5:16
    Jakub MACEČEK
    (Galla)

Horní Počernice Orka - 1. SFK Havířov 5:16
branky: 2. Jan Jaroš, 7. Lukáš Holada, 12. Šimon Mestek, 40. Jan Vrba, 57. Daniel Macek - 10. Lukáš Galla, 11. Radek Stolárik, 15. Jan Chudoba, 15. Daniel Kantor, 20. Samuel Strakoš, 26. Jan Zaoralek, 35. Lukáš Galla, 36. Samuel Strakoš, 37. Adam Chlebík, 38. Radek Stolárik, 43. Daniel Kantor, 47. Šimon Jandák, 50. Samuel Vraník, 52. Samuel Vraník, 56. Lukáš Galla, 58. Jakub Maceček; rozhodčí: Artem Zolotar - Danylo Abeliashev; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Adam Woller 32 - Erik Beza 14; po třetinách: 3:5, 1:5, 1:6
60:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Opět nám nevyšel vstup do utkání a na tom musíme zapracovat. Od druhé třetiny jsme už opět hráli naší hru. Moc děkuji klukům za víkendová utkání, děkuji soupeři za zápas a rozhodčím za perfektní výkon. Děkuji divákům za návstěvu.
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): V úvodu utkáni jsme využili ospalosti soupeře, jakmile se Havířov dokázal vrátit do zápasu, nebyli jsme schopni důsledně bránit v individuálních situacích  z čehož vzešel dnešní výsledek. Díky za utkáni, přejeme šťastnou cestu domů
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
57:43 GÓL 1. SFK Havířov! 5:16
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #9 Lukáš Galla (5:16)
57:43 Po chybě Libanského se prosazuje Maceček.
56:50 GÓL Horní Počernice Orka! 5:15
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #11 Daniel Macek, asistoval #81 Šimon Mestek (5:15)
56:50 Orka se po dlouhé době prosazuje, ale na debaklu to nic nezmění.
55:41 GÓL 1. SFK Havířov! 4:15
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #84 Adam Chlebík (4:15)
51:14 Timeout Horní Počernice Orka
51:14 GÓL 1. SFK Havířov! 4:14
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #34 Samuel Strakoš (4:14)
49:19 GÓL 1. SFK Havířov! 4:13
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #19 Daniel Kantor (4:13)
47:31 Orce lehce dochází síly, naopak Havířov přikládá do kotle.
46:34 GÓL 1. SFK Havířov! 4:12
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák, asistoval #57 Jakub Maceček (4:12)
46:34 Další krásná kombinace Havířova končí gólem.
42:30 GÓL 1. SFK Havířov! 4:11
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #34 Samuel Strakoš (4:11)
41:10 Tlak hostů stoupá.
40:00 Střely ve 2. části: 7:19
40:00 Orka bude muset do 3. třetiny dohánět 6 brankové manko, ale zatím jak se hra odvíjí tak to budou mít hodně těžké.
39:26 GÓL Horní Počernice Orka! 4:10
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #74 Jan Vrba, asistoval #64 Jan Maršík (4:10)
37:54 GÓL 1. SFK Havířov! 3:10
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #66 Jan Zaoralek (3:10)
37:54 Wollerovi teď bohužel propadl balónek mezi rukama.
36:50 GÓL 1. SFK Havířov! 3:9
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Adam Chlebík, asistoval #61 Jan Chudoba (3:9)
35:03 GÓL 1. SFK Havířov! 3:8
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš, asistoval #19 Daniel Kantor (3:8)
35:03 Strakoš přesnou střelou nad nohu golmana dává gól.
34:22 GÓL 1. SFK Havířov! 3:7
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #10 Šimon Jandák (3:7)
34:22 Havířov opět skóruje do prázdné brány.
32:55 Teď je hra nahoru dolu.
31:18 Zatím se z pohledu diváku hraje na jednu branku.
28:02 Orka přežila oslabení a drží se teď na bal​ónku.
26:05 Vyloučen hráč #18 Jiří Stránský družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
25:22 GÓL 1. SFK Havířov! 3:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek, asistoval #88 Vojtěch Petřík (3:6)
25:22 Petřík našel skvěle Zaoralka a ten uklízí balónek do prazdné branky.
21:27 Havířov se po ztrátě balónku snaží dostat do zisku:
20:00 Střely v 1. části: 8:16
19:00 GÓL 1. SFK Havířov! 3:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš, asistoval #17 Samuel Vraník (3:5)
19:00 Minutu před koncem se Havířov dostává do dvoubrankového vedení.
18:12 Havířov se trápí v koncovce. Golman Woller likviduje jejich střely.
14:27 GÓL 1. SFK Havířov! 3:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #17 Samuel Vraník (3:4)
14:27 Havířov se poprvé v zápase dostává do vedení a stále určuje tempo hry.
14:00 GÓL 1. SFK Havířov! 3:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #84 Adam Chlebík (3:3)
14:00 Přízemní střela Chudoba končí gólem z půlky.
11:20 GÓL Horní Počernice Orka! 3:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #60 Matyáš Libánský (3:2)
10:31 GÓL 1. SFK Havířov! 2:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #88 Vojtěch Petřík (2:2)
09:12 GÓL 1. SFK Havířov! 2:1
09:12 Havířov konečně prorazil zeď Orky a snižují na 2:1.
06:43 Orka se dostala dvakrát do šance a ve střelbě jsou 100%.Stav je zatím 2:0.
06:21 GÓL Horní Počernice Orka! 2:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #60 Matyáš Libánský (2:0)
05:04 Havířov se drží na balónku a nepouští Orku k ničemu.
01:43 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #57 Jan Jaroš, asistoval #58 Matěj Podávka (1:0)
00:00 Dobrý den, vítáme vás u dnešního zápasu mezi 1.SFK Havířov a Horní Počernice Orka.