9:7
    Radim KLIMECKÝ
    (Jűngling)

Gullivers Sokol Brno I - FBC Spartak MSEM Přerov 9:7
branky: 8. Radek Dřevěný, 17. Drahomír Mach, 19. Tomáš Čejka, 19. Drahomír Mach, 19. Petr Fait, 21. Drahomír Mach, 22. Drahomír Mach, 32. Petr Fait, 41. Drahomír Mach - 2. Petr Velech, 12. Dalibor Koutný, 24. Dalibor Koutný, 25. Dalibor Koutný, 40. Ondřej Jűngling, 40. Martin Jurečka, 52. Radim Klimecký; rozhodčí: Jan Hadrava - Libor Urbánek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Radek Jandák 24 - Pavel Ceh 24; po třetinách: 5:2, 3:4, 1:1
60:00 Střely ve třetí třetině 14:6.
60:00 Gulliveři v dnešním utkání porážejí Přerov 9:7 a posouvají se na 5. místo druholigové tabulky.
51:43 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 9:7
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #11 Radim Klimecký, asistoval #8 Ondřej Jűngling (9:7)
51:43 Opět se potvrdilo pravidlo 'nedáš dostaneš'.
51:25 Domácí Tomáš Čejka během 10 sekund spálil 2 super šance. Nejprve přestřelil poloprázdnou branku a poté neuspěl tváří v tvář před hostujícím gólmanem.
45:05 Hosté hrají v plném počtu.
43:05 Gereš Petr teď napadal za brankou Gulls příliš agresivně a je poslán na trestnou lavici na 2 minuty za hrubost.
40:34 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 9:6
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #40 Tomáš Čejka (9:6)
40:34 Drahomír Mach z dorážky střílí svůj dnešní pátý gól.
40:00 Přerov byl ve druhé třetině opět střelecky aktivnější, tentokrát přestřílel Gullivery v poměru 15:10.
39:36 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 8:6
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #5 Martin Jurečka, asistoval #7 Michal Ďopan (8:6)
39:36 Přerov se dvěma rychlými góly po důrazu před brněnskou brankou dostává na dostřel dvou branek.
39:09 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 8:5
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #8 Ondřej Jűngling, asistoval #14 Dalibor Koutný (8:5)
31:45 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 8:4
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #8 Petr Fait, asistoval #20 Jiří Bořecký (8:4)
31:45 Gullivers si v breaku 3 na 2 rozťukali hostující obranu a Petr Fait zakončuje do poloprázdné branky.
24:38 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #23 Pavol Nekl (7:4)
24:38 Dalibor Koutný kompletuje hattrick a vrací Přerov zpět do zápasu.
23:35 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 7:3
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný, asistoval #11 Radim Klimecký (7:3)
23:35 Dalibor Koutný se prosazuje přesnou beckhandovou střelou nad nohu Radka Jandáka.
22:52 Hostující gólman nyní vynikajícím zákrokem ukradl Machovi pátý gól.
21:23 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 7:2
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #12 Ondřej Vaca (7:2)
21:23 Drahomír Mach střílí svoji čtvrtou branku v utkání.
20:37 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 6:2
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach bez asistence (6:2)
20:37 Mach doráží střelu na brankovišti a navyšuje vedení Gullivers.
20:00 Hostující tým v první třetině přestřílel domácí v poměru 10:9, přesto na světelné tabuli svítí stav příznivější pro Gullivers.
18:53 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 5:2
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #8 Petr Fait, asistoval #7 Jan Frišauf (5:2)
18:53 Domácí mají dnes neuvěřitelnou produktivitu, šest střel na bránu dokázali přetavit v pět gólů.
18:43 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 4:2
18:43 Mach prostřelil z mezikruží hostujícího gólmana mezi betony.
18:06 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 3:2
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #40 Tomáš Čejka bez asistence (3:2)
18:06 Čtvrtá střela domácích na bránu znamená třetí gól v hostující síti.
16:17 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 2:2
16:17 Domácí srovnávají skóre z protiútoku. Mach se prosazuje střelou z křidla na vzdálenější tyč.
14:39 Domácí hrají v plném počtu.
11:37 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #14 Dalibor Koutný bez asistence (1:2)
11:37 Hostující Koutný překvapil domácí obranu výpadem zpoza brány a propasíroval míček za Jandákova záda.
07:41 GÓL Gullivers Sokol Brno I! 1:1
Branku družstva Gullivers Sokol Brno I vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #15 Martin Sláma (1:1)
07:41 Přerov byl doposud aktivnějším týmem, domácí se prosazují z první střely na bránu. Martin Sláma našel před bránou Dřevěného, pro kterého již nebyl problém skórovat.
01:00 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #21 Petr Velech bez asistence (0:1)
01:00 Petr Velech vybojoval v rohu balónek a poslal ho přesně do horního rohu Jandákovy branky.
00:00 Vítáme vás u sledování zápasu mezi domácím týmem Gullivers Sokol Brno 1 a hostujícím týmem FBC Spartak MSEM Přerov. Domácí jsou po včerejším vítězství 11:4 nejproduktivnějším týmem druholigové tabulky, snad jim střelecká forma vydrží i v dnešním utkání.