58
  • 58 57:09
    FbC HK

FbC Respect Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 6:8
branky: 1. Matěj Nosek, 16. Vítek Ryba, 22. Matěj Kremeník, 38. Jakub Wolf, 42. Vítek Ryba, 50. Andrej Janda - 8. Ondřej Machatý, 8. Matěj Švadlenka, 12. Michal Jeřáb, 17. Vojtěch Král, 28. Max Malátek, 34. Tomáš Macháček, 41. Ota Černohorský, 48. Vojtěch Král; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Korunka; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Michal Malý 14 - Jan Matějka 18, Vojtěch Ujec 5; po třetinách: 2:4, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Drahoňovský Petr (Trenér): Dokud budeme k zápasům přistupovat jako dnes v první třetině nemůžeme v utkání uspět. Někteří hráči musí slézt z hrušky a přijmout určitou dávku pokory. Musí se věnovat se pouze svému výkonu a nekoukat se kolem sebe. Velmi mě mrzí zranění hráče Pardubic a doufám, že bude v pořádku. Děkuji soupeři za zápas a doufám, že v neděli budeme lepší.
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas. nDržíme palce Michalovi, ať je brzy v pořádku. nV neděli se zde opět uvidíme.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
59:40 Hradec dobře kombinuje, ale bez gólu.
58:55 Kremeník ve velké šanci.
57:30 Hradec zkouší hru bez brankáře.
57:09 Timeout FbC Respect Hradec Králové
56:15 Domácí kompletní.
54:15 V uplynulých minutách se více povídalo, než hrálo...
54:14 Vyloučen hráč #98 Prokop Hanzlík družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
54:14 Po tvrdém zákroku leží hostující Jeřáb na zemi a je ošetřován, snad bude v pořádku.
53:26 Atmosféra v hale začíná houstnout.
51:55 Rychlá rozehra hostů domácí překvapila, ale Malý byl připravený.
50:50 Černohorský zkoušel z voleje, ale přestřelil.
49:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda z trestného střílení (6:8)
49:58 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Ujec družstva SOKOLI Pardubice
49:58 Po dlouhém dohadování nakonec bylo nařízen trestné střílení. Janda se s ničím nepáral a zavěsil.
49:22 Zmatek před domácí brankou končí faulem, rozehrávat budou domácí.
47:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #40 Vojta Čapek (5:8)
47:02 Sehraná standardní situace a Pardubice opět vedou o tři branky.
46:59 Souboj osmiček v rohu. Z dvojice Nepraš - Macháček je šťasnější Nepraš a může pokračovat s balónkem na čepeli.
45:45 Malý s přehledem chytá.
44:34 Brejcha zastavil situaci 2 na 1.
43:30 Domácí teď padají jako hrušky... Nejdříve Nepraš, hned za ním Hanzlík.
41:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba bez asistence (5:7)
41:47 Další branka z protiútoku. Ryba střelou ke vzdálenější tyči snižuje a dává tak naději svému týmu na dorovnání.
40:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #8 Tomáš Macháček (4:7)
40:19 Rychlý útok po vyhrané buly, Černohorský dokázal s přehledem překonat Malého.
40:01 Buly vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:55 Ryba ještě zkoušel překvapit hostujícího brankáře, ten byl ale připravený.
39:33 Krásná situace brácha na bráchu v podání domácích Hanzlíků.
37:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (4:6)
37:24 Wolfova střela nakonec propadla do Matějkovy brány a Hradec snižuje.
36:53 Wolf v dobré pozici, bohužel opět mimo.
35:05 Szturc trefuje tyčku.
34:44 Rychlý protiútok domácích, krásná náhra od Kremeníka, Nerad bohužel těsně netrefuje.
33:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #11 Ota Černohorský (3:6)
33:21 Střela na bližší tyč z rychlého protiútoku a Pardubice se poprvé v zápase dostávají do tříbrankového vedení.
32:05 Teď se hra zrychila, k vidění bylo pět rychlých protiútoků v řadě.
30:44 Bondy na zemi, zasahuje zdravotnice... snad bude vše v pořádku.
29:51 Rychlý protiútok Padubic, hostující Macháček netrefil odkrytou branku a skóre se tak nemění.
28:38 Ryba zkusil střelu z půlky, bohužel opět přestřeluje.
27:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #39 Jan Vosáhlo (3:5)
27:26 Malátek potrestal nedůraz před domácí brankou.
25:55 Dobrá souhra Janda-Ryba končí střelou do bloku.
24:24 Přemek Hanzlík předvedl ukázkový návrat a zastavil tak útok hostů.
23:03 V první třetině byl Hradec více na míčku, ale domácí hráči nedokázali trefovat branku, tak snad svá mířidla o pauze seřídili a uvidíme více gólů.
21:51 Wolf zachraňuje před vlastní brankou.
21:16 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #32 Filip Brejcha (3:4)
21:16 Dobrá přesilovková kombinace a Kremeník snižuje na 3:4.
20:56 Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
20:34 Hradec v plném počtu.
20:01 Buly pro hostující tým a můžou tak začít zbytek přesilové hry na balónku.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:22 Prokop Hanzlík v šanci při vlastním oslabení.
18:33 Vyloučen hráč #29 Petr Szturc družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:33 Szturcův ostřejší zákrok potrestán a hosoté si tak zahrají druhou přesilovku v tomto zápase.
16:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #6 Ondřej Kubeš (2:4)
16:52 Nepřesnou střelu odraženou od mantinelu dokázal dorazit Král a Pardubice opět vedou o dvě branky.
16:26 Nepraš teď musel hasit žhavou situaci před domácí brankou.
15:05 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #5 Andrej Janda (2:3)
15:05 Hostující brankář vyrazil Jandovu střelu, míček se trochu se štěstím odrazil k Rybovi a ten dokázal brankáře překvapit střelou nad levou nohu.
14:40 Hra se teď z obou stran trochu uklidnila.
13:03 Ostrý faul na domácího Wolfa.
12:22 Dobrý blok Bondyho.
11:28 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #8 Tomáš Macháček (1:3)
11:28 Akce 2 na 1 dopadla pro Pardubice úspěšně a odskakují svému soupeři o dvě branky.
10:25 Domácí v plném počtu.
09:55 Nadějný protiútok domácích zastaven.
09:01 Janda v úniku netrefuje branku.
08:24 Vyloučen hráč #44 Jakub Vašata družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
08:24 Další rána pro domácí... po dvou rychlých gólech přichází oslabení.
07:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #39 Jan Vosáhlo (1:2)
07:59 Fatální chyba v domácí obraně a Pardubice se ujímají vedení.
07:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #6 Ondřej Kubeš (1:1)
07:09 Po rychlé akci dokázali hosté skórovat a stav je tak znovu vyrovnaný.
06:16 Pardubice se snaží více napadat, ale zatím jim to ovoce nepřineslo
05:05 Hradec zatím s přehledem kombinuje, Pardubice brání.
04:22 První větší šance Pardubic.
03:33 Wolf krásně našel volného Szturce, tomu bohužel trvalo zpracování a trefil pouze hostujícího brankáře.
02:55 Ryba zastaven na středu hřiště.
02:05 Pardubice se zatím k ničemu nedostaly.
00:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:0
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #89 Jakub Wolf (1:0)
00:47 Po krásné krosovce se trefuje Nosek a Hradec se ujímá vedení.
00:33 Ryba těsně netrefuje z dobré pozice.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává domácí Janda a Hradec tak začíná kombinovat.