10:4
    Martin HANUŠ
    (Špaček)

FbC Respect Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 10:4
branky: 9. Ondřej Binar, 11. Ondřej Binar, 17. Miroslav Nepraš, 29. Andrej Janda, 35. Přemek Hanzlík, 43. Ondřej Binar, 50. Matěj Nosek, 51. Andrej Janda, 51. Matěj Nosek, 54. Jakub Wolf - 13. Adam Jakubský, 41. David Špaček, 42. Adam Jakubský, 60. Martin Hanuš; rozhodčí: Daniel Ondráček - Lukáš Picek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Erik Zoubek 18 - David Fröde 10, Patrik Mitterwald 5; po třetinách: 3:1, 2:0, 5:3
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Jsem rád, že jsme navázali na nedělní výkon s Pardubicemi. Kluci hráli koncentrovaně a na lavičce byla cítit týmová atmosféra. Dnes vyzdvihnu výkon Erika Zoubka v brance, který nás podržel v těžkých chvílích. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Zápas jsme si prohráli ve druhé třetině, kdy jsme ztratili jakoukoliv mezihru i koncentraci na hru. Poté si soupeř zkušeně hlídal své vedení, roztáhl hru a ukrojil spoustu drahocenného času postáváním za vlastní brankou. Gratulujeme k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:30 Hosté v počtu 6 na 3 snižují na 4:10
59:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #13 David Špaček (10:4)
59:20 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
58:40 Konec máme poměrně vyhrocený
57:41 Vyloučen hráč #23 Adam Hazuka družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
53:49 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 10:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (10:3)
53:49 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Patrik Mitterwald družstva Florbal Primátor Náchod
51:30 Hosté v šesti
50:36 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 9:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #98 Prokop Hanzlík (9:3)
50:36 Další souhra dua Hanzlík + Nosek a máme tu gól
50:05 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 8:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #44 Jakub Vašata (8:3)
49:09 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 7:3
49:09 Proky střelou z první střílí tutovku, která byla ještě ztečována Noskem, a tak si připisuje aspoň asistenci
48:01 Vyloučen hráč #9 Daniel Havel družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
48:01 Máme tu další vyloučení, tentokrát na straně hostí
46:50 Domácí zvládli ubránit přesilovou hru Náchoda
46:40 Hosté zkoušejí přesilovku v šesti
44:47 Vyloučen hráč #23 Adam Hazuka družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
44:47 Domácí trenér se nám čílí a Adam Hazuka si to jde za něj odsedět
42:56 A máme tu hattrick Binara!
42:55 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar bez asistence (6:3)
42:44 Knettig střílí do středu těla Zoubka
41:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #13 David Špaček (5:3)
41:37 Ani ne dvě minuty a máme tu druhý gól Náchoda
40:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #36 Filip Knettig (5:2)
40:18 Hosté využívají přesilovku hned ze začátku třetiny
40:01 Máme tu začátek třetí třetiny
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:45 Gól za zády Zoubka, ale neplatí - vysoká hůl
39:10 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry
39:10 A máme tu přesilovku hostí
36:00 Hanuš blokuje střelu Brejchy
35:33 Nerad klička a střela
34:31 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #72 Matěj Nosek (5:1)
34:31 Přemek Hanzlík zavěšuje do levého roku
32:30 Souhra hra a Vašata trefuje vnitřní síť brány
32:10 Začínají se nám tu projeovat emoce Náchdských hráčů
31:01 Proky střílí těsně vedle
29:35 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
29:35 Máme tu další přesilovku Hradce
28:59 Binar na Jandu a ten raketovou střelou zakončuje
28:51 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #99 Ondřej Binar (4:1)
28:40 Zoubek chytá nához přes celé hřiště
27:55 Hosté v pěti
27:16 Přemek na Prokopa ten na Wolfa a ten střílí těsně vedle
25:55 Vyloučen hráč #28 Marek Flašar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
18:17 Havel v šanci ale mířil mimo bránu
16:35 Úspěšná rozehrávka domácích z velkého brankoviště hostí a máme tu další gól
16:34 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #24 Vojtěch Vošický (3:1)
12:05 Chybu Kremeníka Náchod trestá
12:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #89 Antonín Donaj (2:1)
10:25 Janda po vyhraném souboji na Binara a ten přidává svůj druhý gól v tomto zápase
10:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #5 Andrej Janda (2:0)
09:58 Nához na Jakubského likviduje Nepraš
09:10 Jakubský na Flašara ten střílí nad
08:29 Kremeník z rohu před bránu na Binara a ten zakončuje za záda Frodeho
08:28 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #95 Matěj Kremeník (1:0)
07:00 Jakubský střílí, avšak pouze do Nerada
05:36 Janda střílí nad
04:49 Špačkovu střelu Zoubek chyta
04:05 Rychlá souhra domácích a střela Wolfa, Náchod skvěle blokuje
03:00 Kremeník na Vašatu, Vašata na Binara - tomu se však nepovedlo zakončit
01:40 Nebezpečná střela Wolfa, Frode však chytá
01:09 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu
00:01 Úvodní buly pro hosty