• 60 59:36
    2
    Ondřej VLNATÝ

FBC Štíři Č. Budějovice - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 5:12
branky: 20. Matyáš Cuřín, 26. Jáchym Peprný, 36. Lukáš Michal, 53. Petr Ballák, 56. Vojtěch Oulehla - 17. Daniel Denisov, 18. Marek Fuchs, 22. Pavel Vrkoč, 31. Filip Huml, 37. Ondřej Wopršalek, 46. Patrik Hájek, 48. Tomáš Turek, 50. Tomáš Turek, 51. Ondřej Balý, 54. Marek Fuchs, 56. Ondřej Wopršalek, 59. Jan Machačný; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Jan Barimov; vyloučení: 3:3 + Štěpán Kaas OS; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 25 - Šimon Staněk 31; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:7
60:00 Komentář domácích Kouba Marek (Vedoucí): Dnešní zápas jsem zvládli odehrát obstojně pouze dvě třetiny, ve třetí jsme hodně otevřeli hru ve snaze vyrovnat a soupeř nás trestal z protiútoků. Děkuji soupeři za zápas a všem našim klukům za celou sezonu.
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme si zahráli celkem slušný zápas. Domácí nás více než dostatečně prověřili v osobních soubojích a hra byla ve slušném tempu. Díky za zápas. Těšíme se na večerní výběr soupeřů. Létající velbloudi!
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:36 Vyloučen hráč #2 Ondřej Vlnatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
58:42 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:12
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #21 Jan Machačný, asistoval #15 Ondřej Balý (5:12)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
55:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #83 Vojtěch Oulehla, asistoval #55 Adam Tůma (5:11)
55:28 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:11
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #22 Ondřej Wopršalek, asistoval #13 Štěpán Kaas (4:11)
53:33 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:10
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #11 Marek Fuchs, asistoval #16 Matěj Kubeš (4:10)
53:00 Domácí hrají v plném počtu.
52:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák bez asistence (4:9)
51:00 Vyloučen hráč #13 Michal Borovka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
50:17 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:9
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #21 Jan Machačný (3:9)
49:59 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
49:59 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:8
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Tomáš Turek, asistoval #27 Patrik Hájek (3:8)
49:23 Ve třetí třetině můžeme vidět spoustu napínavých soubojů.
47:27 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Tomáš Turek, asistoval #17 Pavel Souček (3:7)
45:06 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #27 Patrik Hájek, asistoval #11 Marek Fuchs (3:6)
43:45 Hra se přelévá ze strany na stranu.
41:53 Kaňák zachránil situaci a krásně získal balónek.
40:01 Třetí třetina se rozehrála standartní situací.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:05 Vyloučen hráč #13 Michal Borovka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
36:49 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:5
35:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Lukáš Michal, asistoval #69 Petr Ballák (3:4)
33:45 Peprný přestřeluje.
31:35 Vyloučen hráč #22 Ondřej Wopršalek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:38 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml bez asistence (2:4)
25:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (2:3)
24:24 Vyloučen hráč #13 Štěpán Kaas družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
24:24 Vyloučen hráč #13 Štěpán Kaas družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
23:23 Hosté hrají v plném počtu.
23:22 Tato přesilovka se domácím moc nepovedla.
22:49 Tůma trefuje tyčku.
21:58 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #20 Pavel Vrkoč bez asistence (1:3)
21:58 Domácím očividně přesilová hra zatím nesedla.
21:23 Vyloučen hráč #26 Jan Šik družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za blokování florbalky
21:23 Domácí začali hrát přesilovou hru, mají velkou šanci dorovnat.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #92 Jáchym Peprný (1:2)
19:00 Probíhá poslení minuta první třetiny.
17:01 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
16:08 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Daniel Denisov, asistoval #20 Pavel Vrkoč (0:1)
11:27 Mohli jsme vidět krásný zákrok Kaňáka.
11:07 Štíři se stáhli na svoji půlku a brání svou bránu. Golman je téměř bez práce, protože obrana je velmi silná.
10:23 Cajthaml se snažil dostat na půlku hostů, dostal se, ale bez míčku.
07:12 Nhat Khac Trinh dostává krásnou nahrávku od Křivskýho, ale branku míček minul.
02:20 Nhat Khac Trinh vstoupil do hřiště a hned začal bojovat o míček svým vlastním tělem.
00:21 Zápas začal v klidném tempu.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.