10:5
    Lukáš KUBINEC
    (Hodl)

Slavia VŠ Plzeň - TJ Turnov 10:5
branky: 5. Jan Schejbal, 8. Tomáš Červenka, 25. Petr Hodl, 37. Jan Schejbal, 41. Jan Schejbal, 44. Lukáš Zápal, 49. Pavel Roubal, 56. Petr Hodl, 60. Jiří Kuthan, 60. Lukáš Kubinec - 1. Rostislav Vocásek, 15. Rostislav Vocásek, 21. Vojtěch Palatínus, 27. Marek Pala, 42. Radim Kolomazník; rozhodčí: Milan Baloun - Pavel Mach; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 101; zásahy brankářů: Lukáš Hurda 15 - Petr Suchomel 21; po třetinách: 2:2, 2:2, 6:1
59:59 Vyjádření trenára domácích: Důležité, vydřené a zasloužené vítězství. Byly jsme povětšinu zápasu lepším týmem. A v poslední třetině jsme to i vyjádřili gólově, děkuji celému týmu a vynikajícím rozhodčím za výkon.
59:55 Tribuna Slávistů odpočítává vytoužené vítězství..
59:30 Slávistická tribuna divočí, rozložení energie na celý zápas se očividně domácím vyplatilo..
59:13 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 10:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #18 Lukáš Kubinec, asistoval #84 Petr Hodl (10:5)
59:03 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 9:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #4 Jiří Kuthan bez asistence (9:5)
59:00 1 minuta do konce utkání..
58:51 Timeout TJ Turnov
58:20 Slávisté vyrážejí do útoku.
58:00 2 minuty do konce utkání..
57:50 Hráči hostů svými průpovídkami pobavili střídačku Slávistů a hra pokračuje.
57:30 Hra ztrácí svůj předešlý řád a hosté se snaží srovnat..
57:00 3 minuty do konce.. Rozhodčí začínají být na lehké prohřešky hráčů velice vnímavý.
56:30 Slávisté rozehrávají v obraném pásmu hostů.
56:00 4 minuty do konce utkání.. Slávisté přidávají gól a jejich současný stav teď čítá 8 gólů. Třígolové vedení vyčarovalo úsměvy a jásot tribuny.
55:26 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 8:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #84 Petr Hodl, asistoval #93 Tomáš Červenka (8:5)
55:00 5 minut do konce hry.. Slávisté vyrážejí do útočné akce.
54:00 6 minut do konce hry, skóre prozatím 7:5 pro domácí Slávisty.
52:30 Domácí ždímají z přesilovky maximum.. Bohužel i přes velký počet šancí žádná střela nenašla své místo v bráně.
51:30 Hra se zpomaluje a stává se mnohem rozumější.
50:30 Turnovští přesouvají hru do útoku..
50:00 Další skvělá akce Slávistického mužstva, bohužel neskončila gólovou situací..
49:30 Slávisté opět v plném počtu..
48:40 Slávie si v poměrně krátkém čase získala dvougólovou výhodu.. přestože hrají v oslabení..
48:03 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 7:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #24 Pavel Roubal bez asistence (7:5)
47:14 Hráči obou družstev začínají přidávat na důrazu.
44:00 Slávisté opět v jednogólové převaze, dnéšní zápas je delikatesou pro diváky obou muřstev.
43:52 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 6:5
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #27 Lukáš Zápal, asistoval #11 Jan Schejbal (6:5)
43:30 Míčku se ujímají Slávisté a vyrážejí do útoku.
43:00 Hostí rozehrávají na středu.
42:30 Míček střídá majitele velice rychle, zatím se však nikdo neprobojoval dostatečně hluboko do útočného pásma.
42:00 Hra je opět srovnána..
41:44 GÓL TJ Turnov! 5:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Radim Kolomazník, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (5:5)
41:30 Turnovští se nechtějí nechat zahnat do kouta a atackují slávistické hráče.
41:00 Slávisté se za jásotu obecenstva dostávají do jednogólové převahy.
40:41 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 5:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #11 Jan Schejbal bez asistence (5:4)
40:01 Míčku se ujímají Slávisté a hru přenášejí k bráně hostů.
39:50 Výborným zásahem brankáře Slávistů se domácí vyhnuli gólu od hráče č 20 z Turnova.
38:00 Slávisté teď tvrdě atackují bránu Turnova.
37:00 Skóre je vyrovnané a obě mužstva již poněkolikáté vstupují do hry s čistým štítem.
36:27 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 4:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #84 Petr Hodl (4:4)
35:40 Slávistická obrana teď musela pokrýt tři útočníky, ale ti se ke gólové střele nedostali.
34:50 Turnovští jsou u míčku a začínají svou útočnou akci, ta ovšem není tak velkolepá a brzy o svou akci přicházejí ve středním pásmu.
