• 60 59:17
    5:8
    ()

Asper Šumperk - Zlín Lions 5:8
branky: 6. Daniel Venouš, 20. Matěj Ivo Pírek, 33. Matěj Ivo Pírek, 55. Jiří Trávníček, 56. Matěj Ivo Pírek - 1. Adam Rek, 6. Adam Jiříček, 12. Vladimír Blažek, 37. Michal Baroň, 39. Lukáš Ondroušek, 48. Lukáš Ondroušek, 51. Michal Samohýl, 60. Vladimír Blažek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4 + Daniel Venouš OS + Štěpán Maixner TDKU + 4:2; využití: 0:2; diváků: 214; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18 - Matěj Kubíček 25; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Šumperk jsme si vybrali, protože víme, že když zabere, tak je zle. Umí nečekaně vystřelit z jakékoliv pozice, je silný v ve hře jeden na jednoho a důrazný v osobních soubojích. Každý zápas hraje do konce a nikdy se neví, jak to skončí. Chtěli jsme se učit a něco jsme se naučili. Díky Šumperku za zápasy, rozhodčím, že skvěle zvladli hodně vypjatou atmosféru play-off a hlavní dík našim fantastickým divákům, kteří nás neskutečně hnali.
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): Musím před svými spoluhráči smeknout klobouk, protože dnes to bylo na pořádný chorobopis, navíc jsme k tomu v průběhu utkání přišli o dva obránce a lepili jsme to všemi možnými způsoby. Paradoxně jsme se ale semkli a nechali jsme tam všechny síly, které nám zbyly. Když jsme ještě mohli vrátit do utkání, potopíme se takovým nesmyslem, který byl po zásluze ohodnocen červenou kartou. Věřím, že naši fanoušci ocenili, jak jsme se snažili a my jim touto cestou ještě jednou děkujeme za podporu během celé sezónu. Co se týče série jako takové, emočně postupem času gradovala, což prostě k play-off patří. Důležité je ale po konci série vše nechat na hřišti a sporotvně poblahopřát soupeři. Zlín prostě a jednoduše byl lepší a pokud bych měl pojmenovat 2 hlavní faktory, které rozhodly, pak je to šířka kádru a o trošku větší psychická odolnost na straně protivníka. Celkově to za mě byla krásná série, nemáme se za co stydět. Zlínu blahopřeji a přeji jim, aby došli co nejdále. Děkuji také rozhodčím a nakonec našim fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:17 GÓL Zlín Lions! 5:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek bez asistence (5:8)
56:10 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2+2 minuty za hrubost
56:10 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk do konce utkání
55:23 Byvan neuvěřitelně chytá
55:15 Timeout Zlín Lions
55:15 GÓL Asper Šumperk! 5:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #18 Jiří Trávníček (5:7)
54:55 GÓL Asper Šumperk! 4:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #7 Jan Mannl (4:7)
50:16 Timeout Asper Šumperk
50:16 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #74 Michal Baroň (3:7)
47:33 GÓL Zlín Lions! 3:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (3:6)
46:24 Oba týmy chodí do soubojů důrazně
43:40 Oba týmy zvýšiliy tempo hned od začátku třetiny
40:01 Úvodní buly pro třetí třetinu pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
38:57 GÓL Zlín Lions! 3:5
37:46 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
37:46 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk - osobní trest
36:20 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #22 František Tvrdoň (3:4)
34:32 Ondroušek hned z trestné lavice běžel do útoku ale Byvan připraven
33:16 Fanoušci fandí z plných plic až se z toho hala otřásá
32:30 Vyloučen hráč #69 Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:30 Asper si zahraje přesilovku
32:10 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek bez asistence (3:3)
29:51 Byvan teď podržel Šumperk
27:41 Vyloučen hráč #14 Adam Rek družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení
27:41 Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za držení
27:41 Bude hra 4 na 4
25:17 Rozhodčí teď nepískli jasný faul na dvě minuty
21:53 Pírek navštívil střídačku Zlína
20:01 Buly pro druhou třetinu pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:58 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (2:3)
18:00 Zvládá také druhé
16:50 Asper zvládl první oslabní
16:00 Vyloučen hráč #66 Štěpán Maixner družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
14:50 Vyloučen hráč #4 Michal Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
14:50 Asper bude hrát oslabení
11:29 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #12 Matěj Klímek (1:3)
09:11 Byvan teď vyborně chytá nebezpečnou střelu Zlína
07:32 Asper po gólu Venouše zvýšil tempo
05:18 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš bez asistence (1:2)
05:18 Venouš se výborně vytočil z rohu a i přes sekeru od obránce dokázal zakončit
05:05 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (0:2)
02:14 Asper začal být více důraznější v soubojích
00:25 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #95 Michal Kundrata (0:1)
00:25 A máme tu rychlý gól od Zlína po dorážce před bránou domácích od Reka
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Zdravíme vás u 4. kolo play-off Národní ligy mužů východ kde se už po čtvrté utkají týmy Asper Šumperk a Lions Zlín