6:3
    Petr CHLÁDEK
    (Pinc)

TJ Lovochemie Lovosice LFP - FBC DDM Kadaň 6:3
branky: 3. Jakub Patrák, 13. Tomáš Beran, 15. Jakub Reiser, 16. Ondřej Kavalír, 27. Martin Perháč, 43. Ondřej Kavalír - 3. Roman Faldus, 33. Michal Malý, 59. Petr Chládek; rozhodčí: Stanislav Polanský - Jiří Kučera; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Karel Bíbrlík 24 - Marek Bartocha 33; po třetinách: 4:1, 1:1, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostí: V bojovném zbytečně vyhecovaném utkání, byli domácí lepší a zaslouženě vyhráli. Komentář trenéra domácích: Rozhodla první část utkání v které jsme do puntíku splnili co jsme si řekli před utkáním. Ve druhé třetině jsme soupeři nedisciplinovaností nabídli možnost se do zápasu vrátit. Naštěstí Kadaň využila jen jednu přesilovku.
58:25 GÓL FBC DDM Kadaň! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #71 Petr Chládek, asistoval #12 David Pinc (6:3)
48:11 Timeout FBC DDM Kadaň
42:26 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 6:2
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #69 Ondřej Kavalír, asistoval #10 Jakub Malý (6:2)
32:33 GÓL FBC DDM Kadaň! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #22 Michal Malý, asistoval #69 Michal Herout (5:2)
26:21 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 5:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #80 Martin Perháč, asistoval #10 Jakub Malý (5:1)
15:54 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 4:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #69 Ondřej Kavalír bez asistence (4:1)
14:07 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 3:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #17 Jakub Reiser z trestného střílení (3:1)
12:56 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 2:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #61 Tomáš Beran, asistoval #9 Jan Jirotka (2:1)
06:28 Trestné střílení družstva FBC DDM Kadaň neproměnil #11 Roman Faldus.
02:56 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #15 Jakub Patrák, asistoval #17 Jakub Reiser (1:1)
02:45 GÓL FBC DDM Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #11 Roman Faldus, asistoval #77 Michal Plomer (0:1)