34:10 Dlouhá a velice kreativní akce Slávistů nepřinesla sice gól, ale rozhodně výbornou podívanou pro diváckou základnu Slávistů.
32:46 První zranění hráče hostí si nevyžádalo vyločení a po jeho odchodu z hřiště se hraje dál.
32:00 Díky zásahu gólmana Slávistů se Turnovští nedostali ke gólové šanci.
31:00 Hra opět nabírá na obrátkách a mužstva se na hřišti nenápadně pošťuchují.
30:00 Dostáváme se do poloviny zápasu, skóre prozatím 4:3 pro tým Turnovských..
29:53 Krásná střela domácích končí naneštěstí pro ně mimo hřiště.
29:22 Slávisté se cíleným střídáním snaží dosáhnout co nejvyššího výkonu, zatím se tato strategie vždy osvědčila.
28:00 Hra začíná být poněkud zmatená a mnohem rychlejší. Je těžké posoudit, který z týmů má na hřišti navrch.
27:00 Hostí mají opět jednogólový náskok, který se jim podařilo urvat při přesilovce.
26:13 GÓL TJ Turnov! 3:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Marek Pala, asistoval #4 Petr Brož (3:4)
25:30 Slávisté jsou nyní pod náporem útoku hostí.
24:40 Skóre je po akci Slávie opět vyrovnané.
24:38 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 3:3
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #84 Petr Hodl, asistoval #18 Lukáš Kubinec (3:3)
24:20 Hráči hostích nyní atackují svými argumenty i rozhodčí, kteří více méně jejich připomínky uklidňují..
22:50 Hostí poněkud přiostřili hru, rozhodčí však zatím jejich atack ponechávají bez povšimnutí.
22:00 Hostí se snaží natlačit hru do obraného pásma Slávistů, ti jim však jen velice neochotně umožňují průchod.
21:00 Slávie hraje opět v plném počtu, ovšem za cenu jednogólové ztráty..
20:32 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #4 Petr Brož (2:3)
20:20 První střela Hostích minula branku Slávie Hostí však pokračují v útoku..
20:00 Týmy jsou nastoupeny a hra začíná..
19:59 Slávisté naštěstí udrželi útok hostí.Skóre po první třetině je 2:2
19:00 Poslední minuta první třetiny a Slávie hraje 3 na 5.
18:00 Dvě minuty do konce první třetiny, hostí vyrážejí do útoku..
17:00 Zbývají tři minuty do konce první třetiny, skóre je vyrovnané a oba tými se nikam neukvapují.
16:00 Zbývají 4 minuty do konce první třetiny, skóre je vyrovnané..
15:00 Skóre je vyrovnané a obě družstva hrají s čistým štítem.
14:59 GÓL TJ Turnov! 2:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Rostislav Vocásek, asistoval #4 Petr Brož (2:2)
13:56 Gólman hostí se hroutí pod náporem střel avšak žádná zatím neprošla až do sítě.
13:00 Zbývá sedm minut do konce první třetiny stav 2:1 pro domácí. Slávie nyní hraje přesilovou hru.
11:42 Hostí opět v plném počtu.. Výhoda Slávistů zůstala neproměněnná
10:42 Krásnou střelu Slávistů pokryla přilba Turnovského brankáře.
10:06 Slávisté hrají přesilovou hru.. Uvidíme, jak se celá situace do konce první třetiny vyvrbí.
09:20 Diváci běsní a obrana hostích prožívá tvrdé nárazové útoky Slávistů.
08:43 Skvělý zásah brankáře domácích.
07:48 Tomáš Červenka známý jako 'červ' se nyní prokousal hluboko do obranného pásma hostí a vstřelil branku, která je rozhodně jedna z těch památečnějších.
07:33 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 2:1
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #93 Tomáš Červenka bez asistence (2:1)
05:32 Šance domácích před brankovištěm hostích bohužel nodopadla a hra se přesouvá do obraného pásma Slávie.
04:18 Skóre je opět vyrovnané Slávisté díky klidu, který do hry vkládají vstřelili branku.
04:11 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 1:1
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #18 Lukáš Kubinec (1:1)
03:53 Tým domácích preferuje rychlé střídání, které udrží všechny hráče čerstvé do hry.
03:23 Slávisté ve skvělé šanci, bohužel kapitán týmu Zdenda Novák jen těsně minul bránu soupeře.
02:00 Turnovští se do hry pouštějí dravě, Slávie hraje zatím i přes jednogólový rozdíl s čistou hlavou.
01:23 Slávisté se probojovali do útoku, bohužel nepřesná střela minula bránu.
00:34 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Rostislav Vocásek, asistoval #33 Petr Suchomel (0:1)
00:30 První střelecká šance Turnova dopadla zdárně pro hostí skóre je nyní 1:0
00:10 Hra začala a oba týmy se dravě pouštějí do hry.