60
  • 60 59:20
    Náchod

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Primátor Náchod 7:6
branky: 10. Filip Blažek, 13. Patrik Med, 20. Matěj Švácha, 29. Filip Štědrý, 38. Ondřej Kuhajda, 48. Ondřej Kuhajda, 50. Jan Huleš - 6. David Špaček, 7. Jakub Langpaul, 10. Daniel Kříž, 24. David Špaček, 34. Jakub Langpaul, 42. Ondřej Macháček; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Filip Leibl; vyloučení: 6:4; využití: 3:0; diváků: 250; zásahy brankářů: Daniel Dolák 15 - Vlastimil Skalický 13; po třetinách: 3:3, 2:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Asistent trenéra): Dobrý vstup do utkání, který nás zdobí celé play-off. Bohužel nás soupeř přehrál ve svých výborných přesilovkách.Favorit bere první bod v sérii. Jdeme zregenerovat a zítra nás čeká nový zápas, kde musíme být lepší. Díky všem fanouškům za krásnou kulisu!
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Finále se vším všudy - souboje, emoce, skvělí fanoušci na obou stranách. Na můj vkus moc vyloučení. Soupeř měl lepší vstup do utkání a my zase závěr. Rozhodují maličkosti.  PS: Děkujeme našim fanouškům! Jste úžasní a zítra Vás budeme opět potřebovat!
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:59 Hala je na nohou, vidíme i slečená trička, točení šál a aplaus fanoušků.
59:59 První výhra zůstává doma!!!
59:45 Posledních 15 vteřin, Špačkův výběh končí v rohu, kde se o něj postaral Blažek s Kuhajdou.
59:34 Křížovi míček před střelou skočil, musel vracet na Špačka.
59:20 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:20 Po timeoutu jdou hosté ihned s prázdnou brankou. Mají 40 vteřin.
59:15 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:52 Šimeček o milimetry míjí prádźdnou branku.
58:04 Prausovi se podařilo míček vybojovat a hosté jdou do šesti.
57:33 Domácí kombinují na balonku. Náchod aktivně napadá.
57:27 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:51 Knettig na balonku střela končí mimo.
55:23 Domácí ustáli oslabení a stále drží jednobrankový náskok nad svým soupeřem.
55:18 Kubelka zakončoval z hranice malého brankoviště. Branku bohužel netrefil.
54:54 Až nyní se Náchodu podařilo rozestavět přesilovkovou pětku na útočné polovině.
54:25 Domácí na balonku. Zbývá ještě necelá minuta oslabení.
54:25 Čížek opět ve sprinterském souboji. Jeho snaha je oceněna standartkou pro domácí v útočném rohu.
53:50 Čížek statečně držel balonek za brankou Náchoda a dokonce si dovolil vyzkoušet ostražitost Skalického. Ten chytá.
53:33 Na rozehrávku přesilovky je připraven Kříž, Špaček a Vysoký.
53:23 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:23 Ajaj. Další oslabení pro domácí.
53:15 Špaček končí na zemi u mantinelu po souboji s Konradym. Náchodští fanoušci se bouří.
52:41 Náchod nyní vyčkává bez balonku. Domácí mezitím kombinují.
51:59 Prause a Čáp hledají cestu za útočníky první lajny domácích.
51:40 Macháček a Rázl dobře vystihli Stejskalovu nahrávku a zíslkávají balonek v rohu domácích.
51:21 Oba týmy jsou opatrní, ani jeden celek nechce udělat chybu.
50:37 Tenhle nový impuls jakokdyby ještě více vyburcoval fanoušky obou týmů a v hale to vře tak, že není slyšet vlastního slova, ani píšťalky rozhdčích.
49:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #37 Adam Stejskal (7:6)
49:45 Huleš výborně zachytil odraženou střelu Svobody a v samostatném úniku tzv. vykoupal golmana Skalického. Slavia se poprvé dostává do vedení.
