60
  • 60 59:28
    Chomutov

TJ Lovochemie Lovosice LFP - FbC 98 Chomutov 6:5
branky: 16. Vladimír Cikner, 22. Vladimír Cikner, 24. Vladimír Cikner, 36. Jakub Reiser, 49. Jan Kotán, 56. Jan Jirotka - 13. Daniel Fokt, 20. Martin Morava, 38. Michal Bendl, 46. Josef Náther, 53. Martin Morava; rozhodčí: Milan Baloun - Pavel Mach; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; diváků: 45; zásahy brankářů: Karel Bíbrlík 25 - Jan Michalitschke 20; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:2
59:59 Komentář trenéra hostů: Vymyšlený šestý gól. Komentář trenéra domácích: Výborně odehraná druhá třetina a takticky zvládnuté vypjaté situace o které v utkání nebyla nouze. Děkuji všem hráčům za předvedenou bojovnost.
59:28 Timeout FbC 98 Chomutov
55:20 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 6:5
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #9 Jan Jirotka, asistoval #16 Jaroslav Ježek (6:5)
52:39 GÓL FbC 98 Chomutov! 5:5
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #4 Jan Boháček (5:5)
48:10 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 5:4
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #11 Jan Kotán, asistoval #44 Patrik Cikner (5:4)
45:37 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:4
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #21 Lukáš Kešner (4:4)
37:54 GÓL FbC 98 Chomutov! 4:3
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #92 Michal Bendl, asistoval #91 Martin Morava (4:3)
37:27 Trestné střílení družstva FbC 98 Chomutov neproměnil #91 Martin Morava.
35:17 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 4:2
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #17 Jakub Reiser bez asistence (4:2)
23:57 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 3:2
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #7 Vladimír Cikner, asistoval #44 Patrik Cikner (3:2)
21:09 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 2:2
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #7 Vladimír Cikner z trestného střílení (2:2)
19:52 GÓL FbC 98 Chomutov! 1:2
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #99 Daniel Fokt (1:2)
15:52 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:1
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #7 Vladimír Cikner, asistoval #6 Miroslav Zůna (1:1)
12:36 GÓL FbC 98 Chomutov! 0:1
Branku družstva FbC 98 Chomutov vstřelil #99 Daniel Fokt, asistoval #91 Martin Morava (0:1)