6:5
    Tomáš HOŘECKÝ
    (Hrabal)

FBC Přerov - FBC Intevo Třinec  6:5p
branky: 6. Petr Graclík, 22. Jiří Zavadil, 26. Jonáš Pavliš, 29. František Šamořil, 43. Jonáš Pavliš, 70. Tomáš Hořecký - 34. Jakub Szkandera, 48. Dominik Kupczak, 48. Jan Fiedor, 59. Michal Badura, 60. Ondřej Drong; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Václav Raška 30 - Jan Gawryš Piško 25; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:4, 1:0
70:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Málem ztracený vyhraný zápas. Věřím, že nahazovací florbal neporází kombinační... příští týden jedeme ukončit sérii...
70:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): 1. a 2. třetina lepší soupeř, 3. a prodloužení my. Zase smůla a naše blbost na konci. Doma budeme nepříjemní.
70:00 Střely v prodloužení: 4:3
70:00 Ukončení prodloužení
69:35 GÓL FBC Přerov! 6:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #23 Filip Hrabal (6:5)
69:35 Domácí využívají z hole Hořeckého  přesilovou hru a ujímají se v sérii vedení 2:0
69:21 Domácí v plném počtu
68:34 Vyloučen hráč #19 Jakub Szkandera družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání
68:34 Nedočkavost Třineckých hráčů je stála přesilovku a půl minuty si také vyzkouší oslabení
67:58 Domácí obrana zatím drží
67:12 Vyloučen hráč #86 Maxim Šefčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
67:12 Neobratnost Šefčíka vede k další přesilovce pro Třinec
66:38 Domácí v plném počtu
66:23 Drobné zranění Zbránka na chvilku přerušilo hru
66:06 Fair-play gesto domácích
64:38 Vyloučen hráč #12 Jonáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za opakované přestupky
59:41 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #17 Filip Turoň (5:5)
59:12 Třinec stále v šesti okupuje domácí branku
58:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #35 Jan Mieszek (5:4)
58:14 Třinec přesilovku nevyužil, následně při hře v šesti snižuje na rozdíl jediné branky
57:48 Timeout FBC Intevo Třinec
57:48 Třinec ve je své přesilovce hodně nebezpečný
55:50 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra na zemi
53:58 Porvol přeběhl sám celé hřiště, branku bohužel netrefil
52:00 Přesilová hra se Přerovu zatím moc nedaří
51:11 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
47:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #17 Filip Turoň (5:3)
47:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (5:2)
45:33 Signál z rohu Gavaler se Šefčíkem zahráli do rohu hřiště
45:05 Pavliš na dvakrát nepřekonal Piška
44:42 Rychlý break Třince končí mimo bránu
42:27 GÓL FBC Přerov! 5:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #24 Michal Hrabica (5:1)
42:27 Hrabal vybojoval míček, namazal Budníkovi který měl jednoduchou práci
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:56 po malé domů bude zahrávat Třinec standartku z rohu - bezúspěšně
38:26 Domácí teď na minutu zamkly hosty v předbrankovém prostoru, branku však nevstřelily
37:00 Třinečtí začínají ostřelovat Raškovu bránu dalekonosnými střelami.
36:39 Zbránek na GAvalera, ten trefuje břicho Piška
35:24 Standartka  ze střední vzdálenosti pro přerov, domácí netrefují branku
34:21 Porvol se po tvrdél hitu proletěl mimo hřiště
33:35 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Jakub Szkandera, asistoval #35 Jan Mieszek (4:1)
33:35 Szkandera nedal Raškovi ze střední vzdálenosti vůbec žádnou šanci
31:40 hra se nám sklidnila, teď sledujeme spíše postupné, namísto "dostihů" jako doposud
29:48 Hrabice při došvihu trefil Czerneka, ten bude potřebovat ošetřit
29:43 ex-extraligový Hrabal prohání Třinecké obránce
28:22 GÓL FBC Přerov! 4:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:0)
28:22 Šamořil vybojoval míček, ten se potom kněmu vrátil po ose Hrabica - Pavliš a máme tu vedení o tři branky
27:15 Kováč ze středu hřiště prověřil Rašku, ten chytá
26:38 Sikora po souboji s Porvolem přišlápl Piška a hrase na chvíli přerušila
25:50 Třinečtí obránci jsou precizní ve své práci a nepouští moc střel na svého bránkáře
25:15 GÓL FBC Přerov! 3:0
24:12 Gavaler z úhlu jen do Helmy Piška
23:15 Domácí nevyužily přečíslení 3:2
21:37 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #91 Jiří Zavadil, asistoval #4 Matěj Porvol (2:0)
20:26 Divoký začátek třetiny, kdy oba tými už ohrozily brankáře
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:59 Hrabica nebezpečnou střelu nevměstnal mezi 3 tyče
16:05 Sledujeme  opět utkání plné osobních soubojů
13:12 Tvrdý, ale čistý souboj v rohu, po kterém měly rovnači mantinelů plné ruce práce
11:40 Třinečtí na tři přihrávky přešly přes celé hřiště o ohrozili Rašku, tan chytá
08:00 Obránci na obou stranách mají pokryté nohy otisky míčků od blokování střel
06:54 Třinec rozehrával ze střední vzdálenosti, odkud poslal nebezpečnou střelu
05:23 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #27 Petr Graclík, asistoval #23 Filip Hrabal (1:0)
05:23 Hrabal otočkou na mantinelu vymazal hostujícího obránce, poté namazal Graclíkovi před bránu a ten měl jednoduchou práci
04:55 Hraje se  ve stejném nasaní jako včera, hráči si na hřišti nic nedarují
00:45 První šanci po  zachycené rozehrávce měly domácí
00:01 Úvodní buly pro hostující tým
00:00 Krásné nedělní odpoledne, vítám Vás u druhého zápasu cttvrtfinálové série, ve které po včerejšku vedeme 1:0