49:23 Mikolášek si nyní dal tour de hřiště. A oběhl s balonkem na čepeli celou polovinu hostí. Pak byl zastaven faulem.
48:55 Mácháček se snaží rozdělit Meda a Stejskala a obrat je o balonek. To se mu zatím nedaří.
48:39 Na balonku jsou opět domácí.
48:28 Standartka od mantinelu končí mimo domácí branku.
48:20 Hulešovu krosovou přihrávku zachytává Mikšovský a vyráží do protiútoku.
47:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (6:6)
47:26 Vysoká aktivita a tlak na obránce Náchoda přinesl domácím ovoce. Kudajda vyrovnává.
47:19 Domácí jsou čím dál tím aktivnější a hra se odehrává převážně na polovině Náchoda.
46:51 Svoboda fauloval Konradyho a šanci mají nyní domácí, prosadit se ze standartní situace.
46:35 Skalický svým reflexivním zákrokem vypinkl míček za mantinely.
46:21 Dolák chytá a rozehrává na Jeníčka
46:06 Náchod bude mít příležitost ze standartní situace od mantinelu.
45:43 Náchodští se vztekají. Nebyl dle nich uznán regulérní gól. Platí ovšem to, co řeknou a písknou rozhodčí, a tak se změna skóre nekoná.
44:50 Mikšovský se po souboji s Kuhajdou zvedá opravdu pomalu a gestikuluje směrem k rozhodčím.
44:08 Chyba opravdu přišla a Macháček se téměř dostal ke střele. Blažek stihl střelu zblokovat.
43:13 Ani jeden z týmů se nikam příliš nežene. Domácí si v klidu přihrávají a náchodští čekají na jejich chybu.
41:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #24 Lukáš Rázl (5:6)
41:37 Jen pár vteřinek po vyrovnání počtu hráčů na hřišti se prosazuje kapitán hostí a Náchod jde opět do vedení.
41:31 Domácí jsou v plném počtu.
41:20 Mácháček se teď téměř dostal k balonku přímo před Dolákem, ale na poslední chvíli ho odstavil Štědrý.
40:55 Zatím se náhodští ve své přesilovkové formaci nedostali k žádné větší šanci.
40:27 Teprve nyní se dostávají na míček hosté.
40:04 Čížek okamžitě po buly vyráží vyvíjet tlak na obranu hostů.
40:01 Poslední třetina začíná ještě s běžící minutou a půl přesilovky Náchoda.
40:00 Diváci a fanoušci si před poslední třetinou odskočili pro občerstvení a už se vrací, posilnění, na poslední třetinu dnešního napínavého utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:56 Poslední střelu této třetiny, kterou vyslal Špaček metr za půlkou, zlikvidoval Dolák.
39:31 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
39:31 Huleš byl v souboji příliš důrazný a posílá vlastní tým do oslabení.
39:03 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny a vidíme odložené vyloučení na straně domácích.
38:26 Dolák viděl nabíhajícího Čížka a zkusil dlouhý výhoz. Rázl tento pokus zachytil.
37:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (5:5)
37:23 Dneska domácím přesilovky opravdu sednou.
36:12 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
36:12 Langpaul se nechal inspirovat Šváchou a také chvíli po vstřeleném gólu odchází na trestnou.
35:35 Prouza využil zblokovaného míčku a chtěl se vydat do breaku, Huleš si na něj ale dobře počíhal a nebezpečí zneškodnil.
35:15 Domácí si v klidu vystřídali na balonku.
34:26 Prouza našel Prauseho na středu. Nepovedlo se mu však trefit bránu.
33:49 Šimeček vybojoval balonek a backhandem ho posílá na připraveného Mikoláška, který okamžitě zakončoval. Skalický předvedl neskutečný zákrok.
33:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:5)
33:18 Slovy náchodského fanouška - UŽ JE TAM! Langpaul milimetrově trefuje vzdálenější tyč a náchodští opět odskakují.
32:45 Prause se obhodil Fuchse a na poslední chvíli mu na balonek sáhl Malkus, čímž Doláka ušetřil před nepříjemnou střelou.
