• 60 59:58
    3:9
    (Pankuch)

Asper Šumperk - Zlín Lions 3:9
branky: 8. Matěj Ivo Pírek, 14. Michal Šíma, 33. Matěj Ivo Pírek - 31. Adam Jiříček, 34. Lukáš Ondroušek, 38. Lukáš Ondroušek, 40. Michal Baroň, 50. Adam Rek, 55. Matěj Klímek, 56. Matěj Klímek, 60. Michal Baroň, 60. Michal Baroň; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2 + Ondřej Mrázek OS:1; využití: 0:2; diváků: 223; zásahy brankářů: Antonín Byvan 20 - Matěj Kubíček 22; po třetinách: 2:0, 1:4, 0:5
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Výborný zápas (oboustranně) . Dnes jsme byli produktivnější a koncentrovanější. Děkuji fantastickým divákům, kteří nám nedovolili ani na minutu vypustit tempo a hnali nás do každého souboje o míček.
60:00 Komentář domácích Matěj Petr (Trenér): První třetinu jsme hráli dobře, pak nás na kolena srazilo možná trošku diskutabilní vyloučení, ale musíme se s tím umět poprat. Udělali jsme ale pravý opak a byť to bylo po 40 minutách jen o gól, tak už jsme se v hlavách nedokázali srovnat s vývojem utkání a Zlín dnes vyhrál naprosto zaslouženě. Prohru necháme za hlavou, vyspíme se a zítra si zkusíme vybojovat pátý duel. Soupeři blahopřeji k vítězství, děkuji také rozhodčím a fanouškům obou táborů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:58 GÓL Zlín Lions! 3:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #17 Daniel Pankuch (3:9)
59:55 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:8)
57:29 hra přiostřuje
55:36 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #14 Adam Rek (3:7)
54:38 GÓL Zlín Lions! 3:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #95 Michal Kundrata (3:6)
54:30 Hráči projevují své nesouhlasy
53:10 Asper se nevzdává a snaží se dorovnat skóre
49:23 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:5)
46:50 Petr Matěj ztratil florbalku u trestných lavic a nebál se Šumperské ženy poprosit o pomoc :D
43:48 Vyloučen hráč #80 Adam Nedbálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
43:20 Dvě tutovky v minutě pro Matěje Šímu. Obě končí za bránou
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:51 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #87 Adam Jiříček (3:4)
37:20 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:3)
36:39 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk - osobní trest
36:39 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
36:39 Máme tu přísný osobní trest 2+10 pro Mrázka
36:00 Zlín je opatrný a váží si míčku
33:48 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #14 Adam Rek (3:2)
32:35 GÓL Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (3:1)
31:50 Kubíček chytá standartku Šumperka
30:04 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #95 Michal Kundrata (2:1)
29:39 Zlín využil přesilovku a střílí prví gól
29:00 Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za držení
28:50 Rozhodčí zapadl za manťáky
26:30 Pírek proběhl sám celé hřiště, ale gól nedal.
25:20 Byvan opět vychytává vše, co může
23:40 Fanoušci se přeřvávají
20:00 Střely v 1. části: 10:9
16:55 domácí pěkně zblokovali serii střel od Zlína
13:45 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (2:0)
13:44 vydařená kombince našich dvou matadorů končí v bráně
13:40 Domácí se snaží prostřelit zlínskou obranu, ale marně
10:00 Zlín se drží na útočné polovině
07:31 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #99 Matěj Šíma (1:0)
07:30 Akce Pírka a Šími úspěšná
06:20 Pěkný zákrok Byvana
05:15 Kundrata míjí bránu
04:19 Pírkova střela končí za bránou
00:01 úvodní buly pro domácí