9:5
    Petr PROCHÁZKA
    (Brom)

USK Slávie Ústí nad Labem - FB Hurrican Karlovy Vary 9:5
branky: 2. Dan Tržil, 8. Tomáš Brom, 12. Ondřej Klobása, 13. Tomáš Brom, 24. Dan Tržil, 29. Marek Vojta, 53. Tomáš Brom, 53. Tomáš Brom, 60. Petr Procházka - 35. Martin Potůček, 42. Jan Kirchman, 48. Ladislav Krajsa, 49. Jakub Novák, 57. Jan Kirchman; rozhodčí: Tomáš Šedivý - David Tomášek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Štefec 27 - Daniel Leitner 29; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:4
60:00 Komentář trenéra hostí Františka Truhláře: Zaspali jsme první třetinu, soupeř byl velmi dobře připraven, v závěru jsme zdramatizovali zápas. Chvála hráčům soupeře zejména veteránům Koptovi a Bečvářovi, kteří ke konci rozhodli :-).
60:00 Komentář trenéra domácích Kopty: Až na hluchou 5 minutovku 3. třetiny kdy jsme podlehli uspokojení z vedení, jsme zápas zvládli s přehledem a zaslouženě vyhráli. Nejlepším hráčem byl opět brankář, který nás podržel. Přeji soupeři štěstí v boji o záchranu a děkuji.
59:32 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 9:5
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #66 Tomáš Brom (9:5)
56:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #34 Jan Kirchman, asistoval #10 Jakub Novák (8:5)
52:21 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 8:4
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #11 Marek Vojta (8:4)
52:06 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 7:4
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #8 Dan Tržil (7:4)
48:40 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #15 Daniel Macek.
48:18 Timeout USK Slávie Ústí nad Labem
48:18 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jakub Novák, asistoval #20 Martin Potůček (6:4)
47:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Ladislav Krajsa, asistoval #32 Jan Mazanec (6:3)
41:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #34 Jan Kirchman, asistoval #20 Martin Potůček (6:2)
40:00 střely: 9:10
38:37 Ústí hrají v plném počtu
34:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #20 Martin Potůček, asistoval #34 Jan Kirchman (6:1)
29:32 Oba týmy hrají v plném počtu
28:41 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 6:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #11 Marek Vojta, asistoval #19 Petr Procházka (6:0)
23:49 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 5:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #8 Dan Tržil, asistoval #66 Tomáš Brom (5:0)
22:43 Ústí hrají v plném počtu
20:00 Střely: 18:4
17:38 K.Vary hrají v plném počtu.
12:38 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
12:06 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 4:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #3 Petr Kopta (4:0)
11:49 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 3:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #9 Ondřej Klobása, asistoval #20 Václav Bečvář (3:0)
11:02 K.Vary hrají v plném počtu
08:35 Slávistický Procházka trefil břevno
07:23 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 2:0
07:23 Využitá přesilovka
04:55 K.Vary hrají v plném počtu
01:35 GÓL USK Slávie Ústí nad Labem! 1:0
Branku družstva USK Slávie Ústí nad Labem vstřelil #8 Dan Tržil, asistoval #11 Marek Vojta (1:0)