31:44 Konrady zakončoval těsně před Skalickým balonek ale za jeho záda neprošel.
30:45 Náchodští fanoušci jsou na nohou a za zpěvu chorálů povzbuzují jejich milovaný tým.
29:52 Čáp, Kříž a Matoulek kombinují na vlastní půlce a nikam se příliš neženou.
28:48 Nacvičená standartní situace a následná Rázlova střela končí vedle Dolákovy branky.
28:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #99 Jan Huleš (4:4)
28:20 Máme zase vyrovnáno! Krásná akce domácích! Tohle se fanouškům muselo líbit.
27:59 Aktivita obou celků se zvýšila a roste i důraz v osobních soubojích.
27:20 Stejskalovu střelu vyrazil Skalický a ve tvrdém souboji o odražený balonek se utkal Konrady se Svobodou. Oba končí na zemi.
26:45 Donaj našel dlouhou přihrávkou Mikšovského stojícího před Dolákem, ten však branku netrefuje.
26:36 Buly v náchodském rohu.
26:31 Prause v důrazném souboji za vlastní brankou.
26:05 Hulešova přihrávka na nabíhajícího Blažka sice našla správnou čepel, ale Blažek střelu umístil příliš vysoko.
25:05 Dubský na balonku hledá nabíhající spoluhráče
24:37 Na balonku opět vidíme Donaje se Svobodou.
23:55 Domácí tlačí na bránící pětku Náchoda, všechny střely ale končí v bloku.
23:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:4)
23:24 Rázl skvěle zachytil krosovku na středu a rychlou akcí na dvě přihrávky posílá Špaček náchod do vedení.
22:40 Svoboda se pokusil o dlouhý balonek po mantinelu, ten ale chytá Malkus a přes Konradyho se Slavia dostává do rozehrávky.
22:04 Donaj se Svobodou si přihrávají od mantinelu k mantinelu a čekají na chybu v pohybu domácích.
21:57 Oba týmy jsou již v plném počtu.
21:28 Dolákova brána odjela ze svého místa a domácí brankář tak musel hlídat pomyslné tři tyče až do přerušení.
20:55 Náchod pečlivě kombinuje.
20:13 Huleš aktivně napadal a snažil se udržet přesilovkovou pětici Náchoda na vlastní polovině.
20:01 Na úvodní buly druhé třetiny se staví Huleš proti Čápovi. Huleš úspěšnější.
20:00 O přestávce mohli fanoušci sledovat slávistické nejmenší největší talenty! Děkujeme přípravce za krásný přestávkový program!
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:57 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
19:57 Chvilku potom, co zvládl zaskórovat, se Švácha dopustil faulu, za který ho čeká dvouminutový trest.
19:54 Fuchs se vydává neohroženě dopředu!
19:34 Domácí se snaží dohrát třetinu vklidu na balonku a kombinují na vlastní polovině.
19:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #37 Adam Stejskal (3:3)
19:20 Náchod dostává takzvaný gól do šatny. Obrana hostí zapomněla na nabíhajícího Šváchu a máme vyrovnáno.
19:02 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49 Špaček trefuje blokujícího Mikoláška.
18:14 Začíná početní převaha hostí 5 na 4.
18:01 To byla rána jako z děla! Špačkovi tato střela opravdu sedla, ale Dolák se naštěstí pro domácí stihl přesunout.
17:29 Knettig trefuje připraveného Konradyho.
17:08 Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:08 Máme za sebou divočejší část první třetiny. Náchod nyní hraje přesilovku 4 na 3, poté bude mít početní převahu 5 na 4.
16:14 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
16:14 Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
16:14 Emoce k takovým zápasům patří. Pošťuchování mezo Rázlem a Mikoláškem ale rozhodčí odměnili dvouminutovým trestem pro oba.
15:51 Konrady dobře zaměstnal Matoulka s Mikšovským a vybojoval tak cenných 10 vteřin v útočném rohu.
