5:4
    Prokop HLAVÁČ
    (Soukup)

Wizards DDM SO Praha 10 - Panthers Praha 5:4
branky: 8. Filip Černý, 32. Filip Černý, 32. Tomáš Havelka, 43. Filip Černý, 44. David Kriegler - 5. Vojtěch Majer, 12. Šimon Jelínek, 21. Matyáš Uher, 59. Prokop Hlaváč; rozhodčí: Artem Zolotar - Danylo Abeliashev; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Adam Bednář 17 - František Stárek 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů: Dneska z naší strany lepší zápas, ale stále to na soupeře nestačí. Těšíme se na play-off a soupeři přejeme štěstí v play-off.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Na začátku zápasu to vypadalo, že jsme ještě na horách. Ti co tam nebyli, zase byli nemocní. To by však nemělo být důvodem, že k šancím přistupujeme jako ke zbytečnému zboží. Dvě rychlé branky nás dostaly do zápasu. Konec jsme si trochu zkomplikovali, ale nakonec zápas s pozorně hrajícím soupeřem, dovedli k vítězství. Děkujeme divákům, pořadatelům, soupeři. Hezký, slunečný zbytek víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:19 Muletový král Aarons dnes opravdu nemá střeleckou formu
58:23 Po nahrávce od Soukupa Hlaváč snižuje brankové manko
58:22 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #53 Vít Soukup (5:4)
56:50 nejen na hřišti ale i na domácí střídačce je na co koukat, Kalina si stoupl na vozíček a splnil si sen cítit vzduch vysokých lidí
56:49 Timeout Panthers Praha
55:55 Stárek vytyčil ruku a chytl Bednářovu střelu
54:20 Motl vypálil z nebezpečné pozice, ale nic s čím by Bednář měl velký problém
51:30 Jěžek se snažil celou přesilovku pálit do brány
50:11 Mezitím co Vachata odpočívá na trestné lavici, Panteři se snaží vrátit do hry
49:25 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
46:29 Fičerný se po dlouhé době probral a opět na hřišti vidíme starého dobrého Fildu
45:22 Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
44:22 Vojtáno oběhl vše co se dalo a poté poslal nahrávku a Kriegler zkušeně zakončil
43:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (5:3)
42:13 Kapitán na Ex kapitána a máme tady gól a Wizards odskakují
42:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #45 Patrik Vachata (4:3)
40:26 Máme tady začátek 3: třetiny tak uvidíme co trenéři poradili svým svěřencům
40:00 Střely ve 2. části: 10:2
37:20 Panteři trocha zpomalili a naopak WIzards po dvou gólech přidali na tempu, Trenér Kalina vypadá spokojeně
31:34 Dva rychlé góly od Wizards, napřed do prázdné Fičerný a poté střela za půlkou od Havelky
31:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #19 Tomáš Havelka bez asistence (3:3)
31:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (2:3)
29:49 Panteři našli metodu jak překonat Wizards, stříli to tam jednu za druhou
28:20 Tichopád mohl zvednout skóre, ale bohužel netrefil míček
25:50 Uherův únik předčil Wizardskou obranu a zvyšuje skóre
23:10 Aarons se dnes trápí se svou střelou, přejem brzký návrat střeliva
20:46 Uherův únik předčil Wizardskou obranu a zvyšuje skóre
20:45 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher bez asistence (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:9
17:58 Panteři dnes hrají tvrdě do těla, ale není to nic na co by mladý Sedliský nebyl zvyklý z divize
14:39 Holý obehrál svého spoluhráče a div z toho Panteři nedali gól
13:36 Hra se přesouvá nahoru a dolů a nikdo z aktérů na hřišti není schopen trefit branku
11:15 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #75 Matěj Motl (1:2)
09:14 Kriegler si z protihráčů udělal skills trenink, ovšem by měl ještě zapracovat na přesnosti, jelikož trefil tyč
07:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
07:26 Arabský princ alias Filip Černý po střele z dorážky dává první Wizardský gól
04:28 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #28 Vojtěch Ježek (0:1)
04:28 ospalost ve Wizardské obraně dala Panterům šanci se dostat do vedení
03:09 Motl sám na středu ovšem Bednář nohou počapal
01:50 Wizards měli standartku z nebezpečné pozice, ale než tam Tichopád došel tak se Panteři stihli správně postavit
00:23 První střela zápasu od Marka Bauera měla dobrý směr a razanci, ale Stárek si s ní poradil bez problému