3:6
    Jan KARAFIÁT
    (Volf)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Kanonýři Kladno 3:6
branky: 2. Vojtěch Kodad, 37. Petr Heřmánek, 54. Daniel Dolejš - 18. Hynek Špaček, 32. Dominik Horák, 39. Matěj Půček, 50. Petr Burgr, 51. Tobiáš Volf, 57. Jan Karafiát; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Petr Vitoň 16 - Lukáš Hekl 10; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Musím poděkovat naší oslabené družince, zodpovědnému výkonu. Škoda neproměněných breaků, které nás mohli ještě více přiblížit k bodům. Skvělý výkon našeho brankáře. Jedeme dál, díky všem.
60:00 Komentář hostů Novák Jan (Trenér): Dneska bych chtěl vyzdvihnout domácího brankáře, na kterém jsme si vylámali zuby. Zápas na jednu branku proti osobní obraně. Škoda, že jsme soupeře třikrát pustili do šance a třikrát jsme inkasovali.  nPřipisujeme si osmé vítěztví v řadě a jsem rád že pred play-off jdeme výkonama nahoru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
56:51 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #33 Tobiáš Volf (3:6)
56:33 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
55:25 Hosté mají dobré náhravky, kterými přehrávají soupeře.
53:37 Výborná nebezpečná střela Milevska do brány, díky které dotahují soupeře.
53:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #14 Jakub Kraus (3:5)
50:45 GÓL Kanonýři Kladno! 2:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #82 Dominik Horák (2:5)
49:38 Hosté si pressem před domácí brankou přidávají další gol.
49:37 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #78 Adam Staněk (2:4)
47:32 Hráči sice mají tvrdé střely, ale nepřesné. Jak střely na bránu, tak přihrávky nemíři tam, kam bylo zamýšleno.
42:45 Hra je od začátku třetiny znatelně rychlejší. Malý golový rozdíl se dá lehce změnit.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
38:24 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #41 Tomáš Bém (2:3)
36:08 Milevsko provedlo jasný a přesný nájezd na branku hostů a dorovnávají skóre.
36:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek, asistoval #7 Patrik Novotný (2:2)
31:37 Velká přestřelka před domácí bránou zajistila Kladnu prozatímní vedení v zápase.
31:36 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák bez asistence (1:2)
25:39 Domácí nyní hodně útočí a nechtějí soupeře nechat hrát.
22:10 Na začátku třetiny se opět hosté více drží na míčku. Je na nich vidět snaha předehnat domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:7
17:49 Tvrdý útok hostů jim pomohl k vyrovnání skore.
17:48 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Hynek Špaček, asistoval #78 Adam Staněk (1:1)
15:33 Hosté jsou teď na míčku více, mají tvrdé střely, ty ale vždy letí mimo domácí branku.
13:30 Hra neustále mění strany, soupeři hlavně využívají chyb druhých.
09:17 I když hosté prohrávají pouze o jeden bod, snaží se dělat rozvážné kroky a nechybovat.
06:35 Domácí vyvíjeli při přesilovce obrovský tlak, ale obrana hostů byla silnější.
04:33 Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:39 Došwich zmátl své soupeře a překvapil je střelou, která prošla až za jejich golmana.
01:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #97 Eduard Chalupa (1:0)
00:54 Oba týmy se hned od začátku zápasu dost přetahují o míček.