Matěj MICLÍK
    (Bergman)
  • 60 59:32

Florbal Ústí - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:5
branky: 27. Adam Fišer, 56. Ondřej Trčka - 7. Jakub Šourek, 20. Filip Bergman, 33. Jakub Šourek, 44. Filip Bergman, 60. Matěj Miclík; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 21 - Tomáš Týc 24; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Stummer David (Trenér): Myslím, že z naší strany slušný výkon. Dokážeme hrát vyrovnané zápasy, ale sráží nás neproměňování šancí a zbytečnée chyby v obraně, které soupeři trestají. Dnes kralovali gólmani. Díky soupeři za vstřícnost při přesunu utkání.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Velmi rychlý zápas, v mnoha situacích až moc. Mohli jsme hrát klidně i mnohem klidněji na míčku. Takhle jsme rychlou hrou a z toho plynoucích chyb darovali soupeři spoustu šancí. Vzhledem k jejich množství by zápasu slušelo víc gólů na obou stranách. Takhle jde hlavní kredit brankářům. Díky soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:32 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #45 Filip Bergman.
59:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #45 Filip Bergman (2:5)
58:13 Huber na Vlacha, jediné co mu tam překáželo byl Týc.
55:37 Ústí snižuje skóre a jde vidět, že se stále snaží vyrovnat turnaj v necelých čtyřech minutách.
55:36 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
55:36 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #73 Ondřej Hubka (2:4)
52:57 Domácí stáhli a hrají na dvě lajny jen.
50:05 Huber si konečně ke konci zápasu připisuje první střelu.
49:11 Vyloučen hráč #29 Aleš Vlach družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
49:11 Netuším jak, ale Ústí opět v oslabení. Tak snad bude bezgólové.
48:41 Z Dobozse bude spíš fotbalista.
47:34 Doufáme, že to nebude nic vážného Krupino!
43:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:4)
43:40 Vlach měl asi nějaké předsudky na rozhočí,ale nevyšlo mu to.
42:26 Další krásná akce před brankou Bolky, i tak tam nakonec nespadl.
40:01 Poslední bule stále pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
35:54 Přijde mi, že po obdrženém gólu se Ústí stáhlo.
32:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #45 Filip Bergman (1:3)
29:54 Duo na Dobozse, ten ale podržel tým a ukryl míček mezi nohama.
29:35 Ústí se snaží přebírat hru do svých rukou a začínají být nebezpečnější.
26:54 A i Ústí se dočkalo prvního gólu, kdy Fišer vymetl síť.
26:53 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #44 Adam Fišer, asistoval #29 Aleš Vlach (1:2)
26:18 Duben vysmátej, jak sluníčko.. aby ho ta radsot nepřešla
25:53 Vyloučen hráč #2 Martin Hlušička družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost
24:23 Hubka si  nejspíš nezahubká.
23:01 Huber přes 3 ale mimo.
20:01 Buly vyhrává pro Bolku.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #33 Jakub Šourek (0:2)
16:50 Mladá Boleslav více na balónku, ale Ústí také předvádí krásné kombinace.
10:30 Několik střel do Týce, ale ani jedna nebyla gólová.
08:40 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
08:40 Vypadá to,že Ústí bude hrát ve čtyřech.
06:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #32 Tomáš Volovik (0:1)
05:05 Krupica sám na Týce, ale jen to rozeznělo tyčky.
03:58 Dobozs si připisuje první zákrok.
02:18 Hra se zatím hodně přelívá ale hosté se drží na půlce Ústí.
00:01 Úvodní bule pro tým hostí.
00:00 Dobrý večer, zdravím všechny u 19. kola CE juniorů, kdy Ústecký kádr vyzve hochy z Mladé Boleslavy.