8:7
    Petr MATĚJ
    (Mannl)

Zlín Lions - Asper Šumperk 9:7
branky: 9. Lukáš Ondroušek, 14. Vladimír Blažek, 26. Michal Kundrata, 30. Michal Baroň, 35. Michal Kundrata, 36. Matěj Klímek, 40. Pavel Malošík, 59. Matěj Klímek, 60. Vladimír Blažek - 8. Jiří Trávníček, 17. Jindřich Kamler, 24. Matěj Ivo Pírek, 38. Jiří Trávníček, 52. Jan Mannl, 57. Ondřej Mrázek, 60. Petr Matěj; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 6 + Vladimír Blažek OS:5; využití: 1:1; diváků: 237; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 36 - Antonín Byvan 27; po třetinách: 2:2, 5:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Krásné utkání, plné osobních soubojů a za neskutečné podpory našich fanoušků. Díky moc a jsme za vás vděční. JInak z naší strany první třetina na jistotu, do druhé jsme šli seběvědomě a ve třetí trochu stresu. Učíme se.
60:00 Komentář hostů Matěj Petr (Trenér): Dnes se budu opakovat, ale opět jsme byli svědky krásného a dramatického utkání. Tentokrát však byli šťastnější domácí, ale myslím, že skóre 1:1 je po prvním dvojutkání zasloužené. Ze Zlína však celkově odjíždíme spokojeni a těšíme se na domácí prostředí. Díky soupeři, rozhodčím i našim fanouškům, že vážili dalekou cestu na Valašsko.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
60:00 A domácí to dotáhli do konce, stav po dnešním utkání je 1:1. Budeme se na vás těšit za týden!
59:47 GÓL Zlín Lions! 9:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #95 Michal Kundrata (9:7)
59:47 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions - osobní trest
59:47 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
59:30 GÓL Asper Šumperk! 8:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #7 Jan Mannl (8:7)
59:30 Šumperk je zpět ve hře, bude se opakovat situace ze včerejšího zápasu?
58:47 GÓL Zlín Lions! 8:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek bez asistence (8:6)
58:47 Mates Klímek strvzuje do prázdné brány!
58:27 Timeout Asper Šumperk
57:55 Řekla bych, že o život právě jde všem účastníkům hry
56:42 GÓL Asper Šumperk! 7:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek bez asistence (7:6)
55:49 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
55:23 Pan Klímek promluvil jasně "Ježiši klídeeek"
55:22 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
55:22 Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
53:13 Chalabala neproměnil životní šanci, souhra staršího Blažka a Kundraty byla jak na zlatém podnosu
51:56 Rozhodčí po velmi diskutabilním zákroku zastavuje hru, zdravotnice už běží směrem ke Zlínskému kapitánovi
51:42 GÓL Asper Šumperk! 7:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #65 Antonín Harapát (7:5)
51:42 Tohle byl velmi nešťastný gól, střela byla ztečována a obloučkem spadla do brány
51:19 Další brutální zákrok Kubíčka, že by se nám ve Zlíně zrodila další legenda?
49:17 Komentář, že se hra trošku uklidnila, bych chtěla hodně rychle pozměnit
46:23 Kubíček předvedl překrásný dlouhý výhoz a poslal Reka do úniku, ten ale skončil na zemi a zastavuje se hra
44:50 Z celkem přiostřené hry ve druhé třetině už se hráči trošku zklidnili, uvidíme, jaký bude další vývoj
43:50 Zlín už se dostal minimálně do tří střel, hostující trošku polevují
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 8:16
39:15 GÓL Zlín Lions! 7:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #95 Michal Kundrata (7:4)
38:06 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
38:06 Vyloučen hráč #80 Adam Nedbálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
37:49 GÓL Asper Šumperk! 6:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #4 Michal Šíma (6:4)
37:22 Vyloučen hráč #69 Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
37:22 Domácí hráč letí k zemi, následně na to je ten samý hráč vyloučen...Hala hlasitě nesouhlasí
36:13 Opatrně na toho Pepu prosím vás
35:15 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek bez asistence (6:3)
35:15 Mates Klímek pečlivě zamířil a rozvlnil síťe soupeřovy brány!
34:26 I budoucí paní Horníková už řve "nediskutuj"!
34:17 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #31 Vladimír Blažek (5:3)
32:50 Chtěla bych pochválit dnešního hlasatele, pan Klímek to dneska opravdu aktivně prožívá
31:39 Trenér Zlína vede diskuzi s rozhodčím a chytá se za hlavu, dneska to bude ještě sranda
31:12 Hostující trefují další břevno
30:20 Blažek se snaží něco vyčarovat v rohu, jen ztrácí míček a hrajeme dál
29:43 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (4:3)
29:43 Míša Baroň unikl obráncům a skóruje ve vlastním oslabení
28:12 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za zvedání florbalky
28:10 Oba dva rozhodčí zvedají ruku, bude se vylučovat
28:00 Halou teď zazněl zvuk tyčky, Šumperk se jen chytá za hlavu
27:50 Kubíček se činí i dneska, má za sebou několikátý skvělý zákrok
25:59 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #12 Matěj Klímek (3:3)
25:20 Mates Klímek byl v obrosvké šanci, přihrávka prošla přes 3 protihráče a povedlo se i zakončit, bohužel ale jen na házenkářskou bránu
25:12 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
24:42 Dorážka Chalabaly byla pouze do golmana, Zlín by měl zabrat
23:32 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #7 Jan Mannl (2:3)
23:32 Pírek na potřetí míček dotlačil do brány, Šumperk jde znovu do vedení
23:23 Baroň teď v šanci těsně před bránou, střelu mu ale zblokoval obránce
20:01 První buly druhé třetiny vyhráli domácí
20:00 Střely v 1. části: 14:15
18:50 Během posledních 2 minout měly oba dva týmy tolik šancí, nikomu se zatím ale nedaří
17:20 Trávníček se i na trestné lavici pomalu účastní hry
16:10 GÓL Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #13 Ondřej Mrázek (2:2)
15:33 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
15:33 Pankuch se teď těžce zvedá ze země, bude se hrát 4 na 4
14:57 Šumperk v neskutečné šanci, Kubíček už ležel na zemi, Zlínu teď pomohlo čisté štěstí
14:24 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
13:10 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #34 Lukáš Chalabala (2:1)
13:10 Chalabala vyslal přes celou šířku hřiště přihrávku přímo před bránu, Blažek nekompromisně proměňuje
11:22 Kubíček si zatím hlídá vše, co na něj letí
08:55 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #37 Vojtěch Blažek (1:1)
08:55 Ondroušek neskutečně proběhl celé hřiště, natáhl střelu a už jen slaví na zemi!
07:25 GÓL Asper Šumperk! 0:1
07:25 Krásný růžek od Trávníčka, Šumperk jde do vedení
06:35 Zatím převážně kontrolují míček domácí, šance jsou ale na obou stranách
05:03 Od prvního gólu Malošíka právě chyběly centimetry, stál před bránou úplně sám
03:02 Blažek mladší, Rek a Ondroušek předveli krásnou první akci, obrana hostujících na ně byla ale připravená
01:02 První golmana prověřil Kresa, Byvan byl ale připrvený a míček chytá římo do rukou
00:01 Úvodní buly pro hostující
00:00 Vážení diváci, dovolte mi, abych vás přivítala v 2. kole playoff Zlin Lions proti Asper Šumperk.