• 59 58:51
    2
    Robin BĚLÍK

Florbal Primátor Náchod - BLACK ANGELS YONEX 5:13
branky: 37. Martin Hanuš, 46. Adam Jakubský, 54. Filip Matějů, 55. Adam Jakubský, 56. Adam Kašpar - 7. Ondřej Kroužek, 11. Ondřej Kroužek, 23. Adam Jánský, 25. Jakub Bartušek, 28. Vojtěch Koštialik, 34. Robin Bělík, 34. Jakub Bartušek, 37. Matěj Budínský, 40. Robin Bělík, 45. Adam Jánský, 52. Tomáš Horák, 56. Adam Jánský, 58. Tomáš Vinkler; rozhodčí: Lukáš Picek - Daniel Jireček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Patrik Mitterwald 16 - Kryštof Pecka 12, Tomáš Rudolecký 4; po třetinách: 0:2, 1:7, 4:4
60:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Dnešní zápas hodnotím víceméně kladně, po většinu zápasu jsem hráli aktivní hru po celém hřísti. Jediná negativní věc, je větší počet obdržených branek. Naprosto zbytečné momenty, kdy se většina branek soupeři prakticky darovola. Ještě bych rád vypíchnul výkon 3 lajny, která až na pár zvahání hrála vesměs bez chyb, a ke všemu přidala spoustu branek. Díky soupeři, rozhodčím a hlavně našim klukům za utkání.
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Dnes to bohužel nevyšlo. Náš dnešní výkon nebyl vůbec dobrý. Soupeř si zaslouženě odváží všechny body domů. n
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:14 Málem padl další gol nachoda ale bohužel míček poskakoval na brankové čáře
58:51 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
58:51 A je tu přesilovka náchoda
57:47 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:13
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #4 Matěj Budínský (5:13)
57:47 Bohužel náchod obdržel další gol
55:40 Monster save Patrika Mitterwalda
55:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar bez asistence (5:12)
55:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:12
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #87 Jan Slosiarik (4:12)
54:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #61 Martin Hanuš (4:11)
54:50 A je tu další branka náchoda
54:06 Timeout BLACK ANGELS YONEX
54:06 Timeout končí a náchod do hry vletěl parádním tempem
53:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #61 Martin Hanuš (3:11)
53:18 Lemy dává gol a celá hala se raduje
51:59 Nikolas Osifčín leží na zemi  někdo mu dal hokejkou do oka ale bojovně vstal a hrál dál
51:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:11
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #15 Vít Kašpárek (2:11)
51:00 Adam Jakubský netrefil prázdnou bránu protože vystřelil pozdě
48:27 Tak toto dámy a pánové je nevídané Adam Jakubský šel do výběhu a hráč z Black Angels ho strčil ze zádu a nic se nepísklo
47:11 Náchod zapl tak velký presink že Black Angels nevědí co mají dělat tak se schovávají na své polovině
45:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:10
45:27 A je to tu další branka náchoda po střele z první
44:55 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:10
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #89 Adam Neuman (1:10)
44:55 střela z první a je to branka
43:28 Náchod daleko aktivnějším v poslední třetině
42:30 Adam Balek poslal hráče Black Angeles čistě k zemi ale zisk míčku z toho není
40:51 Adam Jakubský to vyskoušel ale bohužel to šlo mimo branku
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tomáš Rudolecký družstva BLACK ANGELS YONEX
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
39:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:9
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #12 Matěj Lubas (1:9)
39:37 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
38:38 Filip Matěju netrefil ze samostatného uniku branku
36:32 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:8
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:8)
36:32 je vidět že Black Angeles zachovává klidnou hlavu a rychle odpovědělo na branku Martina Hanuše
36:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:7)
36:07 Martin Hanuš vystřelil z poloviny jeho dělovku k tyčce a je tu první branka náchoda
33:48 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #87 Jan Slosiarik (0:7)
33:48 Po šesté brance která byla do brázdné branky tu je další branka a zase do prázdné branky
33:23 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:6
32:04 Hra je převážně na polovině Black Angels
30:05 Náchod výborně ubránil pražský celek který mířil na šestou branku v zápase
27:54 Výborný save  golmana hostujícího celku který vychytal samostatný unik
27:35 Black Angeles dává branku v oslabení
27:13 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #15 Vít Kašpárek (0:5)
25:13 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
24:49 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:4
23:54 Havel mohl jít sám na branku ale Donaj hodil moc před něj balon
22:52 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #31 Jakub Bartušek (0:3)
22:52 Po  chybě náchodského golmana je stav utkání 0:3
20:47 Jakub Langpaul ve vélké šanci ale místo prázdné branky trefil tyčku
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:09 Náchod mohl zahrozit před brankou hostujícího celku ale obrana výborně zafungovala a zablokovala náchod
17:34 Adam Jakubský mohl nahrát Donajovi do prázdné brány ale nahrávka neprošla přes brankoviště
17:03 Domácí v plném počtu
16:00 Honza Ježek šel sám na bránu ale bohužel neproměnil tutovku
15:03 Vyloučen hráč #47 Filip Matějů družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi
15:03 A je tu  první přesilovka v zápase pro  Black Angeles
14:00 Jakubský na Osifčína ale bohužel nic z toho není
13:20 Honza Ježek výborně zablokoval střelu pražského celku
11:52 Patrik výborně vychytal Ondřeje Kroužka
10:53 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #4 Matěj Budínský (0:2)
10:53 Patrik Mitterwald chytil první střelu ale druhou bohužel už nedokázal a je z toho druhá branka
09:27 Black Angeles se po prvním golu snaží natlačit do branky náchoda ale moc se jim to nedaří
08:10 Jakubský mohl srovnat ale Pecka likviduje
06:19 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #81 Tomáš Vinkler (0:1)
06:19 Po zmatku na brankovišti Black Angeles dostává do vedení
05:28 právě jsme mohli vidět první střelu náchoda o kterou se postaral nikolas
04:35 Náchod díky Donajovi mohl jít na bránu ale obrana Black Angeles ubránila Honzu Ježka
03:22 Náchod se rozkoukal a je zatím ve stejném tempu jak pražský celek
01:49 Black Angeles  zaznamenalo první dvě střeli v záapase ale golman Náchoda likviduje
01:14 Black Angels víc na míčku
00:01 Black Angels vyhráli první vhazování v zápase