59
  • 59 58:31
    Gorily

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBŠ Gorily Plzeň 0:3
branky: 8. Josef Sekyra, 9. Lukáš Krepindel, 39. Lukáš Čech; rozhodčí: Tomáš Čekan - Lukáš Teska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Petr Vitoň 25 - Filip Šrámek 21; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:0
60:00 Komentář domácích Plocha Zdeněk (Vedoucí): Vstup do první třetiny výborný, ale po inviduálních chybách soupeř trestal. Druhá třetina opět výborná, ale branky padají po střelách, kterých bylo z naší strany minimum. Soupeř opět trestal. Třetí třetina a opět býda na střely a naštěstí pro nás skončila 0:0. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Čech Jakub (Trenér): První třetina byla jasně v naší režii, od druhé třetiny jsme zapojili celou střídačku, zápas se vyrovnal, ale dovedli jsme ho do vítězného konce s čistým kontem golmana Filipa Šrámka, který se nulou rozloučil s juniorskou kategorií. Děkujeme soupeři a pořadatelům za fair play zápas a vstřícnost. JE-DE-ME
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:31 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
51:18 Velká šance hostů v situaci 1v0, ale situaci lépe vyřešil domácí brankář
48:28 Domácí drží hosty pod velkým tlakem, ale hosty to zatím  nerozhodilo a stále drží svou bránu nepropálenou
46:01 Teď měli domácí k dispozici dvě rozehrávky blízko brány hostů obě bohužel končí za bránou hostů
44:58 Vyloučen hráč #89 Jiří Kňourek družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:02 Zápas začíná nabírat rychlé tempo
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:39 Domácí tlačí na branku hostů, ale výsledek zatím žádný
38:28 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech bez asistence (0:3)
37:15 Ani jeden z týmů se nijak nehrne do útoku
32:22 Domácí teď vypálili několik nebezpečných ran na bránu hostů, ale brankář hostů zatím stoprocentní
30:11 Hosté nebezpečně napadají domací bránu, ale domácí brankář je vždy proti
26:32 Více ze hry nyní mají domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:20 Hosté při vlastní přesilovce nemají vůbec míček na svých holích
18:50 Domácí v oslabení 100%
17:52 Vyloučen hráč #20 Jan Pištěk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
12:50 Domácí si vytvářejí zajímavé šance, ale brankář hostů je vždy na svém místě
09:30 Domácí kombinují před bránou hostů, ale goly to nepřináší
08:05 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Lukáš Krepindel bez asistence (0:2)
07:52 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 Josef Sekyra, asistoval #28 Lukáš Krepindel (0:1)
02:16 Domácí zatím více na míčku