Tomáška a Bachmaiera končí odraženým míčkem za mantinel.
38:02 Janoušek zastavuje postup uvolněného Šťourače povedeným zákrokem.
37:08 Kelemen blokuje střelu Tadeáše chrousta na úplně odkrytou branku, drží tak tým zatím nad vodou.
34:25 Tomášek se dostává ze středu až přímo ke Kohútovi, Kubíček je mu v patách a tak nestíhá zakončit, Kohút zasahuje.
33:57 Stůj sbírá míček Ležatkovi a uniká uklidnit situaci k domácí brance.
32:03 Obrana Otrokovic si přehrává míček ze strany na stranu a čeká na vhodnou chvíli.
30:36 Janoušek zajišťuje ohrožující střelu Gála z půlky.
27:08 Povedená Kelemenova klička na Tomáše Chrousta mu zajišťuje volnou cestu do rohu domácích, tam na něho ale čeká Tomášek.
26:59 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #28 Lukáš Kubíček (0:1)
26:59 První gól dnešního zápasu zajišťuje Vykopal, Janouška se mu podařilo vytáhnout z branky a míček prostřelit mezi dvěma kladenskými obránci u branky.
24:30 Fojtík sbírá ztracený míček před brankou, přes hustý prostor před brankou se ale jeho střela odráží mimo hřiště.
21:20 Souhra mezi Bohuslávkem a Pfaurem před brankou končí vyloučením, to je nakonec zrušeno a následuje tak buly z rohu.
20:27 Velmi pohotový Kohút vyráží Bachmaierovu nebezpečnou střelu.
20:01 Buly pro Panthers.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:00 Kladno v plné síle.
17:52 Novák sbírá nahrávku hostům a také osamocený míří na Kohůta, nyní se trefuje do jeho těla.
17:00 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
16:34 Kopecký při osamoceném postupu na Janouška pálí mimo.
15:39 Otrokovice v plném počtu.
15:31 Bachmaier sbírá vyhozený míček kohůtem a hned předává Chroustovi.
13:27 Stůj sbírá Sovjákovi míček přímo z čepele a míří za Kohútem, nestíhá vytřelit a tak se dostává až do rohu do souboje se Sovjákem který ho pronásleduje.
10:32 Svačinka se nestíhá natáhnout pro nahrávku, která mířila na Sovjáka, ten vyčkaval na druhé straně branky, střílí nad těsně nad.
09:28 Velmi nadějná spolupráce Papouška a Nováka končí odražením míčku Kohůtem mimo branku.
06:31 Bohuslávek přijímá krosovku od Stůje a dostává se až před branku, trefuje jen Kohútovu vystrčenou nohu.
05:27 Červenka pálí od mantinelu na odkrytou Janouškovu branku, naštěstí mimo.
04:28 Bohuslávek napadaný za brankou se přesouvá z jedné strany na druhou, nemá komu nahrát, nakonec se uvolňuje Janda na mantinelu.
02:59 Tomášek uloupil Kohútovi skákavý míček a zkusil střelu backhandem, pálí mimo.
00:50 Oproti včerejšímu  utkání dnes hosté postupují s menší opatrností a hned se dostávají k brance.
00:01 Úvodní buly pro Panthers
00:00 Hezký večer vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na textovém přesnosu 2. kola semifinále play-off 1. ligy mužů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti Goldea PANTHERS OTROKOVICE.Za několik minut začneme. Přejeme příjemnou zábavu.