11:4
    Šimon NÍDL
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 11:4
branky: 19. Ondřej Vlnatý, 26. Matyáš Kouba, 29. Matyáš Cuřín, 33. Matyáš Kouba, 34. Matyáš Cuřín, 34. Šimon Nídl, 38. Vojtěch Fišer, 40. Matyáš Cuřín, 52. Matyáš Cuřín, 58. Jan Filsak, 60. Šimon Nídl - 31. Jan Řehoř, 33. Petr Heřmánek, 33. Matyáš Hrych, 38. Matěj Čajan; rozhodčí: Jan Korábek - Patrik Reindl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 13 - Petr Vitoň 15; po třetinách: 1:0, 7:4, 3:0
60:00 Komentář hostů Plocha Zdeněk (Trenér): Dnes zasloužené vítězství domácích. Na zítra se doufáme lépe připravíme. Gratulujem domácím.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Až na pár momentů klidné utkání, které jsme od začátku kontrolovali. Zítra nás čeká odveta, to bude úplně o něčem jiném.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 11:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Šimon Nídl bez asistence (11:4)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #30 Jan Filsak, asistoval #37 Vojtěch Fišer (10:4)
52:32 Hra je čím dál víc dynamičtější.
51:06 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
51:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #37 Vojtěch Fišer (9:4)
47:45 Hráči z obou týmů hrajou hodně do těla.
46:09 Třetí třetina je ta nejtvrdší.
42:26 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #37 Vojtěch Fišer.
42:14 Hráč s číslem dva Ondřej Vlnatý vyhrál buly.
40:01 Úvodní buly vyhrálo Milevsko.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
39:13 I tyčka je střela vedle. Tyčku trefuje Milevsko.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #37 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (7:4)
37:28 Hra začíná nabírat čím dál víc větší tempo.
37:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #96 Matěj Čajan, asistoval #38 Petr Heřmánek (6:4)
36:01 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:01 Milevsko hraje přesilovou hru.
34:36 Druhá třetina je gólová.
33:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Šimon Nídl, asistoval #79 Matyáš Kouba (6:3)
33:42 Vyloučen hráč #10 Lubomír Silvestr družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #30 Jan Filsak (5:3)
32:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #4 Matyáš Hrych bez asistence (4:3)
32:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #23 Matyáš Cuřín (4:2)
32:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #51 Matěj Mikeš (3:2)
30:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #16 Jan Řehoř, asistoval #93 Vojtěch Kodad (3:1)
30:06 A máme tady první branku Milevska.
28:22 Domácí se dostávají do vedení hned o tři góly, Milevsko dnes nemá asi svůj den.
28:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #79 Matyáš Kouba (3:0)
25:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (2:0)
25:25 Hra se přelévá ze strany na stranu.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:37 Golman domácích v bráně předvádí krásné výkony.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #2 Ondřej Vlnatý, asistoval #56 Patrik Schack (1:0)
18:08 Je tady první gól domácích.
16:04 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #79 Matyáš Kouba.
11:39 Hosté hrají v plném počtu.
09:39 Vyloučen hráč #4 Matyáš Hrych družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
09:39 Domácí hrají přesilovou hru, tak uvidíme jak se jim zadaří a jestli šanci využijou.
07:26 Milevsko teď mělo taky krásnou šanci, ale nezakončilo.
04:40 Domácí měli teď krásnou šanci, ale netrefili prázdnou branku.
03:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:18 Zápas zatím vypadá vyrovnaně.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.