• 24 23:05
    2
    Marek KNOLL

FBC Žraloci Příbram - T.B.C. Králův Dvůr blue 6:8
branky: 2. Vojtěch Špička, 2. Matěj Kolátek, 4. Lukáš Selement, 12. Lukáš Selement, 17. Vojtěch Špička, 17. Matěj Kolátek - 3. Marek Knoll, 6. Ondřej Kasal, 9. Jan Krotký, 10. Matyáš Kušta, 17. Vít Šindler, 19. Sebastián Cihelka, 20. Vojtěch Rauš, 21. Marek Knoll; rozhodčí: Petr Jahoda - Jan Pražák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jonáš Kolátek ? - Matyáš Fortuník ?; po třetinách: 4:4, 2:4
24:00 Ukončení 2. části
23:05 Vyloučen hráč #32 Marek Knoll družstva T.B.C. Králův Dvůr blue na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 6:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #32 Marek Knoll, asistoval #99 Sebastián Cihelka (6:8)
19:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 6:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #13 Vojtěch Rauš z trestného střílení (6:7)
18:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 6:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #99 Sebastián Cihelka bez asistence (6:6)
16:33 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:5
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Matěj Kolátek bez asistence (6:5)
16:16 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #3 Vít Šindler, asistoval #23 Ondřej Kasal (5:5)
16:02 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Vojtěch Špička, asistoval #17 Vítězslav Karas (5:4)
15:42 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Rauš družstva T.B.C. Králův Dvůr blue na 2 minuty za bránění ve hře
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:33 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #20 Lukáš Selement, asistoval #21 Kryštof Ziopulos (4:4)
09:53 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #40 Matyáš Kušta, asistoval #24 Jan Šnaid (3:4)
08:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 3:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #27 Jan Krotký, asistoval #23 Ondřej Kasal (3:3)
05:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #23 Ondřej Kasal, asistoval #9 Andrea Pavlisová (3:2)
03:17 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #20 Lukáš Selement bez asistence (3:1)
02:23 GÓL T.B.C. Králův Dvůr blue! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr blue vstřelil #32 Marek Knoll, asistoval #9 Andrea Pavlisová (2:1)
01:39 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:0
01:27 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Vojtěch Špička bez asistence (1:0)