()
  • 60 59:32
    2

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Gorily Plzeň 3:8
branky: 13. Šimon Nídl, 49. Adam Tůma, 60. Adam Tůma - 2. Lukáš Krepindel, 5. Filip Vavrík, 12. Filip Čech, 13. Filip Čech, 34. Jiří Kňourek, 39. Lukáš Čech, 43. Ondřej Dulka, 48. Josef Sekyra; rozhodčí: Jan Dušek - Matěj Pavliš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Josef Šerhant 15, Vojtěch Novotný 9 - Filip Černý 24; po třetinách: 1:4, 0:2, 2:2
60:00 Komentář hostů Altman Karel (Vedoucí): Dnes poctivy výkon, po většinu zápasu jsme drželi otěže ve svých rukou, kdy jsme se drželi hodně na míčku a trpělivě si vypracovávali šance, které se nám dařili proměňovat. Potkali se dva týmy plné dorostenců a zkušenost z juniorské ligy hrála pro nás.  Děkujeme soupeři za zápas. JE - DE - ME
60:00 Komentář domácích Kouba Pavel (Trenér): Dnes se projevila větší zkušenost soupeře s juniorskou ligou. Vytvářeli jsme zbytečné chyby, po kterých jsme dostávali poměrně snadno góly. Pro hráče to byla zkušenost pro příští rok. Soupeři gratuluji k vítěztví, ketré bylo zasloužené.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma bez asistence (3:8)
59:32 Vyloučen hráč #82 Filip Vavrík družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:36 Vyloučen hráč #51 Tomáš Šenkýř družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
58:36 Vyloučen hráč #89 Jiří Kňourek družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
50:10 Štíři dávají hře svižné tempo.
50:05 Domácí ses drží na půlce hostů.
48:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #93 Jan Kouba (2:8)
48:06 A máme tady druhý gól domácích.
47:33 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 Josef Sekyra, asistoval #76 Jan Marek (1:8)
42:32 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #74 Ondřej Dulka, asistoval #89 Jiří Kňourek (1:7)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Novotný družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:49 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #82 Filip Vavrík (1:6)
37:55 Domácí ke konci třetiny převážně brání.
33:30 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #89 Jiří Kňourek, asistoval #82 Filip Vavrík (1:5)
33:30 I přes velké úsilí domácích se hosté dostávají na jejich půlku a Vavrík střílí gólovou střelu.
32:45 Domácí se drží na půlce a tlačí na protihráče.
29:10 Golman domácích pokračuje dál ve hře.
29:09 A máme tady zranění golmana domácích.
23:00 Zápas se přelévá ze strany na stranu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:16 Diváci doufají, že se domácí první třetinu jen rozehřívali a druhá bude pro domácí o dost lepší.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
12:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Šimon Nídl, asistoval #94 Jakub Kouba (1:4)
12:01 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #87 Josef Sekyra (0:4)
11:00 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #33 Tomáš Bolda (0:3)
04:39 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (0:2)
04:39 Gorily hned v prvních pěti minutách střílí dva góly a dostávájí se do vedení.
01:47 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Lukáš Krepindel, asistoval #91 Jiří Ohnesorg (0:1)
00:25 Hra je hned ze začátku v klidném tempu.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhráli hosté.