1

0

1.

Slavia I-tec Havířov - Gullivers Sokol Brno I 7:6pn
branky: 2. Tomáš Milerský, 19. Radek Jantoš, 27. Radek Jantoš, 30. Adam Petrásek, 31. Jakub Lajczyk, 59. David Ulrych, N Radek Jantoš - 2. Jan Frišauf, 3. Drahomír Mach, 28. Lukáš Demek, 38. Tomáš Čejka, 40. Drahomír Mach, 48. Drahomír Mach; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 3:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Petr Szilvási 16 - Lukáš Křižka 26; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:1, 0:0
65:05 JANTOŠ PROMĚNIL A SLÁVIE VYHRÁVÁ
65:04 6 série nájezdů
65:03 Jantoš musí obhájit
65:02 3:3
1 Nájezd na branku provedl z družstva Slavia I-tec Havířov hráč #33 Radek Jantoš a vstřelil rozhodující gól (7:6).
65:00 Zahájena trestná střílení
64:50 A smutná chvilka pro Slavii, když Ulrych trefil pouze spojnici brány.
64:20 Gulliveři teďka trefili pouze konstrukci brány. NAŠTĚSTÍ.
64:10 Stav na hole 1:2
63:55 Poslední minuta do konce prodloužení.
62:53 Nepříjemná situace před bránou domácích která ovšem byla golmanem zachycena.
62:27 Atmosféra je napjatá. Nikdo neví jak tohle skončí.
60:15 5ti minutové prodloužení a přichází velké očekávání kdo promění tuto situaci.
59:49 Slávia teďka musí proměnit skore.
58:40 GÓL Slavia I-tec Havířov! 6:6
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #10 David Ulrych, asistoval #33 Radek Jantoš (6:6)
58:40 JE TO TAM !!!!
56:55 Slávia naplno tlačí ale Brno je k bráně nechce pustit.
56:00 Čtyři minuty do konce. Slávia by ted měla ukázat vše co umí.
54:44 Agrese na hřišti stoupá.
53:35 Domácí tláčí na Gullivers ale ti se snadno nedají. Hodlají obhájit své tři body.
52:30 Hole už jsou zlomeny na obou stranách. Stav na hole 1:1
51:40 Jsme za polovinou třetí třetiny a Slávia zkouší každou šanci.
49:39 Slávia je u míče . Pálí ale míč se uchýlil jen k boční síti.
48:30 Slávie se smaží ve vlastní šťáve. Nedokáži si udržet dostatečně dlouho míček.
47:33 Dneska to vypadá že 3 body si odnesou Gullivers.
47:01 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 5:6
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #12 Ondřej Vaca (5:6)
45:59 Szilvási vytlačil míček ze svého pravého horního víka jen se štěstím.
45:15 Vyloučení domácího Nápravníka rozhodně znepříjemní hru Slávie.
44:05 Několik krušných chvilek prožila obrana domácího týmu.
43:30 Nešťastná střela Tomicy, která skončila daleko za branou.
41:18 Gulliveři se snaží vtlačit míček do naší sítě. Oba týmy však bojují jak o skore tak o to aby si z víkendu dotáhli nějaké body.
39:43 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 5:5
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #40 Tomáš Čejka (5:5)
39:30 30 sekund do konce a Brno tlačí na domácí.
37:52 Brno tlačí na Slávisty ti si své skore ještě ale drží.
37:10 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 5:4
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #40 Tomáš Čejka, asistoval #19 Martin Jakeš (5:4)
36:45 Krásné dvě akce Szilvásiho, které jsme měli šanci shlédnout.
35:30 Brno nedává kuži snadno a atakují domácí co to dá.
34:33 Slávia tlačí na Brno co to dá. Přesilovku se ji ale zatím nedaří proměnit.
33:03 Další střela Gulliver, která také jen těsně minula bránu.
32:22 Gulliveři pálí ale míček se odrážní od břevna brány.
30:10 Došlo na má slova Slávia otočila skore a teďka se bude snažít udržet si jej.
30:04 GÓL Slavia I-tec Havířov! 5:3
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #18 Jakub Lajczyk, asistoval #7 Jan Procházka (5:3)
29:53 GÓL Slavia I-tec Havířov! 4:3
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #9 Adam Petrásek, asistoval #33 Radek Jantoš (4:3)
28:35 Slávia se chystá znovu převrátit skore.
27:03 Dnes je to gol -> 10 sekund -> odpověd protějšího týmu.
27:02 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 3:3
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #10 Lukáš Demek bez asistence (3:3)
26:55 GÓL Slavia I-tec Havířov! 3:2
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #33 Radek Jantoš, asistoval #69 Daniel Tomica (3:2)
26:10 Dneska z přesilovek není žádný užitek. Ani jeden tým je zatím nedokázal proměnit.
22:26 Brno se snaží využít své přesilovky k vylepšení skore, domácí je ale nechcou pustit ke střele.
21:30 Gulliveři útočí ale byli zastavení domácí obranou.
20:40 Dva Gulliveři teďka leží před domácí bránou. Bohužel nemám tušení co se tam stalo.
20:01 Vzkaz hostů : EDO JAKÝ MAŠ TLAK ?
18:55 GÓL Slavia I-tec Havířov! 2:2
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #33 Radek Jantoš bez asistence (2:2)
17:15 Uvidíme zda-li tentokrát domáci promění přesilovku.
15:33 Oba tými potřebují získat aspoň jeden bod z víkendu.
13:30 Slávie zakládá útok, uvidíme, jak to dopadne.
12:30 Domácí jsou ve výhodě a Jantošova střela jen těsně minula bránu.
10:58 Slávia to zkouší brobojovat se před bránu, to se ji sice daří, ale zakončit již ne.
08:54 Hra je napínavá. Gulliveři tlačí na domácí slávii.
06:33 Slávia hraje přesilovku ale Gullivers se už podruhé dostali před domácí bránu.
03:45 Golmani jsou ještě asi zamrzlí. Uvidíme jak se zapas rozjede.
02:59 Je třetí minuta první třetiny a už padli tři goly.
02:50 A další rychlá akce od Gullivers.
02:05 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 1:2
01:34 A Slávia rychle odpověděla na vzniklou situaci.
01:33 GÓL Slavia I-tec Havířov! 1:1
Branku družstva Slavia I-tec Havířov vstřelil #12 Tomáš Milerský bez asistence (1:1)
01:29 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 0:1
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #6 Jan Frišauf, asistoval #19 Martin Jakeš (0:1)
00:34 S větší vervou se do zápasu pustili Gullivers. Včera s Horní Suchou prohráli dnes budou chtít bojovat o body.