3:4
    Kryštof VAŠŇOVSKÝ
    ()

1. SFK Havířov - Torpedo Havířov 3:4p
branky: 1. Alex Foltyn, 22. Šimon Jandák, 55. Jan Zaoralek - 36. Dominik Ryška, 44. Jan Chmiel, 59. Dominik Ryška, 64. Kryštof Vašňovský; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Robert Grim 30 - Kryštof Rusz 32; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Bohužel, dnes jsme si zápas prohrali sami. Zbytečné chyby v rozehrávce a hlavně neproměňování brankových příležitostí, které se musí proměňovat. nZ druhé strany pro nás pře play off zdravé vystřízlivění. Kluci se sice snažili, ale dnes to trošku nelepilo.  nDěkuji soupeři za hru a divákům za návštěvu a pěknou atmosféru. n
65:00 Komentář hostů Gaura Matúš (Asistent trenéra): Tak prvá tretina nebola moc ideálna ale postupne sme sa zlepšovali.  Veľké dík hráčom že sa nevzdávali a makali naplno až do konca.  Súperovi ďakujeme za napínavý zápas až do konca
65:00 Střely v prodloužení: 3:3
63:43 hosté rozhodli zápas
63:34 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Kryštof Vašňovský bez asistence (3:4)
62:48 Neůspěšná střela hostů
60:00 Střely ve 3. části: 15:15
59:45 Kantor krásně ubránil gólovou šanci
58:53 Tvrdý zákrok na Foltyna
58:12 Hosté dorovnávají v posledních dvou minutách
58:11 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #44 Ondřej Urbančík (3:3)
54:19 GÓL 1. SFK Havířov! 3:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek, asistoval #23 Radek Stolárik (3:2)
53:25 Gala přejel celé hřiště ale neůspěšně
47:40 Neůspěšná akce domácích
43:33 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #66 Kryštof Vašňovský (2:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
38:28 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Bombač družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
36:43 Neuvěřitelný zákrok Grima
35:20 Hosté úspěšně využili přesilovou hru
35:19 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
34:18 Vyloučen hráč #68 Dominik Toma družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
33:16 Hra nabrala větší tempo
21:52 Dobrá gólová Jandákova střela pod ruku brankáře hostů
21:51 GÓL 1. SFK Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #84 Adam Chlebík (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 6:3
14:44 Neůspěšná střela Kocourka
11:55 Krásný zákrok Domácího brankáře
04:25 Jandák ubránil gólovou šanci hostů
00:45 První branku domácích vstřelil Alex Foltyn do prázdné branky
00:44 GÓL 1. SFK Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #66 Jan Zaoralek (1:0)