6:4
    Martin POTŮČEK
    (Laboderec)

TJ Turnov - FB Hurrican Karlovy Vary 6:4
branky: 6. Rostislav Vocásek, 12. Rostislav Vocásek, 20. Radim Kolomazník, 36. Vratislav Salaba, 40. Radim Kolomazník, 51. Rostislav Vocásek - 31. Ladislav Krajsa, 32. Lukáš Laboderec, 41. Daniel Macek, 60. Martin Potůček; rozhodčí: Tomáš Šedivý - David Tomášek; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Suchomel 52 - Daniel Leitner 35; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:2
59:59 Komentář trenéra hostů: Ve florbale bychom soupeře přehráli, v hokeji se nám to nepovedlo. Komentář trenéra domácích: V dnešním utkání tým ukázal svoji vnitřní sílu a velmi kolektivním výkonem po celý víkend jsme ukázali, že se s námi ještě musí počítat.
59:59 Střely ve třetí třetině: Turnov 13 - Karlovy Vary 22.
59:14 Hosté zkouší hru v šesti...
59:06 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Martin Potůček, asistoval #7 Lukáš Laboderec (6:4)
58:07 Čas se krátí a hostům se stále nedaří změnit stav skóre.
55:48 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:48 Hosté si vybírají oddechový čas.
54:06 Střely hostů povětšinou míjí turnovskou branku, ostatní střely blokují domácí obránci...
50:22 GÓL TJ Turnov! 6:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Rostislav Vocásek, asistoval #4 Petr Brož (6:3)
50:22 Domácí navyšují rozdíl skóre ze standartní situace.
40:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Daniel Macek, asistoval #36 Ladislav Krajsa (5:3)
39:59 Střely na branku ve druhé třetině: Turnov 14 - Karlovy Vary 16.
39:33 GÓL TJ Turnov! 5:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Radim Kolomazník, asistoval #17 Martin Kouřil (5:2)
39:33 Na sporné vyloučení domácí odpovídají gólem.
35:24 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #8 Vratislav Salaba, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (4:2)
35:24 Po zdařilé kombinaci domácí zvyšují na 4:2.
32:11 Byli jsme svědky dvou rychlých gólů a hra je rázem dramatičtější.
31:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Lukáš Laboderec, asistoval #77 Štefan Belko (3:2)
30:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Ladislav Krajsa, asistoval #32 Jan Mazanec (3:1)
27:38 Ve druhé třetině se hra přiostřuje, hosté se snaží ohrozit branku domácích, skóre se ale zatím nemění.
19:59 Střely na branku v první části: Turnov 14 - Karlovy Vary 18.
19:57 GÓL TJ Turnov! 3:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #20 Radim Kolomazník, asistoval #8 Vratislav Salaba (3:0)
11:26 GÓL TJ Turnov! 2:0
05:54 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #12 Rostislav Vocásek, asistoval #17 Martin Kouřil (1:0)