4:0
    Jakub MAREČEK
    (Plecitý)

FbC Red Dragons Hořovice - Blue Horses Stochov 4:0
branky: 8. Vítězslav Šmid, 9. Vít Plecitý, 12. Štěpán Bernat, 18. Jakub Mareček; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Adam Kunc; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Mottl ? - Martin Matyasko ?; po třetinách: 3:0, 1:0
24:00 Ukončení 2. části
17:28 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #28 Jakub Mareček, asistoval #51 Vít Plecitý (4:0)
13:01 Vyloučen hráč #30 Matěj Vrba družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:53 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #99 Štěpán Bernat, asistoval #52 Vítězslav Šmid (3:0)
08:16 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #51 Vít Plecitý, asistoval #99 Štěpán Bernat (2:0)
07:09 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid bez asistence (1:0)
05:18 Vyloučen hráč #20 Josef Lavička družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za blokování florbalky