12:0
    Jan TREGNER
    (Motejzík)

FBC Spilka & Horák Česká Lípa - FbC Sokol Rokycany 12:0
branky: 1. Radek Bezouška, 6. Jakub Karel, 14. Lukáš Smolnický, 21. Jan Tregner, 23. Radek Bezouška, 28. Lukáš Mlejnek, 31. Lukáš Mlejnek, 42. Štěpán Motejzík, 42. Jakub Karel, 46. Štěpán Motejzík, 47. Štěpán Motejzík, 54. Jan Tregner; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 10 - Jan Barna 23; po třetinách: 3:0, 4:0, 5:0
60:00 Komentář trenéra hostí: Soupeř byl o dvě třídy lepší. Zasloužené vyhrál. Kvalitou patří do první poloviny 1. ligy. Přejeme hodně štěstí ať se konečně podaří postoupit.
60:00 Komentář trenéra domácích: Povinné vítězství.
59:55 Na závěr Ponomarev hodil kotoul pro diváky pod nohy Rokycanského útočníka.
59:13 V poslední minutě měli rokycanští možnost alespoň jednou skŕovat, situaci 2 na 1 nevyužily a pouze sekli do českolipského gólmana.
57:51 Faul na Barnu.
57:17 V probíhající 18. minutě má Ponomarev už 2. zákrok v této třetině. Pokud s ním máte někdo soudnost, přineste mu noviny. :-)
56:01 Jirsa se zpoza branky Rokycan 'prokoupal' až před Barnu, ten ale krásné vykopl míček již mířící do odkryté klece!
53:34 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 12:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #46 Jan Tregner, asistoval #11 Štěpán Motejzík (12:0)
53:34 Krásná kombinace na ose Smolnické - Motejzík a zakončující Tregner. Váámos Lípa!
53:00 Nebezpečná teč Anýže, naštěstí jen do brankové konstrukce.
52:21 Marhan bojuje proti přesile Rokycanských hráčů.
50:17 Chybu Marhana nevyužil Topinka.
49:19 Přesilová hra zůstává nevyužita.
49:01 Českolipské kombinace i střely ztroskotávají na Barnovi nebo v hostujících obráncích.
47:19 Trestné střílení družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa neproměnil #10 Martin Jeřábek.
47:19 Jeřábek mířil backhandem k tyčce, netrefil ovšem ani bránu.
47:19 Nájezd České Lípy! . Exekutor bude Jeřábek.
46:35 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 11:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #56 Lukáš Smolnický (11:0)
46:35 Motejzík měl čas zeptat se Barny kam chce poslat míček, ten si vybral nad nohu k zadní tyčce a tam ho také poslal! Hattrick Štěpána Motejzíka.
45:24 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 10:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #11 Štěpán Motejzík, asistoval #46 Jan Tregner (10:0)
45:24 Tregner vyslal pas na Motejzíka, který se nemýlil. Česká Lípa dává desítku!
44:43 Z tlaku českolipských vytěžil Jirsa střelu na Barnu.
44:01 Barna poslal výhozem přes celé hřiště pozdrav Ponomarevovi.
41:59 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 9:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #27 Jakub Karel, asistoval #2 Radek Bezouška (9:0)
41:59 Bezouška vybojoval míček u brány a Karel s kličkou před brankou zakončil za záda Barny.
41:03 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 8:0
41:03 Smolnického přihrávku zpoza brány zužitkoval Motejzík.
40:00 Střely po 2. třetině: 11 -3.
39:34 Jirsa právě zahrál něco pro diváky, když se nedohodl při střídání s Vnukem a jeden z útočníků Rokycan si pohodlně vyzvedl míček.
36:21 Karel Zelenka právě trefuje tyč domácí branky.
34:00 Ponomarev si nyní po dlouhé době sáhl na míček.
31:45 Motejzík nyní ušetřil minutu za svou brankou, kdy si jen dribloval.
30:26 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 7:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #56 Lukáš Smolnický (7:0)
30:26 Nejprve Smolnický neumístil míček do prázdné brány, což o pár sekund později napravil Mlejnek svou další výstavní střelou.
27:34 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 6:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #11 Štěpán Motejzík (6:0)
27:34 Mlejnek natáhl na polovině a vyslal nechytatelnou 'pumelici' za záda brankáře Rokycan.
26:32 Špatnou rozehrávku hostů nepotrestal Radek Bezouška.
22:27 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 5:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #2 Radek Bezouška, asistoval #55 Jakub Jirsa (5:0)
22:27 Bezouška protlačil děrovaný nesmysl až za Barnova záda.
20:54 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 4:0
20:54 Po standartní situaci z rohu si seběhl na přihrávku Tregner a zvyšuje již na 4:0.
20:00 Střely po 1. třetině: 13 - 5.
17:05 Hru 'zdobí' řada nepřesností v českolipské rozehře. Rokycany se prakticky nedostávají k míčku.
13:12 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #56 Lukáš Smolnický, asistoval #46 Jan Tregner (3:0)
13:12 Tregner vystihl rozehrávku hostů a Smolnický nadvakrát překonal Barnu.
10:02 Nyní je hra neurovnaná, bez větších šancí na obou stranách.
05:35 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #27 Jakub Karel, asistoval #10 Martin Jeřábek (2:0)
05:35 Skákavá přihrávka, která s lehkou tečí procedil za gólmana Rokycan Jakub Karel!
02:02 Hosté po obdržené brance obživli a svírají domácí na jejich polovině.
00:50 GÓL FBC Spilka & Horák Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Spilka & Horák Česká Lípa vstřelil #2 Radek Bezouška, asistoval #10 Martin Jeřábek (1:0)
00:50 Z následného závaru před brankou vstřelil první gól utkání Radek Bezouška.
00:38 Nebezpečná střela z první od Jakuba Karla se kterou si Barna poradil.
00:00 line-up HOSTÉ: J. Barna - J. Král, P. Anýž - M. Strochschneider, R. Lenner, M. Marek
00:00 line-up DOMÁCÍ: I. Ponomarev - J. Jirsa, L.Mlejnek - R. Bezouška, M. Jeřábek, J. Karel