15:33 Langpaul zastavil utíkajícího Jeníčka a hra se vrací na polovinu domácích.
15:09 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:09 Uvidíme první přesilovku hostí.
14:52 Macháček se Špačkem vyvíjejí tlak na rozehrávající domací obranu.
14:21 Tvrdý souboj u mantinelu mezi Medem a Vysokým, to museli diváci ocenit.
13:22 Hulešovo vytočení chytá Skalický a rozehrává na Matoulka.
13:18 Konrady v úniku na branku, zastaven nedovoleným zákrokem a uvidíme standartku z dobré pozice.
12:50 Vlášek uklidňuje hru a vrací balonek na Špačka.
12:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #15 Filip Blažek (2:3)
12:19 Je to tady! Domácí se přibližují na rozdíl jediné branky.
12:14 Slavia vysílá stejnou pětku jako na první přesilovku, uvidíme, zda to přinese další gól.
12:02 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
12:02 Uvidíme další přesilovku domácích.
11:50 Mikolášek jen těsně míjí po Šimečkově přihrávce.
11:38 Dolák si připisuje další zákrok.
11:05 Huleš hledal Kuhajdu na dorážku před brankou, míček vzduchem ale Kudajda netrefil.
10:48 Špačkova dobře mířená střela našla pouze lýtko Štědrého.
09:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Daniel Kříž z trestného střílení (1:3)
09:35 Rychlá odpověď od Daniela Kříže. Proměněným nájezdem Náchod opět odskakuje o dva góly.
09:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #45 Michal Fuchs (1:2)
09:03 Tak to byla rychlost! Připravený signál Huleš - Fuchs - Blažek a střela končí za zády Skalického !
08:52 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
08:52 Tento tvrdý zákrok již rozhodčí potrestali a uvidíme první přesilovku domácích.
08:50 Úžasný zákrok Doláka po střele Mikšovského!
08:29 Mikšovský promáhl a následně byl sražen v tvrdém souboji k zemi.
07:33 Šimečkův backhand zblokován, na balonku zůstává Plzeň.
06:58 Kapitán domácích se dokázal prosadit ve sprinterském souboji a vybojoval důležitý balonek na polovině hostí.
06:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #51 František Donaj (0:2)
06:28 Důraz v brankovišti domácích se vyplatil! Langpaul se dokázal zorientovat a podsunout míček pod přesouvajícího se brankáře. Náchod zvyšuje brankový rouzdíl.
05:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:1)
05:35 První branka dnešního utkání! Špaček z nulového úhlu prostřelil Dolákovu bližší tyč a poslá tak svůj tým do vedení!
04:58 Mikšovský dobře vychytal Dubského přihrávku, ke gólu to však nevedlo, neboť jeho pokus konči mimo Dolákovu branku a za mantinelem.
03:54 Nyní si cestu na útočnou polovinu hledají domácí. Náchod je dobře rozestavěn.
02:40 Huleš ze standartní situace za hranicí velkého brankoviště pouze trefuje břicho Skalického.
02:31 Vláškova dorážka končí mimo Dolákovu branku
02:00 Svoboda poprvé prověřil Doláka. Ten špičkou boty likviduje šanci Náchoda.
00:34 Po nepřesném zásahu Štědrého opět hosté na balonku. Prause a Čáp hledají cestu do připravené druhé lajny domácích.
00:13 Rozehrávku hostí vysoko napadá útočná dvojice Huleš Kuhajda.
00:01 Úvodní buly vyhrávají náchodští.
00:00 Oba týmy už mají v hale bohatě vybavené fanoušky, které nástup obou celků očekávají s připravenými transparenty a bubny.
00:00 Dámy a pánové, dovoluji si vás přivítat u online přenosu z 1. zápasu finálové série mezi týmy FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a Florbal Primátor Náchod. Hala se pomalu ale jistě plní florbalovými nadšenci, hráči se jdou po rozchytání připravit na nástup a začíná odpočítávání posledních 10 minut před zahájením zápasu.