• 57 56:44
    4
    Marek URBAN

FB Hurrican Karlovy Vary - Panthers Praha 9:1
branky: 4. Jakub Hofman, 13. Jakub Ďurian, 20. Václav Müller, 21. Radim Šlechta, 24. Martin Tvrdek, 43. Marek Owczarzy, 48. Jaroslav Krechňák, 53. Petr Koco, 54. Václav Müller - 43. Hynek Uvíra; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 2:2 + Marek Urban 4; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Adam Draslar 26 - František Stárek 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Hudec Dominik (Asistent trenéra): Dnes nám nic nevyšlo. Utekl nám zejména začátek a začali jsme hrát trochu odvážněji až od poloviny zápasu. Bohužel náš zmar společně se skvěle chytajícím brankářem soupeře se podepsal na konečném výsledku.
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Skvělý výkon brankáře a naše produktivita dnes rozhodli zápas. Do hry jsme se snažili zapracovat nové prvky z tréninků, na spoustě věcech samozřejmě ještě musíme pracovat. Teď si jdeme užít oslavy a zisk 3 bodů. Děkuji všem za odmakaný zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
56:44 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za sekání
53:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #93 Vojtěch Slavík (9:1)
52:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #58 Petr Koco, asistoval #1 Adam Draslar (8:1)
47:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #38 David Pudil (7:1)
42:41 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #8 Hynek Uvíra, asistoval #68 Prokop Hlaváč (6:1)
42:03 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #95 Václav Müller (6:0)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
36:05 Vyloučen hráč #8 Hynek Uvíra družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
34:23 Vyloučen hráč #98 Jakub Ďurian družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
23:13 Timeout Panthers Praha
23:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #87 Jaroslav Krechňák (5:0)
20:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #4 Martin Tvrdek (4:0)
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #36 Petr Holeček (3:0)
19:34 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra bez florbalky
12:56 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra bez florbalky
12:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #98 Jakub Ďurian, asistoval #36 Petr Holeček (2:0)
03:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #97 Jakub Hofman, asistoval #38 David Pudil (1:0)