• 59 58:02
    2
    Jaroslav STUDENOVSKÝ

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 5:13
branky: 12. Jáchym Peprný, 13. Samuel Starčevský, 26. Patrik Schack, 34. Damián Drefko, 41. Matyáš Cajthaml - 6. Petr Burgr, 15. Karel Frýba, 19. Matyáš Růžička, 22. Jan Karafiát, 26. Jan Karafiát, 28. Adam Staněk, 30. Tobiáš Volf, 33. Dominik Horák, 37. Dominik Horák, 47. Petr Burgr, 52. Tobiáš Volf, 57. Dominik Horák, 58. Jakub Kříž; rozhodčí: Pavel Chromý - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Václav Postl -2, Tomáš Kaňák ?, Václav Postl 13 - Matěj Adamec 25; po třetinách: 2:3, 2:6, 1:4
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Od nás opět výkon plný individuálních chyb. Soupeři jsme to hodně usnadnili, drželi jsme se v zápase prakticky jen první třetinu, kde to nebyl moc florbal, ale spíš taková holomajzna.
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Nepohledný zápas. Měli jsme dneska neskutečně moc ztrát. Hodně špatných individuálních výkonů. Pozitivně můžeme hodnotit druhou třetinu. Za 14 dní by nám ale takový výkon na body nestačil. Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
58:02 Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:18 GÓL Kanonýři Kladno! 5:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #73 Jakub Kříž, asistoval #25 Jan Karafiát (5:13)
56:08 GÓL Kanonýři Kladno! 5:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (5:12)
55:11 Zápas se přelévá z jedné strany na druhou.
53:12 Timeout Kanonýři Kladno
51:48 Domácí si chtějí dát alespoň ještě jednoho góla.
51:18 GÓL Kanonýři Kladno! 5:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #82 Dominik Horák (5:11)
46:08 GÓL Kanonýři Kladno! 5:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #12 Dan Vaněk (5:10)
45:53 Poslední třetina je rychlá jako vítr.
44:42 Hráči lítají ze hřiště jakoby se nechumelilo.
40:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #69 Petr Ballák (5:9)
40:01 Úvodní buly vyhrálo Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:02 GÓL Kanonýři Kladno! 4:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #98 Šimon Procházka (4:9)
34:04 Postl chytá jako o život.
33:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #2 Ondřej Vlnatý (4:8)
32:37 GÓL Kanonýři Kladno! 3:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #17 Hynek Špaček (3:8)
31:13 Domácí jsou trochu v oslabení, hráč si musel odběhnout v doprovodu policie přeparkovat svůj vůz.
29:04 GÓL Kanonýři Kladno! 3:7
27:37 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #17 Hynek Špaček (3:6)
25:51 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #66 Matyáš Růžička (3:5)
25:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #56 Patrik Schack, asistoval #7 Matyáš Křivský (3:4)
21:23 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #98 Šimon Procházka (2:4)
20:33 Vyloučen hráč #56 Patrik Schack družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Václav Postl družstva FBC Štíři Č. Budějovice
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:58 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Tomáš Kaňák družstva FBC Štíři Č. Budějovice
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:45 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička bez asistence (2:3)
14:58 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba, asistoval #98 Šimon Procházka (2:2)
14:58 Kladno domácí ve vedení nenechá a hned vyrovnává.
14:35 Zápas se přelévá z jedné strany na druhou.
12:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #2 Ondřej Vlnatý (2:1)
12:55 Domácí se tímto gólem dostávají do vedení.
11:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (1:1)
05:22 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #78 Adam Staněk (0:1)
03:35 Domácí nyní udělali tlak na Kladno když se u jejich brány snažili vystřelit.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.