7:6
    Tobiáš VOLF
    ()

Kanonýři Kladno - FB Hurrican Karlovy Vary 7:6p
branky: 2. Tobiáš Volf, 8. Jan Blažek, 10. Matyáš Růžička, 32. Tobiáš Volf, 45. Matěj Půček, 56. Jan Blažek, 61. Tobiáš Volf - 18. Robin Rada, 19. Václav Müller, 22. Vojtěch Slavík, 25. Vojtěch Slavík, 35. Tadeáš Pokorný, 53. Jaroslav Krechňák; rozhodčí: Lukáš Grundler - Filip Martinkovič; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Matěj Adamec 25 - Jan Kolínek 4, Marek Matějka 19; po třetinách: 3:2, 1:3, 2:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Začátek utkání se nám příliš nepovedl, čemuž odpovídá i skóre 0:3. Poměrně rychle jsme se ale do zápasu vrátili a měli nějaké šance vedení navýšit. Kladno nás dnes potrestalo z vytvořených (občas spíše darovaných) přečíslení. Prodloužení se nám vůbec nevydařilo, bohužel soupeř urval extra bod zaslouženě.
65:00 Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér): Dnešní kvalita soupeře vyžadovala od nás hrát na maximum, což se nám vůbec nepovedlo, jelikož fokus některých hráčů na zápas byl slabý. Od nás celkem dobrá hra do stavu 0-3, od tohoto stavu až do 3tí třetiny od nás nepřesné, slabé s míčkem a bez základu bez míčku. Třetí třetina byla dobrá, tam jsme si vypracovali hodně šancí, bohužel dneska jsme v ničem nebyli precizní, proto jsme dneska ztratili zápas. Věřím, že rozhodčí dají peníze na Ukrajinu.
65:00 Střely v prodloužení: 6:1
60:51 GÓL Kanonýři Kladno! 7:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf z trestného střílení (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
55:45 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Jan Blažek, asistoval #33 Tobiáš Volf (6:6)
52:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #14 Josef Terla (5:6)
47:58 Vyloučen hráč #77 Jan Blažek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
46:47 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #95 Václav Müller.
44:26 Vyloučen hráč #43 Rudolf Voják družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
44:02 GÓL Kanonýři Kladno! 5:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #12 Dan Vaněk (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
35:42 Vyloučen hráč #58 Petr Koco družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
34:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #3 Tadeáš Pokorný, asistoval #14 Josef Terla (4:5)
31:00 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #80 Vojtěch Šmatlák (4:4)
28:50 Vyloučen hráč #26 Ondřej Zábranský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
24:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #97 Jakub Hofman (3:4)
21:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #44 Robin Rada (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:57 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #43 Rudolf Voják (3:2)
18:37 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Marek Matějka družstva FB Hurrican Karlovy Vary
17:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Robin Rada, asistoval #4 Martin Tvrdek (3:1)
16:59 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
09:06 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #31 Matěj Půček (3:0)
07:35 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
01:48 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #73 Jakub Kříž (1:0)