8:10
    Maxim GREGA
    (Kovařík)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:10
branky: 3. Adam Javorský, 7. Jan Punčochář, 20. Jan Punčochář, 36. Adam Javorský, 40. Matěj Vrátný, 46. Patrik Vykoupil, 49. Martin Tomek, 53. Jan Punčochář - 10. Maxim Grega, 24. Adam Václav Kyselka, 27. Lukáš Rada, 30. Dominik Bürger, 32. Matyáš Borek, 32. Jakub Kabourek, 35. Dominik Bláha, 37. Adam Javorský, 47. Matyáš Borek, 60. Maxim Grega; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3 + Jan Chmelař OS:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Martin Staněk 22, Matyáš Hartmann 7 - Miroslav Kovařík 15; po třetinách: 3:1, 2:7, 3:2
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): I přes prohru, tak vcelku spokojenost, hlavně mladí, kteří dostali prstor. Mrzí jenom 2. třetina, kdy jsme naprosto vypadli ze hry a darovali soupeři spoustu gólů zadarmo. konec zápasu jsme trochu zdramatizovali, ale soupeř si to zkušeně pohlídal. Díky souupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Z osobního pohledu jsem si zápas užíval jen 15 minut druhé třetiny, kde jsme předvedli kvalitní hru směrem dopředu a konečně proměnili alespoň pár šancí, protože naše řešení tutových situací bylo zase až neuvěřiltené a nedá se ani popsat. Dostatek prostoru dostali všichni hráči a nakonec jsme zvládli i tradičně dramatický konec, který jsme si vytvořili tak nějak sami. Díky soupeři, že se ve třeti třetině zmáčknul a odehrál slušný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #71 Miroslav Kovařík (8:10)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:41 Ostrava to zkouší v šesti.
56:29 Chybu Válka v obraně nedokázali protihráči proměnit ve svůj prospěch.
55:01 Bohemians kombinují ve svém obranném pásmu.
53:32 Utkání je velmi vyhrocené, hráči si neodpustí žádný tvrdý souboj.
52:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #99 Patrik Vykoupil (8:9)
50:54 Hraje se nahoru dolů, FBC se stále nevzdává.
49:46 Tomek se snažil vystřelit z poloviny, ale trefuje pouze prvního protihráče.
49:15 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #23 Dominik Bürger.
48:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #39 Karel Mičulka (7:9)
48:13 Hartmann parádně zakročil proti pokusu Borka.
47:22 Ostrava úřaduje na útočné polovině.
46:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Matyáš Borek, asistoval #96 Daniel Grézl (6:9)
46:06 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
46:06 Vyloučen hráč #77 Jan Chmelař družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest
45:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #12 Jan Punčochář (6:8)
44:51 Hosté hrají v plném počtu.
43:47 Ostrava zatím bez větší šance.
42:51 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
41:31 Na míčku se drží Bohemians.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Matyáš Hartmann družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
40:00 Střely ve 2. části: 8:16
39:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #39 Karel Mičulka (5:8)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:15 Bohemka je na koni, domácím nedává žádný prostor.
36:12 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:8
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský (4:8)
35:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #92 Martin Tomek (4:7)
35:12 Domácí se v této třetině konečně prosazují, tak třeba je tento gól nakopne.
34:25 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #71 Miroslav Kovařík (3:7)
34:12 Domácí hrají v plném počtu.
33:04 Ostrava zatím skvěle brání.
32:12 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
31:33 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
31:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #61 Lukáš Rada (3:6)
31:26 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Matyáš Borek, asistoval #86 Dominik Bláha (3:5)
31:11 Vrátný se dostal do dobré pozice, ale střela mu nesedla.
29:55 Ostrava polevila a na výsledku je to znát.
29:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (3:4)
28:39 Zápas se začíná přiostřovat.
27:30 Špatnou rozehrávku Bohemky nedokázali domácí zúročit.
26:09 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #87 Jakub Kabourek (3:3)
25:22 Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:11 Hezkou akci domácích překazil až Kovařík parádním zákrokem.
23:38 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #87 Jakub Kabourek (3:2)
23:12 Ostrava je v druhé třetině dost pod tlakem, ale zatím odolává.
21:01 Tomek prozkoušel Kovaříka, ten zkouškou prošel.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:01 Bohemians kombinuje na útočné polovině.
16:32 Domácí mají problém při vlastní rozehrávce kvůli napadání soupeře.
14:53 Hra je velmi vyrovnaná, žádný tým zatím nedominuje.
13:23 Ostrava uklidňuje hru na vlastní polovině.
11:44 Hraje se nahoru dolů.
10:26 Staněk doposud předvádí skvělý výkon.
09:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #96 Daniel Grézl (2:1)
08:51 Bláha vystřelil od mantinelu, trefuje však pouze hrudník Staňka.
07:08 Hráči z Bohemky se s míčkem drží za bránou Staňka, zatím bez ohrožení brány.
06:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
05:52 Domácí hrají v plném počtu.
04:36 Staněk perfektně zakročuje proti Grézlovi.
04:14 Rada z první míjí bránu.
03:52 Vyloučen hráč #84 Jakub Mamula družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
03:22 Mazánek to zkusil tahem, trefuje pouze nohu Staňka.
02:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #39 Karel Mičulka (1:0)
01:42 První ostravská lajna prozkoušela Kovaříka.
00:56 Bohemians vyvíjí velký tlak na polovině domácích.
00:01 Úvodní buly pro domácí.