• 60 59:46
    7:8
    (Cobl)

FBC Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:8
branky: 2. Filip Cobl, 27. Kryštof Loubek, 27. Radek Matouš, 38. Lukáš Šindelář, 46. Viktor Steinz, 46. Filip Cobl, 60. Petr Slánský - 1. Tobiáš Prasek, 2. Martin Kovář, 5. Václav Drahoš, 6. Matěj Vrátný, 13. David Heczko, 19. Jan Chmelař, 40. Patrik Vykoupil, 59. Matěj Vrátný; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Radek Dvořák 49 - David Hloušek 17, Matyáš Hartmann 24; po třetinách: 1:6, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Ůvod do zápasu se nám nepovedl, hlavama jsme zůstali v šatně. Stíhací jízda byla, ale super jen je škoda, že jsme v 57. minutě udělali chybu, kterou soupeř proměnil a tím opět odskočil opět o 2 branky. Vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo. Myslím si, že se záapas divákům musel líbit. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér): V dnešním utkání o "poslední" místo jsem rád jenom za vítězství, protože hra byla z obou stran slušně řečeno velice zvláštní. Po produktivní 1.třetině jsme pustili spoupeře do hry a do konce zápasu bylo o co hrát. Nevím, co hráčům probíhá v hlavách, ale florbal to rozhodně nebyll. Díky Lípě, že zápas zdramatizovala a nabídla dívákům pěknou podívanou, taktéž díky divákům a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 18:19
59:46 GÓL FBC Česká Lípa! 7:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #70 Petr Slánský, asistoval #25 Filip Cobl (7:8)
59:00 Lípa v šesti.
58:15 Buly pro domácí.
58:14 Timeout FBC Česká Lípa
58:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #99 Patrik Vykoupil (6:8)
57:04 Semelka vysílá jedovatou střelu.
56:08 Domácí rozehrávají na vlastní polovině a po mantinelu se dostávají do útoku.
54:49 Dvořák svkěle brání svou svatyni.
53:24 Domácí kombinují na útočné polovině.
50:00 Ostravský hráč rozehrává tahem a tak mají balon domácí.
49:14 Lípa rozehrává od vlastní branky a míří do útoku.
47:43 Dońar končí na zdi českolipské haly.
45:54 GÓL FBC Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #87 Kristián Semelka (6:7)
45:50 Cobl si nabíhá před kasu a napravuje svoji reputaci z předchozích chvil.
45:11 GÓL FBC Česká Lípa! 5:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #21 Adam Doňar (5:7)
44:31 Hosté rozehrávají ve vlastním rohu.
43:27 Cobl pálí do zcela odkryté branky, ale brankář hostů na poslední chvílí míček vyráží.
40:01 Buly vyhrávají hosté a jdou hned do útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 17:14
39:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #39 Karel Mičulka (4:7)
39:50 Buly vyhrávají hosté.
39:04 Vyloučen hráč #70 Petr Slánský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
39:02 A další vyloučení pro Českou Lípu.
38:00 Vyloučen hráč #23 Václav Drahoš družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
37:54 Ostrava si zahraje přesilovku.
37:26 Cobl střílí, střela byla úspěšně zblokována Ostravskou obranou.
37:00 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #89 Lukáš Šindelář, asistoval #27 Viktor Steinz (4:6)
36:29 Semelka vede míč podél mantinelu a přihrává Coblovi.
36:04 Lípa rozehrává z kraje svého brankoviště.
35:15 Doňar sprintuje na polovinu hostí, ale nemá komu přihrát.
35:01 Zápas je obnoven vhazováním po výpadku časomíry.
33:49 Dvořák zkušeně vystřeluje svou ruku proti míčku.
31:51 Matouš se z půlky vytáčí do střely, ale branku netrefuje.
31:09 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Matyáš Hartmann družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
30:03 Hosté na útočné polovině přestřelují branku.
29:01 Loubek získává na bandě míček a míří k bráně, kde vysílá svou střelu.
27:54 Doňar a Matouš kombinují na své polovině.
26:38 GÓL FBC Česká Lípa! 3:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #30 Radim Piškula (3:6)
26:09 Buly vyhrávají hosté a domácí po nich ihned startují jak kočka po myši.
26:08 GÓL FBC Česká Lípa! 2:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #55 Kryštof Loubek, asistoval #27 Viktor Steinz (2:6)
24:26 Lípa hraje svou druhou přesilovku, stojí v útočných pozicích a vyčkává na vhodnou chvíli pro zakončení.
24:24 Vyloučen hráč #53 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
22:57 Lípa po faulu hostí rozehrává ve vlastním rohu.
21:25 Lípa v útoku, ale přichází o míček a hosté vyráží do útoku.
20:00 Střely v 1. části: 13:24
19:31 Ostrava rozehrává na půlce, ale Slánský získává míček a jde do zakončení.
18:54 Dvořák vytahuje na poslídní chvíli míček.
18:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #33 Martin Kovář (1:6)
15:56 Lipský celek během přesilovky neyvslal ze svých čepelí ani jednu střelu, která by zasáhla branku hostí.
14:41 Hosté v obklíčení českolipské formace, zatím domácí nepouští ani k jednomu zakončení.
13:50 Vyloučen hráč #33 Martin Kovář družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
12:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #53 Daniel Válek (1:5)
12:45 Dvořák si ve svém brankovišti srovnává pořádek.
10:14 Šindelář posílá jednoho ostravského hráče rovnou čarou do mantinelu.
09:12 Semelka se z pozabranky snaží natlačit před kasu, ale fauluje.
07:35 Semelka posílá míček na Cobla, který stojí před brankou, jde do střely, ale trefuje tyč.
06:00 Slánský se dostává do osy hřiště a vysílá svou střelu do brankáře hostí.
05:29 Buly pro hosty, kteří ihned obklopují branku Dvořáká.
05:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #33 Martin Kovář (1:4)
04:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš (1:3)
04:32 Drahoš sice uklízí míček do kasy, ale do vlastní.
03:56 Tůmek se od mantinelu vytáří do střeli, ale míček letí pouze do Drahoše.
02:43 Galia v rohu faulopván a tak Lípa rozherává a hned se snaží dostat do útoku, v šanci je Semelka, ale míček mu sjíždí z čepele.
01:22 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #27 Viktor Steinz (1:2)
01:22 Lípa ryychle odpovídá na branky hostů, Steinz našel před brankou Cobla, který uklízí z první.
01:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Martin Kovář, asistoval #32 Matyáš Hartmann (0:2)
00:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Tobiáš Prasek, asistoval #21 Jakub Kocián (0:1)
00:01 První buly vyhrávají domácí a hned jdou do útoku, ale Slánský na bandě přichází o míček a tak se hosté ženou do útoku.