9:3
    Jan TOMAN
    (Janek)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Hranice 9:3
branky: 7. Tomáš Janek, 9. Ondřej Holaň, 30. Vojtěch Frýdl, 32. Jiří Toman, 39. Jiří Toman, 46. Ondřej Holaň, 51. Robert Socha, 56. Jan Toman, 59. Jan Toman - 9. Jaroslav Král, 15. Jan Kolajta, 40. Jan Kolajta; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 285; zásahy brankářů: Martin Pinďák 9 - Jakub Kosar 28; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:0
60:00 Komentář hostů Dadej Petr (Asistent trenéra): Odvaha a kuráž nás dostaly až do pátého zápasu čtvrtfinále. Papírově jasný outsider dokázal zatápět úřadujícímu mistrovi a vítězi základní části až do třetí třetiny. Gratuluji soupeři k postupu, děkuji rozhodčím za utkání. Děkuji ale především svému týmu za skvělý rok, skvělou sezonu, která dokázala, že ty zásadní hodnoty jsou týmovost, vzájemná podpora a zápal v srdci - na hřišti se pak už může stát cokoliv. Těšme se na další sezonu, protože budeme ještě lepší. No a na závěr je třeba poděkovat za podporu našim fantastickým fanouškům, kteří si takový závěr sezony zasloužili. Dnes opět ukázali, že jsme doma všude. #zasvehranice
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Trenér): Velmi těžká série, hlavně po psychické stránce. Jsem velmi rád, že jsme to dnes zvládli a jdeme dál. Musím smeknout klobouček před soupeřem, protože hráli velice dobře a v této sérii mohl postoupit kdokoliv. Děkujeme fanouškům za neskutečnou atmosféru, která  nás hnala dopředu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:00 Zápas se už hodně uklidnil, vítěz je daný.
58:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (9:3)
58:30 Hranice bojují o všechno, pálí to ze všech stran, ale nedaří se jim dát byť jeden gól.
57:00 Hranice hodně tlačí ve výhodě bez brankáře, ale mají před sebou hodně těžký úkol. 5 gólů za 3 minuty.
55:31 Kosar sotva vběhl na střídačku a Jan Toman uklízí balónek do prázdné brány.
55:30 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:3
55:13 Timeout FBC Hranice
53:23 Pinďák kryje.
52:24 Jirka Toman odpaluje daleko.
51:26 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
50:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #4 Tomáš Kusz (7:3)
47:37 Domácí teď mají zápas čistě ve svých rukou. Hranice si ještě ve 3. třetině pořádně neťukly.
45:35 Holáň i svůj dnešní druhý gól nasměroval na bližší tyč.
45:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (6:3)
44:35 Toman dostal přihrávku od Tomana a zkusil z ostrého úhlu.
43:14 Kusz vyslal nebezpečnou střelu, Zátopek se ještě snažil dorážet.
42:01 Vikingové kombinují na útočné polovině.
40:01 Hranice i potřetí vítězí v úvodním buly.
40:00 Střely ve 2. části: 16:4
39:33 Kosar si připisuje kanadský bod.
39:32 GÓL FBC Hranice! 5:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #55 Jakub Kosar (5:3)
38:44 Jirka Toman krásně tahem do bližšího růžku zvyšuje na 5:2.
38:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (5:2)
38:30 Jirka Toman zkouší z dálky.
37:05 Hranice zpátky v plném počtu.
35:06 Domácí si zahrají dnes 2. přesilovku.
35:05 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky
34:25 Kopřivnice zkusí využít odložené vyloučení.
34:03 Tomáš Janek blokuje.
33:02 Jakub Bitter netrefil odkrytou bránu po dlouhém krosu.
32:34 Domácí teď v několika šancích v řadě.
31:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman, asistoval #16 Jan Toman (4:2)
30:48 Kosar nám teď předvedl své neskutečné kvality.
30:24 Nehera zkusil z výběhu.
29:04 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Vojtěch Frýdl, asistoval #10 Ondřej Holaň (3:2)
28:56 Nehera nahodil před bránu, ale Janek netrefil balónek tam, kam by potřeboval.
27:56 Vikingové zahráli velmi dobrou přesilovku, ovšem bez úspěšné koncovky.
25:56 Vyloučen hráč #10 Michal Štěpán družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky
25:35 Michna se Sochou předvedli pěknou kombinaci.
24:00 Jan Grygar trefuje tyč.
23:33 Domácí zatím ve 2. třetině nepustili do žádné šance.
22:52 Adam Lichnovský vyslal tvrdou střelu z dálky.
22:18 Tomáš Janek si prohodil 2 hráče, u třetího už neuspěl.
18:16 Vojtěch Zátopek v šanci.
17:05 Lichnovský zachraňuje situaci před Pinďákem.
15:56 Kusz zkusil poslat balónek do předbrankového prostoru.
14:13 Jan Kolajta využívá odložené vyloučení Nehery a srovnává na 2:2.
14:12 GÓL FBC Hranice! 2:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #71 Radim Klimecký (2:2)
13:23 Tomáš Kusz se po faulu dokutálel skoro až pod zapisovatelský stolek.
12:59 Martin Pinďák hasí.
11:34 Robert Socha krásně prošel do útočného pásma.
10:54 Nehera dorážel backhandem.
08:58 Holáň krásně vymetl bližší růžek. Na to nestačil ani skvělý Kosar.
08:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #20 Lukáš Michna (2:1)
08:31 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #93 Jaroslav Král, asistoval #33 Jan Kolajta (1:1)
08:17 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:08 Kostelník zkusil z otočky.
06:28 Domácí jdou do vedení po vydařené akci 3. formace.
06:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #7 Martin Nehera (1:0)
05:48 Kotle obou týmů dnes ve velmi vysokém počtu, je to hodně slyšet.
05:04 Honza Toman uklidňuje situaci na půlce.
03:36 Domácí se dlouho drží v útočném pásmu.
02:44 Hned ve třetí minutě zápasu, řada vyostřených soubojů v rohu hřiště.
02:01 Sochova střela zblokována.
01:15 Kusz bojuje v útočném rohu.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.