60
  • 60 59:45
    Gullivers

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 3:7
branky: 10. Václav Černoch, 55. Štěpán Kouřil, 58. Jakub Matula - 8. Dominik Janda, 12. Matěj Stůj, 33. Jakub Bohuslávek, 35. Jakub Bohuslávek, 40. Martin Fojtík, 49. Matyáš Bachmaier, 54. Vojtěch Novák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 191; zásahy brankářů: Michal Prokeš 16 - Jakub Janoušek 20; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:45 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
59:45 Posledních 15 vteřin, ale už je téměř jasné, že semifinále bude hrát Kladno.
57:36 Černoch - Matula. Na zadní. Gól. Ta chemie tam prostě je!
57:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (3:7)
56:00 Krtek (Novák) se prosmýkl kolem Papouška, i přestože žije jedem pod zemí a druhý ve vzduchu. Následná nahrávka na Matulu tak vytvořila nebezpečnou šanci.
54:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (2:7)
54:04 Parádní souhra mladé lajny a brněnské naděje stále neumírají!
53:21 GÓL Kanonýři Kladno! 1:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák bez asistence (1:7)
52:00 Domácí to zkouší v 6 proti 4, zatím to ale své ovoce nenese.
51:13 Vyloučen hráč #72 Dominik Janda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky
51:00 Ze střídačky hostí se opakovaně ozývá křík "čas, čaaaaas". Asi se jim líbí 4. skladba z alba The Dark Side of The Moon skupiny Pink Floyd.
48:28 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (1:6)
47:53 Novák podsekl ukázkově balónek, Janouškova gravitace jej ale pohltila.
46:00 Pánové Tkadlec a Kadlec si společně s TinTinem poradili v řešení dalšího případu - tentokrát Jak dostat míček do útočného pásma.
44:30 Hráči Kladna se snaží utéct guliverské osobce, netuší ale, že Brňany trénují chlapci z JC Condition!
43:00 Kouřil to tam nakouřil backhandem, Janoušek jest pozorný.
42:00 Úžasná práce místního hlasatele, v hale už je znovu rušno!
41:46 A pozor! Astrofyzik David Novák na hřišti! Jaké karty má ještě trenér Čížek asi tak v rukávu?
40:26 Jdeme do třetí třetiny, podaří se domácím zvrátit zápas, nebo hostí už Gullivera do země liliputů nepustí?
40:00 Střely ve 2. části: 1:5
39:40 Další crossová nahrávka v podání Kanonýrů a taky gól.
39:17 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (1:5)
38:00 Letní příprava Nechvátalovi svědčí! Takový trty jsem jakživ neviděl.
36:00 Boček znovu loupí soupeře o balón i za ledového klidu, asi pije kávu Dr. Brown.
34:45 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #70 Vojtěch Novák (1:4)
34:30 Synek dneska oral málo, ale sportovně dal míč hostům.
34:26 Matula běh, Janda sek, sudí výhoda.
33:00 Dnešnímu utkání přihlíží 191 diváku, děkujeme!
32:04 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #46 Vojtěch Pfaur (1:3)
32:04 Vzorná crossovka přes brankoviště a Kladno odskakuje na rozdíl dvou branek.
31:00 Novotný radši fotbal - ukázkovým skluzem posílá Bočka do šance.
29:00 Až v polovině vyloučení se Gullivers dostávají k míčku, po hezké sehrávce na zadní tyčku jej ale znovu ztrácejí. Až "checking" lajna si vytváří nebezpečnou šanci.
28:32 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
28:00 Americký velvyslanec Dokládal a švédský velvyslanec Novotný si rozumí, další pěkná střela z modré.
27:00 Zápas a atmosféra se teď v hale uklidnily, ale víme že ne nadarmo se říká ticho před bouří.
26:00 Konrád potřebuje kelen, nebo chcete-li sněhurku, či C2H5Cl. Je to tvrdý to play-off.
24:44 Oproti první periodě jsou teď aktivnější domácí, a to i na tribuně.
24:00 Bouška se velice zkušeně protál po mantinelu, asi to bude tím jedním rukávem.
21:00 Novotný hasí novotného chybu, takže v podstatě zachránil sám sebe.
20:00 Buly vyhrávají hosté a po dlouhém čekání se i dostávají prostřednitvím Bachmaiera k solidní šanci.
20:00 V rámci přestávkového programu zdravíme Náčelníka!!!
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:30 To byla bomba! Nechvátalův pokus ze standartky domácích ovšem do brány nedoplachtil.
19:00 Berlínská zeď v podobě mantinelů padla, ovšem domácí omladina ji znovu postavila.
18:00 Bachmaier a Boček se hledali tak dlouho, až se našli. Uvidíme jak bude tato milostná pohádka pokračovat.
17:00 Prokeš vytáhl Monster Save jak Mike Wazovski a opět drží domácí.
14:30 Nejprve Kos a pak Chroust uletěli obraně protějšího týmu, ani jeden ovšem nedoletěl.
13:00 Kouřil neskipuje tradiční pondělní chest day a svou mohutnou hrudí málem benchnul míč do brány.
12:00 Stůjovi nikdo stůj neřekl a Kladno využívá přesilovou hru.
11:43 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #14 Tomáš Chroust (1:2)
11:21 Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
11:00 Bohuslávek střílel z tzv. "Hot Spotu", Wi-Fi ale nefungovala.
09:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch z trestného střílení (1:1)
09:50 Vzdušná akrobacie v podání Václava Černocha byla zastavena obráncem hostí, a to nedovoleně. Stejnojmenný exekutor nájezd proměňuje a je vyrovnáno.
09:00 Novotného ofenzivní lob byl i po několika dorážkách neúspěšný.
07:37 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #8 Tomáš Svačinka (0:1)
07:37 Smolná teč domácího obránce a máme to 1:0 pro hostí.
06:30 Dobře přehrané napadání doplnila jedovka Konráda. Podobně ale jako Synkova solidní nabídka na zadní ale gólem neskončila.
05:20 Dokládal zakládal akci, ale nakonec ji musel odkládat, jelikož Bachmaier prokládal brněnskou obranu.
04:10 Kladenský Stůj řekl Matulovi stůj, ještě před tím, než stihl vystřídat.
02:30 V Brně se most Otakara Ševčíka opravuje, za to na Kladně je Šefčík v plné parádě.
01:55 Na druhé straně stejná situace, štěstí zkusil Tomášek, ovšem Synek stál zakleknutý.
01:20 První šanci si připravil Černoch, jeho střela byla ale zblokována.
00:50 Ihned v prvních dvou střídáních se projevuje poměrně skákavý povrch haly Vodove.
00:00 Buly pro domácí
00:00 Krásné nedělní odpoledne vážení diváci online přenosu ze 4. zápasu čtvrtfinále 1. ligy mužů. Dnes se budou domácí Gullivers snažit o srovnání a následné otočení série. Čelit jim nebude nikdo jiný než Kanonýři Kladno.