1:11
    Adam ČERNÝ
    (Macháček)

Horní Počernice Orka - SOKOLI Pardubice 1:11
branky: 59. Václav Třešňák - 6. Michal Puchner, 22. Tomáš Macháček, 34. Tomáš Macháček, 38. Jan Vosáhlo, 39. Adam Černý, 40. Vojtěch Král, 44. Matěj Švadlenka, 57. Tomáš Macháček, 59. Adam Černý, 60. Šimon Lazarák, 60. Adam Černý; rozhodčí: Jakub Cigl - Martin Preclík; vyloučení: 1:3 + Sebastian Ševeček 4; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Šotola 25 - Jan Matějka 14; po třetinách: 0:1, 0:5, 1:5
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): Škoda, že většinu útočných situací řešíme individuálně, nemuseli jsme být tak často bez míčku. Šance jsme si vypracovali, musíme však zapracovat na jejich zužitkování. Díky soupeři, rozhodčím,za utkání.
60:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Děkujeme fanouškům za podporu. nOmlouváme se za nekvalitu, naivitu do obrany. nTohle stačit nebude.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #8 Tomáš Macháček (1:11)
59:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #61 Šimon Lazarák, asistoval #6 Ondřej Kubeš (1:10)
58:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:9
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #73 Max Malátek (1:9)
58:19 Necelé 2 minuty před koncem zápasu Orka dává první gól
58:18 GÓL Horní Počernice Orka! 1:8
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #58 Matěj Podávka (1:8)
56:45 A již to neplatí, druhý gól poslední třetiny střílí SOKOLI
56:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #10 Jan Matějka (0:8)
54:57 Podoběn jako v první třetině, většina šancí na obou stranách bez gólů
51:28 Orka neproměnila přesilovou hru
50:27 SOKOLI zatím úspěšně brání
48:18 Orka se snaží využít přesilovou hru
47:27 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2+2 minuty za hrubost
47:12 SOKOLI neproměnili šanci
45:22 Divácky atraktivní hra, v poslední třetině vyrovnané síly obou týmů
43:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #61 Šimon Lazarák (0:7)
40:00 Střely ve 2. části: 4:15
40:00 Končí druhá třetina
39:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #88 Matyáš Vašíček (0:6)
38:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:5
37:16 a vyplatilo se, SOKOLI zvyšují na 4:0
37:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #37 Vojtěch Král (0:4)
36:40 SOKOLI hrají soustředěně, hlídají si míček
33:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček z trestného střílení (0:3)
32:00 Šance SOKOLŮ z rychlého útoku neproměněna
30:47 Střela Orky příliš vysoko ...
28:51 První přesilovka druhé třetiny, šance na straně Orky
28:50 Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
27:00 Jsem dynamickáé hry, kterí se rychle přesouvá z jední části hřište na druhou
25:00 Orce se  podařilo několikrát  převzít iniciativu  a přenést hru na polovinu soupeře
23:00 V prvních minutách jsou aktivnější SOKOLI
21:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #20 Adam Černý (0:2)
10:16 První střela Orky v této přesilovce
09:26 Vyloučen hráč #7 Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
08:46 konec přesilovky bez gólu
08:07 SOKOLI se zvyšují tlak s cílem využít přesilovku
07:46 Orka v polovině oslabení zatím odolává
06:46 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
05:09 Vyloučený hráč č.7 po konci trestu vběhl na hřiště a z přihrávky dal první gól utkání
05:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #8 Tomáš Macháček (0:1)
04:41 Orka střídá
04:00 Prvná střela Orky, brankář SOKOLŮ zneškodnil
03:36 Brankář Orky zasahuje a chytá střelu
02:57 Vyloučen hráč #7 Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra rukou
02:19 První střídání, zatím žádná střela
01:40 SOKOLI si drží míček stále u sebe
01:00 První minuta se hraje na polovině Orky
00:01 Domácí Orka nastupuje v červených dresech a hostující SOKOLI v černém