7:6
    Robin BĚLÍK
    (Štyler)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - BLACK ANGELS YONEX 7:6
branky: 10. Ondřej Soják, 20. Mikuláš Weinstein, 21. Aleš Fanta, 24. Mikuláš Weinstein, 26. Vojtěch Gut, 34. Marek Mitáš, 53. Ondřej Soják - 11. Tomáš Vinkler, 28. Vít Kašpárek, 39. Matěj Lubas, 51. Robin Bělík, 59. Ondřej Kroužek, 60. Robin Bělík; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 24 - Matěj Němec 13, Kryštof Pecka 7; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Super příprava na play-off. Utkání ve velkém tempu, které občas sklouzlo k bramboračce, jak už to u juniorů bývá. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Krásné juniorské utkání, které se bohužel nezvládlo. Dnes proti nám stál kvalitlní a dobře připravený soupeř. Bohužel v některých aspektech hry nás soupeř hodně přehrával, zejmená v nasazení, které nám dnes chybělo nejvíc. Slušná hra bez brankáře, která na vyrovnání nestačila rozhodla o dnešní prohře. Díky soupeři za kvalitní zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:07 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #88 Adam Štyler (7:6)
58:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #88 Adam Štyler (7:5)
57:16 Hosté v šesti.
57:15 Timeout BLACK ANGELS YONEX
56:10 Pecka chytá Škvařilovu střelu na bližší tyč.
54:17 Otradovec přispěchal s dobrým blokem proti Koštialkově střele.
52:56 Fanta předložil Sojákovi do prázdné brány a Pecka je poprvé překonán.
52:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #9 Aleš Fanta (7:4)
52:06 Lubas opět velmi dobře pálil, Večeřák opět velmi dobře zasahuje.
50:47 Soják ztratil balonek na středu před vlastní brankou a Bělík trefil pod břevno.
50:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík bez asistence (6:4)
49:42 Sitař mohl zápas pomalu rozhodnout, Pecka ovšem předvedl velmi kvalitní zákrok.
49:00 Procházka v samostatném úniku nedokázal ani zakončit.
48:23 Habler šel sám na golmana, ale na Pecku si nevyzrál.
45:59 Horák pálil Večeřákovi na bližší nad nohu, domácí golman měl ale toto místo zavřené.
44:00 Domácí si nevytvořili nějakou větší šanci.
43:35 Pecka chytá Škvařilovu střelu.
43:00 Škvařil perfektně našel na zadní tyči Guta, tomu se nepodařilo doklepnout do prázdné brány.
41:57 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Koštialik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
41:25 Domácí si zahrajou přesilovku.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva BLACK ANGELS YONEX
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:26 Lubas přostřelil Večeřáka mezi nohy.
38:25 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #87 Jan Slosiarik (6:3)
34:25 Polcar předložil Ostrému do prázdné brány, ten ale trestuhodně minul.
33:29 Mitáš se vytočil z rohu a uklidil na zadní tyč Němcovy brány.
33:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš bez asistence (6:2)
31:33 Další Němcův zákrok po Škvařilově střele.
31:10 Němec chytá Mitášovo nahození.
30:35 Fanta přestřelil prázdnou bránu.
30:23 Hosté opět nevyužili přesilovku, především díky výborným zákrokům Večeřáka.
29:18 Domácí trestuhodně propadli při svém oslabení, naštěstí je zachránil neskutečný Večeřák.
28:19 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
28:00 Budínský naslepo našel nepokrytého Kašpárka, který neměl problém zakončit do prázdné brány.
27:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #15 Vít Kašpárek, asistoval #4 Matěj Budínský (5:2)
26:29 Závar před brankou domácích řeší Večeřák dalším zákrokem.
25:38 Domácí zahráli malou domů, hosté měli šanci snížit, ale Vinkler promáchl.
25:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #29 Ondřej Soják (5:1)
23:39 Další vlastenec v hostující síti.
23:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein bez asistence (4:1)
22:53 Škvařil se snažil překvapit Němce na první tyč, hostující brankář si ji dobře pokryl.
22:22 Hostující si úspěšným presinkem vypracovali šanci, ale nedokázali ji dotáhnout do zdárného konce.
20:12 Fanta nahazoval před bránu a jeden z hostujících hráčů si nešťastně srazil balonek do vlastní sítě.
20:11 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #29 Ondřej Soják (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
18:20 Horák pálil na zadní tyč nepřesně.
17:00 Hra má nyní poklidnější tempo.
15:50 Večeřák si připisuje kvalitní zákrok.
12:50 Bělík si efektivně zpracoval balonek patičkou.
11:05 Drga J. pálil od modré, Němec zasahuje maskou.
10:32 Hosté rozehrávají ze standartky z rohu.
10:31 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler bez asistence (1:1)
09:38 Gulls šli brejk 3 na 2, Soják vzal odpovědnost na sebe a přesně uklidil na zadní 20 nad led.
09:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #7 Filip Švábík (1:0)
08:45 Budínský pálil na zadní, Škvařil dokázal zblokovat.
07:55 Minuta přesilovky za námi, hosté si zatím nevypracovali větší příležitost.
06:56 Ostrý zbytečně v rohu dohrál protihráče do zad a jde pykat.
06:55 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:10 Mitáš se prokličkoval až do zakončení a jeho střela proskákala po brankové čáře.
05:15 Večeřák perfektní kolmicí našel Fantu, ten sám na golmana vystřelil mezi nohu a balonek se zastavil až o tyčku.
04:40 Třetí lajna Gulls zbytečně zazmatkovala a byla z toho velká šance, kterou nakonec dokázali zablokovat.
03:55 Večeřák si připisuje dobrý zákrok.
03:20 Škvařil dobře pálil, Němec se stihl přesunout.
02:15 Neuman v obrovské šanci pálil na rozhozeného Večeřáka, ale minul.
00:45 Dnešní utkání má od začátku playoff mode, oba týmy se na to vrhly hodně zhurta.