4:3
    Lukáš BOČEK
    (Mitáš)

SOKOLI Pardubice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:3
branky: 4. Ondřej Machatý, 37. Michal Jeřáb, 38. Vojtěch Král, 54. Vojta Čapek - 7. Mikuláš Weinstein, 40. Aleš Fanta, 59. Lukáš Boček; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Matějka 20 - Radim Tomšík 16; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Jsme rádi za tři body. Odpracovaný výkon, musíme pokračovat dále. nDíky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Neděla Jakub (Trenér): Dneska výborný florbalový zápas, který si myslím, že musel diváky bavit. Díky soupeři, za asi nejlepší zápas v ZČ odpovídající play-off módu, který jsme měli možnost odehrát. Hlavně díky tomu, že i přes tvrdou hru se hrál florbal. K vítězství nám chybělo využít tlaku v druhé třetině, kdy dle mého jsme měli o hodně více šancí. Díky soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:59 SOKOLI uhájili vedení a radují se z důležitého vítězství!
58:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #24 Marek Mitáš (4:3)
58:25 Fanta ze středu přestřelil.
57:10 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:10 Gullivers hrají v šesti.
56:33 Další skvělý Matějkův zákrok proti střele Škvařila!
53:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #37 Vojtěch Král (4:2)
53:50 Brejk pardubických, který skvěle vyřešil Čapek na konci. SOKOLI opět vedou o dvě branky.
53:13 Hra se nyní přelejvá ze strany na stranu.
51:24 Soják o pár centimentrů netrefil pravou šibenici pardubické branky.
49:03 SOKOLI tráví více času na míčku a snaží se vymyslet, jak se dostat do útočného pásma.
46:26 Černý správně vyhodotil situaci a poslal přihrávku zpátky na obránce, aby mohla celá pětice vystřídat.
43:40 Král teď poslal na párek hned dva brněnské útočníky, tento počin ocenili diváci zde na Dašické pořádným potleskem.
43:04 Šimák ukázal své zkušenosti ze Superligy a chytře zastavil brejk brněnských.
41:53 Malátek trestuhodně netrefil prázdnou kasu po přihrávce od Černého.
41:23 Machatý nyní dostal do citlivých míst.. snad to nebude mít vliv na funkci.
40:38 Jeřáb nevyzrál na Tomšíka, který předvedl další ze skvělých zákroků.
40:01 Úvodní buly ve třetí periodě vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #59 Matyáš Polzer (3:2)
39:30 Fanta byl důrazný před brankou Matějky a nadvakrát překonal pardubického brankáře.
38:01 Kvasil vyslal z půlky svůj pověstný granát, bohužel pro domácí nenašel svůj cíl.
37:03 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #6 Ondřej Kubeš (3:1)
37:03 Dva slepené góly domácích a SOKOLI odskakují do dvoubrankového vedení.
36:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #8 Tomáš Macháček (2:1)
35:51 Vašíček byl nyní hodně důrazný u mantinelu, standardka pro Gullivers.
32:33 Zdravíme fanoušky fanklubu defenzivního florbalu!
31:26 Nechci být jenom kritický, ale hra zatím postrádá potřebnou kvalitu.
29:36 Nepřehlednou situaci v malém brankovišti Gullivers vyřešil až Tomšík, který se beze strachu vrhl pod nohy Tlučhoře.
28:13 Pánek hledal místo na přední tyči Matějkovi branky, to tam však nebylo a tak je z toho míček v rukou pardubického brankáře a další poklidná rozehrávka.
27:17 Kvasil se teď s ničím moc nemazal a důrazně dohrál jednoho z brněnských.
24:52 Fanta trefil tyčku pardubické svatyně!
23:20 Machatý táhlou střelou od mantinelu prověřil Tomšíka, ten byl pozorný.
21:30 Fanta šel teď sám na Matějku, ten skvělým zákrokem vychytal nejlepšího hráče Gullivers.
20:50 Král zakončoval přes ruku na hraně velkýho brankoviště, brněnský brankář připraven.
20:13 SOKOLI pokračují v přesilové hře z první třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:37 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
18:47 Král teď vyřešil brejk pardubických střelou do helmy brněnského brankáře.
17:28 Vašíček teď ve sprinterském souboji předčil jednoho z brněnských a vybojoval tak míček pro Pardubice.
15:22 Čapek u míčku a opět dobrá střelba ze střední vzdálenosti, brněnský brankář pripraven.
13:14 Čapek se šikovně uvolnil na středu hřiště a vystřelil, nicméně branku Brna netrefil.
12:18 Jaký je obraz hry? Oba týmy hrají dlouho v rozehrávce a málo času tráví v útočném pásmu. Pro oko fanouška asi nic moc.
09:20 Hře chybí patřičné tempo a týmům 100% nasazení.
06:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #24 Marek Mitáš (1:1)
06:30 Weinstein využil nedůrazu před domácí brankou a srovnal stav utkání na 1:1.
05:56 Matějka v brance domácích předvedl skvělý zákrok proti střele jednoho z hostů.
04:44 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
04:44 Macháček zbytečně fauloval a tak tu je první přesilovka pro hosty. Zvládnou ji využít?
03:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #7 Michal Puchner (1:0)
03:45 Machatý dostal krásnou přihrávku na střed hřiště a z otočky trefil dvacet čísel nad led, krásná akce.
02:50 Kvasilova střela ze standardky mimo.
00:56 Hra je zatím velmi opatrná, SOKOLI hrají dlouho v rozehrávce.