• 60 59:12
    2
    Robin BĚLÍK

BLACK ANGELS YONEX - Torpedo Havířov 7:8
branky: 16. Tomáš Vinkler, 21. Matěj Lubas, 25. Matěj Hodač, 30. Jakub Bartušek, 50. Tomáš Vinkler, 52. Matěj Lubas, 53. Tomáš Vinkler - 6. Jan Chmiel, 21. Matěj Pezda, 30. Ondřej Urbančík, 31. Patrik Tichý, 39. Patrik Tichý, 39. Vojtěch Bombač, 41. Patrik Tichý, 59. Vojtěch Mrowiec; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Matěj Němec 15, Kryštof Pecka 5 - Kryštof Rusz 19; po třetinách: 1:1, 3:5, 3:2
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Dnešní zápas se mi hodnotí velice složitě, přístup některých hráčů je opravdu k zamyšlení. Dnes při vší úctě k poctivému výkonu soupeře, byl tento zápas pouze o nás. Důležitým aspektem je již po několikáté, naše neschopnost nahradit absenci některých lídrů, a to hlavně mimo hřiště. Před námi jsou 3 zápasy do play-off, které musíme zvládnout nejenom na hřišti.
60:00 Komentář hostů Gaura Matúš (Trenér): Dnešný zápas bola skvelá skúsemosť pre každého hráča. Veľkú časť spravila horúca noc plná diskusí a rozoberaním zápasu... Dnes sme nastúpili s tým čo sme si povedali a vyšlo to. Ďakujeme za cenný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:12 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za držení
58:25 GÓL Torpedo Havířov! 7:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #9 Vojtěch Bombač (7:8)
52:52 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (7:7)
51:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #60 Robin Bělík (6:7)
49:41 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #9 Matěj Hodač (5:7)
47:48 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra na zemi
46:31 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za vysoká florbalka
40:43 GÓL Torpedo Havířov! 4:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (4:7)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva BLACK ANGELS YONEX
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
38:53 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Vojtěch Bombač, asistoval #25 Patrik Tichý (4:6)
38:38 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #58 Jan Chmiel (4:5)
30:32 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
29:39 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #29 Tomáš Horák (4:3)
29:02 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #19 Matěj Pezda (3:3)
27:43 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za bránění ve hře
24:18 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (3:2)
22:27 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
22:27 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost
20:50 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda z trestného střílení (2:2)
20:09 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #87 Jan Slosiarik (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:10
15:32 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #15 Vít Kašpárek (1:1)
05:49 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #25 Patrik Tichý (0:1)