2

3

8.

TROOPERS - Florbal Primátor Náchod 4:5pn
branky: 8. Jan Kramář, 8. Tadeáš Jelínek, 17. Jan Daler, 20. Jan Věchet - 5. Filip Knettig, 16. Adam Jakubský, 50. Matěj Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský, N David Špaček; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Michal Melichar 26, Kryštof Bartek 4 - Vlastimil Skalický 33; po třetinách: 4:2, 0:0, 0:2, 0:0
Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Jonášem Mikšovským a trenérem Tomášem Třešňákem: https://youtu.be/t9EKPnXj3SY
Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Janem Věchetem a trenérem Ivem Bartkem: https://youtu.be/XSvYLeyme9o
8 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #37 Filip Zelníček , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček a vstřelil rozhodující gól (4:5).
7 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #46 Tadeáš Jelínek , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #90 Jan Kramář , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #96 Filip Čáp , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #29 Petr Voltner , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #96 Filip Čáp a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #90 Jan Kramář a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #13 David Špaček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #65 Jonáš Mikšovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #46 Tadeáš Jelínek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #56 Matěj Mikšovský , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 5:4
70:00 Ukončení prodloužení
69:19 Na palubovku opět skáče první lajna domácích a zkouší zakončit.
69:00 Začala poslední minuta prodloužení.
67:20 Na hřišti vidíme drobné potyčky, které zatím rozhodčí netrestají.
66:13 Michal Melichar chytá střelu.
65:39 Na obou týmech je vidět chuť po výhře.
64:32 Trávníček poslal přihrávku na Maru Paulíka a ten zkusil vystřelit. Při další akci byl M.Paulík seknut do kolene a hra byla přerušena. Atmosféra v hale je napnutá k prasknutí.
63:51 Teď všem domácím fanouškům zatrnulo, protože Náchodští po křižmé přihrávce přesunuli hru před Melichara, naštěstí střílejíc hráč minul.
63:18 Střela Marka Jedličky, rychle vyhození a hra se přesunula na druhou polovinu. U míčku domácí
62:35 Hned dvě střeli na branku soupeře, ale bohužel nekončí za zády hostujícího golmana.
60:16 Prodloužení dnešního zápasu zahájeno. Na hřišti je na obou stranách pět hráčů.
60:00 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Kryštof Bartek družstva TROOPERS
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (4:4)
59:11 Timeout Florbal Primátor Náchod
59:11 Hosté pokračují ve hře bez brankaře, teď jen udržet skore.
58:54 Začala poslední minuta a hosté si berou timeout.
58:24 Zbývá ještě 1:30 do konce, hosté opět bez brankaře a rozehrávají útočnou akci.
58:01 Hosté hrají bez brankaře.
57:21 Momentálně se hraji na polovině soupeře. Kde bude i po přerušení rozehráno.
57:01 Začali poslední tři minuty třetí třetiny.
56:00 Oba týmy jsou v plném počtu. Během hry 4 na 4 jsme ani na jedné straně neviděli žádnou tutovku, hra byla opatrná, tak aby ani jedna strana nezaváhala a neudělala chybu.
54:01 Na obou stranách došlo k vyloučení hráčů za hrubost. Samotnému vyloučení předcházelo napomenutí hostujícího hráče za zdržování hry.
54:00 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
54:00 Vyloučen hráč #22 Matyáš Ruber družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
52:37 Znovu ožívají i fanoušci.
50:57 Běží posledních deset minut třetí třetiny, momentálně u míčku hosté, po teči končí míček mimo mantinel. Hra rozehrána na polovině hřiště u míčku domácí. K zemi byl poslán Petr Voltner, rychlé střídání.
49:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (4:3)
49:04 Rychlý brejk hostů a je z toho kontaktní branka.
47:39 Publikum právě ocenilo potleskem krásnou akci domácích, kdy Marek Jedlička při souboji v rohu uhnul a soupeř skončil málem v bufetu. O další krásnou akci se postaral Tadeáš Jedlička, který si posunul míček a sám vyjel na brankaře.
43:31 Vyloučen hráč #49 Jakub Tlučhoř družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
43:31 Domácí hrají svoji první přesilovku, zatím postupují rozvážně ze zadu. Hra přerušena, na zemi zůstal hostující hráč, ale vypadá to, že vše bude OK. Znovu rozehráno, na míčku domácí, ale špatná rozehrávka přesouvá hru na polovinu domácích. Hosté jsou v plném počtu.
42:13 Návrátilec na hřiště Marek Jedlička byl faulován, domácí mají výhodu, Melichar opustil branku a domácí tak hrají v šesti, zkouší zaútočit, ale míčku se dotkl jeden z hostí a hra je přerušena.
41:58 Domácí jsou v plném počtu
41:09 Domácí jsou zamčeni, ale Michal Melichar v brance kouzlí.
