6:3
    Tadeáš CHROUST
    (Janda)

Kanonýři Kladno - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:3
branky: 12. Matěj Stůj, 12. Tomáš Chroust, 41. Martin Fojtík, 58. Kryštof Krbec, 60. Vojtěch Novák, 60. Tadeáš Chroust - 8. David Ležatka, 44. František Vykopal, 51. Martin Ležatka; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 0 + Matěj Stůj 4:2; využití: 1:0; diváků: 514; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 17 - Adam Kohút 10; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:59 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #72 Dominik Janda (6:3)
59:37 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:3)
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:37 Ležatkovu nahrávku před branku sbírá Šefčík.
57:45 Otrokovice hrají bez golmana.
57:08 Timeout Goldea PANTHERS OTROKOVICE
57:08 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Kryštof Krbec, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (4:3)
56:59 Kopeckého střela jen těsně míjí horní tyčku, v domácích jistě zamrazilo.
56:06 Janoušek opět zachraňuje, nyní ale míček nedostává pod kontrolu a tak ho přebírá Bachmaier.
55:22 Panthers v plném počtu.
54:22 Nebezpečný Gál, při postupu na branku zastaven až Janouškem.
53:47 Kladno při přesilovce hraje s velkou rozvahou, nemůže si dovolit nyní ztratit míček.
53:22 Vyloučen hráč #10 Samuel Kelemen družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
53:07 Tadeáš Chroust vybojoval pro Kladno rozherávku v rohu hostů, to může být rozhodující.
51:51 Janda nenechá Sovjáka chvíli v klidu, ten tak zmatkaří a posílá nepřesnou nahrávku na Kubíčka.
50:48 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #15 Martin Ležatka, asistoval #35 David Ležatka (3:3)
49:56 Volný Vykopal před brankou, po obdržení ztratil čas driblingem, toho využil Stůj.
44:37 Ležatka při střele trefuje Bohuslávka, který je první na ráně.
43:37 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #7 Tomáš Sovják (3:2)
42:47 Hosté vydařeně přehrávají míček z jedné strany na druhou v útoku, když se ale míček dostal do rohu, tam ho sbírají domácí.
40:31 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (3:1)
40:31 Fojtíkovi sedla nahrávka od Bachmaiera, najít si místo v brance už pro něho nebyl problém
40:01 Buly končí odhozeným míčkem za mantinel. 2. už vyhrávají Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 2:7
39:59 Dnešní utkání přišli podpořit i kladenští hokejoví fanoušci, které už asi kladenský hokej přestal bavit, nyní učí florbalové fanoušky jak se fandí v koltli, celá hala se po celou dobu utkání otřásá.
39:37 Janda zkusil přes hustý prostor před brankou, míček se odrazil od hráče hostů.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:51 Tadaáš Chroust v obklopení fyzioterapeutky a zdravotnice za mantinelem. Panthers přenechali buly Kladnu.
37:32 Vyhrocená situace před brankou končí míčkem v Janouškových rukách.
34:25 Janoušek provádí velmi přesný výhoz až na Bohuslávka za půlkou, při svém postupu na branku je ale zesekaný Sovjákem.
32:40 Ležatka na středu sbírá Bachmaierovu nahrávku, nestíhá se ale ani otočit a míček mu sbírá Chroust, který opět míří na branku.
29:56 Kladno po nekonečných 4 minutách v plné síle, bez obdržené branky.
29:42 Bachmaier, probíhá přes celé hřistě a dostává se až ke Kohútovi, ten je však bystý.
28:06 Janoušek nyní podřžel Kladno svým velmi povedeným zákrokem.
26:33 Janda tečuje Vykopalovu střelu za mantinel.
25:56 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost
23:24 Ležatka si běží pro nahozený míček do rohu, tam na něho ale čeká Stůj, ten nikomu nic nedá zadarmo.A taky že nedal.
20:45 Šefčík pálí od mantinelu, trefuje se ale za branku, kde míček sbírá Sovják.
20:01 Buly pro Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:53 3 vteřiny před koncem Kladno posílá své nejlepší hráče na rozehrávku do rohu hostů. Branka tentokrát nepadla.
19:47 Šťouračovi nesedl míček, který vyslal od mantinelu Kopecký, trefuje se tak jen do rohu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:22 Tomáš Chroust se dřží Kelemena a pressuje ho až za branku, kde získává míček. Ke Kohútovi už to ale nestihne.
16:40 Stůj beží uklidnit vyhrocenou situaci za domácí branku.
15:46 Tadeáš Chroust zkusil ze středu hřiště vypálit, v cestě mu ale stál Kubíček, který míček ztečoval za mantinel.
13:16 Kladenský útok velmi aktivně napadá, obránci Panthers si tak jen přehrávájí míček mezi sebou a čekají na vhodný okamžik, kdy vyslat míček dopředu, tohoto momentu využil Vykopal, který měl volno na mantinelu.
11:43 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust bez asistence (2:1)
11:43 Chroust předvedl skvělý únik, poté mu už jen stačilo překvapit Kohúta, a dostat tak Kladno do vedení.
11:28 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:1)
11:09 Vyloučen hráč #24 Jiří Kokeš družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
07:49 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #35 David Ležatka, asistoval #25 Jan Hrtús (0:1)
05:50 Přesná "krosovka" od Bohuslávka sedla na čepel Jandovi, Kohút v nepustil.
03:21 Červenka opouští hřistě v doprovodu trenéra a zdravotníka, míček ale přenechán Kladnu.
02:00 Zatím se většinu času drží na míčku Panthers, začínají s velkou opatrností.
00:15 Janoušek si připisuje první úspěšný zákrok dne.
00:01 Úvodní buly pro Otrokovice.
00:00 Hezký večer vážení diváci, dovolte mi přivítat vás na textovém přesnosu 1. kola semifinále play-off 1. ligy mužů. Utkají se domácí Kanonýři Kladno proti Goldea PANTHERS OTROKOVICE.Za několik minut začneme. Přejeme příjemnou zábavu.