• 60 59:55
    4:8
    ()

Švýcarsko U19 - Česko U19 4:8
branky: 6. Nino Bühler, 24. Jhonan Meier, 53. Nicola Hocevar, 54. Nino Bühler - 10. Jan Vondruška, 10. Jakub Šourek, 11. Daniel Grézl, 22. Adam Kos, 41. Jan Vondruška, 45. Jakub Vařecha, 52. Vojtěch Petráň, 60. Jan Vondruška; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Yves Walliser ? - Vítek Šimáček ?, Lev Kliment ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 2:4
59:55 GÓL Česko U19! 4:8
Branku družstva Česko U19 vstřelil #14 Jan Vondruška z trestného střílení (4:8)
59:55 Vavroušek ukzal své pevné nervy a nekompromisně proměnuje nájezd. A podařilo se mu v zápase vstřelit hattrick.
59:41 V posledních minutách a v početní převaze nepouštíme Švýcary ke hře.
59:35 Na míčku Český tým.
59:34 Timeout Švýcarsko U19
57:00 Hra v šesti. Podaří se Švýcarskému týmu poslední 3 minuty před koncem vymyslet, jak překonat výborně chytajícího českého gólmana.
55:24 Švýcaři to zkoušejí opět bez gólmana.
53:21 GÓL Švýcarsko U19! 4:7
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #23 Nino Bühler, asistoval #26 Janis Reusser (4:7)
53:21 Další gól Švýcarů, který padl z rozehrávky.
52:12 GÓL Švýcarsko U19! 3:7
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #21 Nicola Hocevar, asistoval #12 Janik Kürschner (3:7)
52:12 Z individuální akce se prosadil švýcarský hráč, který náskok Česka.
51:58 GÓL Česko U19! 2:7
Branku družstva Česko U19 vstřelil #10 Vojtěch Petráň bez asistence (2:7)
51:58 Bezuba hra Švýcarů v šesti končí našim vstřelených gólem do prázdné brány.
51:22 Švýcarský hráč Jhonan Meier vystřelil a o milimetry míjí Českou bránu.
50:48 Švýčaři se uchylují ke hře bez gólmana.
50:11 Švýcaři vyčkávají na správný moment nahrávky do útoku.
47:30 Mírná převaha na hřišti a rychlé protiútoky Čechů dělají soupeři čím dál větší problémy.
44:40 GÓL Česko U19! 2:6
Branku družstva Česko U19 vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #8 Adam Bureš (2:6)
44:40 Aktivní napadání rozehrávky Švýcarů generuje chybu, kterou využívají naši hráči k 6 gólu.
40:48 GÓL Česko U19! 2:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #14 Jan Vondruška, asistoval #9 Filip Bergman (2:5)
40:48 Po rychlém přechodu do útoku poslal Bergman nahrávku na osamoceného Vondrušku, který střílí gól.
40:10 Dobrý obranný zákrok českého hráče.
40:01 Buly vyhrály Švýcaři a poté se snažili rychlé rozehrát.
40:00 Střely ve 2. části: 4:9
39:50 Třetina je u konce a do poslední dějství jdeme s dvoubrankovým vedením.
39:00 Poslední minuta třetiny. Podaří se nám navýšit skóre?
38:46 Česku se nepodařilo vstřelit gól, ale pár povedených střel na bránu vystřelili
36:45 Vyloučen hráč #6 Lars Zuppiger družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za držení
36:45 Česko si zahraje první přesilovou hru.
35:30 Máme tu další oslabení, které se Švýcarsku nepovedlo proměnit.
33:28 Vyloučen hráč #11 Šimon Ruber družstva Česko U19 na 2 minuty za držení
31:07 Česko má míček pod kontrolou a vytváří si nadějné šance, které bohužel nekončí za zády gólmana.
30:09 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lev Kliment družstva Česko U19
29:57 Švýcarsko hrozí z rychlého protiútoku.
27:59 Hra je zatím velmi vyrovnaná. Šance na vstřelení gólu jsou na obou stranách.
23:04 GÓL Švýcarsko U19! 2:4
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #11 Jhonan Meier, asistoval #9 Loris Murer (2:4)
23:04 Po chybě v obraně si naši hráči nepohlídali nabíhajícího švýcarského hráče, který upravuje skóre na 2:4.
21:25 GÓL Česko U19! 1:4
Branku družstva Česko U19 vstřelil #17 Adam Kos, asistoval #3 Jakub Šourek (1:4)
21:25 Po odrazu od švácarského hráče se k dorážce dostali Češi a vstřelili gól.
20:00 Střely v 1. části: 2:9
18:29 Aktivním napadáním rozehrávky Švýcarů se dostáváme na míček a střelou ohrožujeme gólmana Wallsera.
16:39 Švýcarům se nedaří přechod do útočné poloviny.
15:34 Šimáček si poradil s nebezpečnou střelou.
10:42 Čeští hráči otáčí jednobrankový náskok Švýcarka. Během jedné minuty se jím podařilo otočit stav utkání třemi rychlími góly.
10:37 GÓL Česko U19! 1:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #28 Daniel Grézl, asistoval #18 Martin Feigl (1:3)
09:33 GÓL Česko U19! 1:2
Branku družstva Česko U19 vstřelil #3 Jakub Šourek, asistoval #23 Jakub Vařecha (1:2)
09:33 Při vítězném buly Švýcarska se podařilo Česku po napadání obrat soupeře o míček. Šikovnou přihrávkou z pozabrány nahrát Jakubovi Šourekovi a ten nekompromistě zavěsil.
09:23 GÓL Česko U19! 1:1
Branku družstva Česko U19 vstřelil #14 Jan Vondruška, asistoval #4 Michael Wertheim (1:1)
09:23 Při zmatku před bránou se nejlépe zorientoval Vondruška a vyrovnává stav utkání.
05:30 GÓL Švýcarsko U19! 1:0
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #23 Nino Bühler, asistoval #9 Loris Murer (1:0)
05:30 Švýcarský hráč s č. 23 střílí gól. Švýcarsko se tak dostává v přesilové hře do vedení.
05:14 Česku se daří držet míček na svých florbalkách.
04:09 Vyloučen hráč #9 Filip Bergman družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:49 Český hráč prověřil první střelou švýcarského gólmana. Ten bez problému chytá.