4:10
    Filip HUML
    (Hájek)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 4:10
branky: 11. Lubomír Silvestr, 19. Jan Sedlák, 21. Petr Heřmánek, 48. Matyáš Hrych - 3. Oliver Med, 11. Patrik Hájek, 22. Richard Nový, 22. Matěj Kubeš, 28. Matěj Kubeš, 37. Matěj Sobek, 40. Jan Šik, 51. Filip Huml, 58. Vítek Vyčíchlo, 58. Filip Huml; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Tomáš Vránek; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Petr Vitoň 29 - Šimon Staněk 12; po třetinách: 2:2, 1:5, 1:3
60:00 Komentář domácích Plocha Zdeněk (Trenér): Zasloužené vítězství hostů,přehrávali nás pohybem ni kombinací....bojovnosti jsme se soupeři vyrovnali bohužel síly ubývaly...děkujeme soupeři,rozhodčím i divákum za zápas.
60:00 Komentář hostů Täuber Jaromír (Vedoucí): Z naší strany špatná první třetina, kdy jsme nehráli s odpovídající kvalitou a správně zaměřenou pozorností. Další dvě třetiny jsme výrazně zlepšili pohyb bez míčku a situace v útoku si dělali jednodušší. I díky tomu jsme dokázali výsledkově odskočit. Děkuji soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:14
57:24 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:10
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #27 Patrik Hájek (4:10)
57:04 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:9
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #24 Adam Baxa (4:9)
54:59 Domácí stále tlačí, ale hosté kontrolují tempo hry
50:13 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:8
49:00 Dost ostrá hra ze strany hostů
47:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #4 Matyáš Hrych, asistoval #92 Jakub Rataj (4:7)
46:54 Vyloučen hráč #23 Vítek Vyčíchlo družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:33 Hráči domácích pomalu dobýjejí branku hostů, ale goly to nepřináší
40:00 Střely ve 2. části: 4:13
39:57 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #18 Matěj Sobek (3:7)
37:32 Pokusy ohrozit bránu na obou stranách stále uspěšnějšími jsou hosté
36:36 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #26 Jan Šik (3:6)
28:16 Domácí skvěle kombinují, ale hosté v oslabení 100%
27:32 Vyloučen hráč #21 Jan Machačný družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hrubost
27:01 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #27 Patrik Hájek (3:5)
26:46 Hosté zatím oslabení brání na 1
25:28 Vyloučen hráč #26 Jan Šik družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
24:58 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale nyní na míčku více domácí
23:04 Trestné střílení družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA neproměnil #23 Vítek Vyčíchlo.
22:00 Dva rychlé goly nakoply domácí, kteří více napadají soupeřovy rozehrávky
21:53 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #14 Filip Huml (3:4)
21:30 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #25 Richard Nový, asistoval #23 Vítek Vyčíchlo (3:3)
20:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #4 Matyáš Hrych (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:12
18:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #68 Jan Sedlák bez asistence (2:2)
17:45 Domácí šli do situace 1v1, ale  hosty podrzela tyč
13:25 Na míčku ted více hosté
10:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #10 Lubomír Silvestr, asistoval #48 Hynek Hák (1:2)
10:04 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #27 Patrik Hájek, asistoval #11 Marek Fuchs (0:2)
08:39 Poklidná hra od obou celků
04:35 Obrovská šance hostů, ale domácí podržela tyč!!
02:24 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #29 Oliver Med, asistoval #12 David Janovský (0:1)
02:24 Jeden rychlý protiútok a hosté vedou 0:1
01:50 Krásný první zákrok milevského golmana