59
  • 59 58:13
    Turnov

TJ Turnov - TJ Lovochemie Lovosice LFP 7:10
branky: 2. Rostislav Vocásek, 30. Martin Kouřil, 34. Radim Kolomazník, 43. Marek Pala, 45. Petr Brož, 49. Marek Pala, 50. Vojtěch Palatínus - 6. Lukáš Voráček, 6. Tomáš Beran, 8. Jan Jirotka, 9. Jakub Malý, 12. Jakub Malý, 15. Jakub Malý, 20. Martin Perháč, 32. Tomáš Beran, 32. Jakub Malý, 57. Jakub Malý; rozhodčí: Lukáš Žofka - Jakub Vlček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Petr Suchomel 4, Miroslav Svoboda 10 - Karel Bíbrlík 51; po třetinách: 1:7, 2:2, 4:1
58:13 Timeout TJ Turnov
56:20 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 7:10
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #10 Jakub Malý, asistoval #23 Radek Kamenický (7:10)
49:57 Timeout TJ Lovochemie Lovosice LFP
49:57 GÓL TJ Turnov! 7:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #4 Petr Brož (7:9)
48:37 GÓL TJ Turnov! 6:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Marek Pala bez asistence (6:9)
44:31 GÓL TJ Turnov! 5:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #4 Petr Brož, asistoval #17 Martin Kouřil (5:9)
44:31 Turnov využívá přesilové hry a snižuje rozdíl na 4 góly.
42:54 GÓL TJ Turnov! 4:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Marek Pala bez asistence (4:9)
42:54 Domácí zahajují poslední třetinu gólem.
39:59 V závěru druhé třetiny se hra přiostřila. Začátek třetí třetiny se bude ještě necelou půl minutu nést ve znamení domácí přesilovky.
33:00 GÓL TJ Turnov! 3:9
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Radim Kolomazník, asistoval #4 Petr Brož (3:9)
31:20 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 2:9
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #10 Jakub Malý bez asistence (2:9)
31:11 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 2:8
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #69 Tomáš Beran, asistoval #9 Jan Jirotka (2:8)
29:48 GÓL TJ Turnov! 2:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Martin Kouřil, asistoval #5 Miroslav Poláček (2:7)
29:48 Domácí konečně prolomili gólové ticho. Stav skóré je nyní 2:7.
25:40 Prvních pět minut druhé hrací části je vyrovnaných, šance se objevují na obou stranách.
19:09 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:7
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #30 Martin Perháč bez asistence (1:7)
14:07 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:6
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #10 Jakub Malý, asistoval #16 Jaroslav Ježek (1:6)
14:06 Jakub Malý dovršuje svůj hattrick a vstřeluje 6 branku Lovosic.
11:35 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:5
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #10 Jakub Malý, asistoval #11 Jan Kotán (1:5)
11:35 Hosté s góly nešetří a vstřelují již pátou branku.
08:42 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:4
08:42 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Miroslav Svoboda družstva TJ Turnov
08:42 Turnovští mění brankáře. Ochranu domácí branky má nyní na starosti Miroslav Svoboda.
07:01 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:3
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #9 Jan Jirotka, asistoval #30 Martin Perháč (1:3)
07:01 Hosté s trochou štěstí zvyšují na 3:1.
05:39 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:2
05:11 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #25 Lukáš Voráček, asistoval #23 Radek Kamenický (1:1)
05:11 Hosté využívají standartní situaci před bránou domácích a vyrovnávají na 1:1.
01:10 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Rostislav Vocásek, asistoval #17 Martin Kouřil (1:0)
01:10 Domácí zahajují zápas nekompromisní hrou a hnes po minutě vstřelují první gól utkání.