7:4
    Maxim KUBELKA
    (Kříž)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Primátor Náchod 7:4
branky: 13. Jakub Mikolášek, 15. Filip Konrady, 16. Jan Huleš, 37. Ondřej Kuhajda, 46. Jan Huleš, 53. Filip Konrady, 59. Filip Konrady - 29. Jakub Langpaul, 34. Jakub Vysoký, 56. Daniel Kříž, 60. Maxim Kubelka; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 225; zásahy brankářů: Daniel Dolák 15 - Vlastimil Skalický 13; po třetinách: 3:0, 1:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Rozebrali jsme si na videu situace, které jsme chtěli řešit jinak a přineslo to své ovoce. Budu se opakovat - opět úžasní fanoušci na obou stranách. Kvůli těmto okamžikům to děláme. Díky všem a v sobotu se vidíme!
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Dnes jsme nezvládli začátek a dostali soupeře do komfortního náskoku, který si dokázal udržet. Rozhodují maličkosti a pustit soupeře ve finále do vedení 3:0 je moc. Díky našim fanouškům za podporu a těšíme se na domácí zápasy.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #26 Daniel Kříž (7:4)
58:42 Čepice na led!!! Konrady kompletuje hattrick a Plzeň je opravdu blízko druhému bodu v sérii.
58:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (7:3)
57:26 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:26 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
56:44 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
56:21 Náchod zkouší opětovně hru v šesti.
55:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Daniel Kříž, asistoval #8 Tomáš Matoulek (6:3)
52:26 I přes nepřízeň hostujících ,,fanoušků,, svůj nájezd Konrady proměnil.
52:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady z trestného střílení (6:2)
45:36 5:2, to je skóre, které svití na tabuli po 45 minutách hry. Huleš gól vstřelil a zaslouženě oslavil.
45:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #15 Filip Blažek (5:2)
42:08 Přesilová hra domácích zůstala bez následků na prozatymním výsledku utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:57 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
38:36 Dolák podržel svůj tým. Rychlý reflex znamenal skvelý zákrok na brankové čáře.
36:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (4:2)
33:26 Nacvičená standartka hostí končí gólem.
33:25 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #51 František Donaj (3:2)
31:49 Druhá přesilovka Náchoda započala.
31:15 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
29:51 Po korigovací brance hostí se nám na palubovce začíná přiostrovat.
28:39 Náchodští se dočkali a v deváté minutě druhé třetiny snižují. Po okázalé přihrávce Mikšovského se prosazuje Langaul.
28:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:1)
26:17 Hosté hrají aktivněji než v první třetině, avšak stav je pro ně stále nepříznivý.
22:51 Hra se vyrovnává s i Náchod ukazuje, že se do finále nedostal omylem.
20:01 Druhá perioda započata a Plzenští se ihned hrnou do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
15:48 Slavia to má kompletní, prosazuje se po hře 5 na 5, přesilovce a teď i v oslabení.
15:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (3:0)
15:38 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
14:33 A je to 2:0. Slavia vytěžila z držení míčku maximum a zvyšuje svůj náskok.
14:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
12:35 Slavia se na konci přesilovky ujímá vedení. Po rychlé souhře se prosazuje Mikolášek.
12:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (1:0)
10:54 Výhodou jednoho muže v poli navíc si jako první v zápase vyzkouší domácí.
10:48 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:40 Standartka Slavie branku Skalického neohrozila.
07:04 Obraz zápasu nám zatím ukazuje spíše taktickou bitvu než gólovou podívanou.
04:03 Střela Mikoláška svatyni hostí nijak neohrozila.
03:06 Domácí né a ne najít klíč k obraně Náchoda.
00:51 Slavia rychle získává míček na svoje hokejky a kombinuje na vlastní polovině.
00:01 Úvodní bule vyznělo lépe pro domácí celek.