1:8
    Jonáš TUMA
    (Švarc)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - PSN Tatran Střešovice 1:8
branky: 36. Michal Malec - 10. Adam Bureš, 28. Adam Karel, 29. Adam Bureš, 31. Michal Rada, 42. Kryštof Klement, 50. Adam Karel, 52. Jan Karel Matějka, 60. Jonáš Tuma; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Ondřej Málek 9 - Maroš Giba 11; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:4
60:00 Komentář domácích Paták Lukáš (Asistent trenéra): První třetina byla relativně vyrovnaná, ač bez větších šancí na obou stranách. Od druhé třetiny byl Tatran jasně lepší, zejména fyzicky a v reakcích na odražené balonky, tím nás postupně víc a víc přehrával a zaslouženě zvyšoval náskok. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas, zítra budeme lepší.
60:00 Komentář hostů Šindelář Milan (Trenér): Přijeli jsme sem pro vítězství a to jsme jednoznačně naplnili. Ale na některých věcech musíme zapracovat. Tolik šancí, které jsme nepromněnili jsem hodně dlouho neviděl. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:55 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #64 Jonáš Tuma, asistoval #73 Jakub Švarc (1:8)
59:55 Tuma ukončuje zápas krásnou střelou od mantinelu do horního růžku Málkovi branky
58:45 Zápas už se spíše jen dohrává, tatran kontroluje míček a Hattrick občas hrozí z rychlých protiútoků
54:30 Tatran zamčel domácí na vlastní polovině, ale byl to Hattrick, kdo ohrozil branku soupeře z následného protiútoku.
51:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #77 Jan Karel Matějka, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (1:7)
49:17 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #64 Jonáš Tuma (1:6)
49:17 Po šanci Hattricku se dostal do úniku Tuma, který našel Karla. Tatran tak odskakuje už o pět branek.
48:55 Poprvé vidíme na hřišti také Slezáka, který si s přehledem poradil proti napadajícímu
47:45 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
47:40 Tatran výborně odebírá míčky a Hattrcik se tak nemůže usadit na útočné polovině
46:10 Hattrick opět odrazil nápor Tatranu, který nyní kombinuje na útočné polovině
44:40 Bureš dostal nabídku od Karla, ale skákavou nahrávku netrefil
43:59 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:59 Po Malcově zákroku uvidíme další přesilovku hostí.
43:30 Málek teď krásně odebral míček, ale po tlaku ostatních hráčů Tatranu ho ztrácí.
41:50 Malec chtěl rychle odpovědět na branku hostů, dostal se až před bránu, ale trefil pouze ruku Gibi.
41:01 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement bez asistence (1:5)
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
36:40 Hattrick po vstřeleném gólu ožil a dostal se rychle před bránu Tatranu, bohužel bez úspěchu
35:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #48 Adam Klusoň (1:4)
35:39 Po Klusoňově střele si nerychleji našel míček v brankovišti Malec, který tak snižuje na rozdíl tří branek.
34:50 Tatran po dlouhé době vidíme při postupné rozehrávce a hned se dostává ke střele, ale Málek byl včas u tyče
33:03 Horák teď zůstal ležet po souboji v rohu, ale už se pomalu zvedá.
32:56 Hattrcik začíná působit už malinko bezradně při vlastní rozehrávce.
30:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (0:4)
30:29 Tatran opět počkal na chybu domácích a navyšuje skóre na rozdíl čtyř branek
28:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #76 Tomáš Macháček (0:3)
28:10 Po pěkné kombinaci vystřelil Bureš ze středu hřiště a Tatran odskakuje už do dvoubrankového vedení.
27:29 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #73 Jakub Švarc (0:2)
24:25 Hattrick ubránil oslabení bez větších potiží a nyní kombinuje na vlastní polovině.
23:55 Klápa trefuje pouze brankovou konstrukci.
22:25 Vyloučen hráč #89 Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
22:25 trpělivá rozehrávka Tatranu přináší první vyloučení, které bude následovat až po výhodě
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty, kteří se hned dostávají na půlku Hattricku
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:00 Málek si práve poradil i s nepříjemnou dorážkou hostů
17:55 Hostující teď nabídli vyloženou šanci Neterderovi, ten trefuje nad
16:15 Zblokovanou krotí Málek a dlouhým výhozem našel Malce, ten však trefil pouze střed branky.
09:39 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (0:1)
09:39 Šanci k protiútoku využil přesnou střelou Adam Bureš a hosté si tak berou vedení.
09:25 Zatím sledujeme spoustu nepřesností v rozehrávce na obou stranách
04:40 Tatran se dostává pod tlak domácích po nepřesné rozehrávce
03:15 První zákrok si připisuje take Ondřej Málek
00:01 Úvodní buly pro domácí.