40:01 Hvizd rozhodčích zahájil třetí třetinu tohoto zápasu, kterou musí odehrát hráči Troopers v oslabení o vyloučeného Marka Jedličku.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:56 Vyloučen hráč #21 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
39:34 Bude se rozehrávat za brankou domácích, pojďme zopakovat konec první třetiny. Zbývají 4 sekundy do konce a byl vyloučen Marek Jedlička.
39:04 Probíhá poslední minuta druné třetiny.
38:15 Hra je velmi rychlá, právě jsme viděli šance na obou stranách.
35:51 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #46 Tadeáš Jelínek.
35:51 Honza Daler byl při backhendové kličce sražen a je z toho trestné střílení.
35:14 Domácí drží míček na florbalce, aby mohla první lajna vystřídat.
32:53 Po obranné práci končí v brance domácích Honza Daler, brankař M.Melichar při potyčce utrpěl také lehké zranění ruky. Hosté sportovně vrátili míček domácím. Po další povedené akci Troopers zvoní pouze tyčka, škoda.
32:12 V druhé polovině hostující hráči zatím vedou i na počet střel na branku.
30:48 Jsme v polovině základní hrací doby, hra se nám začala přiostřovat, hosté z Náchoda jsou momentálně aktivnější.
30:11 Po chybě v rozehrávce, zaútočili hosté, naštěstí přestřelili.
27:05 Hru rozehrávají domácí, zatím jsou na míčku, pozornost brankaře hostů vyzkoušel Honza Jirásek. Hosté ale okamžitě zaútočili a už je hra zase před brankou Melichara.
26:18 Domácí již na míčku, ale rozehrávka byla moc rozvážná a po souboji končí míček mimo a hra je přerušena. Hraje se v rohu za Melicharovou brankou. Míček se domácím podařilo vyvést na střed hřiště, kde je hra přerušena.
24:42 Lukáš Michálek teď pomohl svojí florbalkou domácímu brankaří a vyhodil míček mimo hřiště. Troopers se dostali na soupeřovu polovinu, celá lajna vystřídala, na palubovce je nyní první lajna, které se ale nedaří získat míček.
23:28 Dlouhá příhrávka O.Trávníčka podél mantinelu a pak rychlá nahrávka J.Kramář, V.Potáček před brankou a střela domácích. To se divákům líbí.
21:06 Na hřišti se změnily strany a zatím i hosté drží víc míček na svých florbalkách. Michal Melichar má již dva úspěšné zásahy za sebou.
20:09 Byla zahájena druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:57 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (4:2)
19:10 Míček mají na svých florbalkách domácí a zkouší ze zadu rozehrát asi poslední šanci první třetiny. Pět sekund do konce, ještě je pískáno přerušení a dokonce padá čtvrtý dól. PARADA
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
17:49 Za domácí brankou se odehrával takový souboj, že hráči shodili zařízení nahrávající dnešní zápas pro potřeby videorozborů takto důležitých zápasů. Hra byla proto na chviličku přerušena. domácí hráči sportovně vrátili míček hostům.
16:41 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #88 Zdenek Jirásek (3:2)
16:41 Třetí brankou se prosazuje nejlepší hráč včerejšího utkání Honza Daler a opět tak mění skóre ve prospěch domácích.
15:51 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:2)
15:51 Před vstřelenou druhou brankou jsme viděli krásnou krosovku, kterou poslal P.Voltner na O. Trávníčka a brankař hostů gólovku vykopával nohou.
15:39 Vojta Potáček neskutečný návrat.
13:19 Na třikrát se snažili hosté prostřelit Melichara, ale ten svůj tým podržel. A už mají míček na holích domácí a snaží se dostat na soupeřovu polovinu. Krásná akce třetí lajny. Jelínek vystřelil, ale před brankařem hostů bylo plno.
11:45 Po akrobatickém zákroku chytá Melichar míček, ale zároveň i pocítíl celou váhu soupeře, který se přes něj převalil.
09:42 Dobrá obranná akce Honzi Jiráska před vlastní brankou.
07:43 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #46 Tadeáš Jelínek, asistoval #42 Marek Paulík (2:1)
07:43 A je to tam.
07:15 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #97 Ondřej Trávníček (1:1)
07:15 Tlak domácích se zůročil a za obrovského jásotu z tribuny, vstřelují domácí první gól dnešního zápasu. Jen tak dál.
06:46 Rychle se střídá i přelévá hra z jedné strany na druhou. Domácím hráčům se snaží pomoct vstřelit gól i fanoušci, kteří dnes dorazili na, pro Troopers tak důležitý zápas.
06:06 Rychlá kombinace, kde před brankou čekal připravený Volťas, ale míček zachytil protihráč a zkazil tak slibnou šanci domácích.
04:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #21 Dalibor Vlášek (0:1)
04:24 Z ničeho nic, rychlá rána po zemi, která nešťastně prošla domácímu brankaři mezi nohama.
02:13 Hra se momentálně odehrávala na polovině soupeře a už i domácí mají první střelu na bránu.
01:19 Oba týmy již vystřídali a hosté si připisují první střelu na domácího brankaře Michala Melichara. Hra přerušena, míček byl prošlápnut a nedá se s ním dál hrát.
00:01 Bylo zahájeno důležité utkání, v pořadí čtvrtého vzájemného utkání mezi domácím týmem Troopers a hostujícím týmem Florbal Primátor Náchod.