57
  • 57 56:28
    Ústí

Bulldogs Brno - Florbal Ústí 7:5
branky: 14. Dominik Novák, 30. Jan Morávek, 35. Jan Morávek, 40. Dominik Novák, 45. Denis Koutný, 50. Marek Pařenica, 52. Marek Pařenica - 8. Martin Horn, 11. Štěpán Malý, 40. Aleš Vlach, 51. Štěpán Malý, 55. Martin Horn; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Koudelka 23 - Matěj Dobosz 17; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Kyzlink David (Trenér): Děkuji klukům za dnešní výkon a zápas. Jsem rád, že po včerejším zápase přišla reakce ze strany hráčů a doufám, že pochopí, že zápasy se musí odmakat od začátku až do konce a nikdo si z nás na zadek nesedne.
60:00 Komentář hostů Kolstrunk Jakub (Asistent trenéra): Dnes rozhodla naše nekvalita na balónku, zbrklost v útočném pásmu a naše řešení brejkových situací. Soupeř nám uštědřil lekci z produktivity a využil příležitosti po chybách, které jsme udělali. V poslední třetině jsme si vyvinuli tlak, ale soupeř hrál zkušeně a zápas dotáhl zaslouženě do vítězného konce. Děkujeme buldokům za utkání a našim fanouškům, kteří nás přijeli do Brna podpořit.
60:00 Ústí v závěru tlačilo, ale pár chyb v obraně je stálo obdržené góly a nakonec i celý zápas. Viděli jsme však divácky atraktivní zápas se skvělou atmosférou. Pěkný zbytek víkendu!
60:00 Střely ve 3. části: 7:15
59:40 Max buraj vyvezl míček dopředu a ušetřil cenné vteřiny.
59:00 Poslední minuta, hosté tlačí.
58:34 Dobosz v brance, domácí na míčku.
58:09 Vondruška jen do Koudelky, ostatní spoluhráči vždy jen do bloku.
57:33 Ústí má problém se postavit, Buldoci dobře vystupují proti hráči s míčkem.
56:33 Švábíkovu střelu z výběhu chytá Dobosz a opouští branku, hosté v šesti!
56:28 Timeout Florbal Ústí
56:22 Hraje se dost nahoru dolů.
54:47 Střela Martina Horna od půlky si našla cestu do branky. Před Koudelkou clonil Kadlec, který se míček pokoušel tečovat na hranici vysoké hokejky. Gól však platí a je to zase jen o dva.
54:46 GÓL Florbal Ústí! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn bez asistence (7:5)
54:07 Buldoci už se nikam dopředu neženou a jen čekají na chyby. Jedné mohl využít Hude, který se natlačil před branku, ale jeho backhand si Dobosz pokryl.
52:55 Hráči Ústí zaačínají být nervozní a začínají se hádat. Jestli chtějí se zápasem něco udělat, musejí se více koncentrovat na svůj výkon.
52:00 Třetí dvougólový střelec Bulldogs! Mrva s Pařenicou vybojovali u půlky míček a druhý jmenovaný z úhlu nachytal Dobosze na zadní tyči.
51:59 GÓL Bulldogs Brno! 7:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Marek Pařenica, asistoval #28 Jan Mrva (7:4)
50:57 Štepán Malý ze střední vzdálenosti propálil obranný val Bulldogs i Martina Koudelku a dává Ústí naději!
50:56 GÓL Florbal Ústí! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #29 Aleš Vlach (6:4)
50:28 Kadlec v rohu poslal Koutného tvrdě za mantinel, Radim Švábík se ho hned vydal bránit. Nakonec se vše uklidnilo.
50:00 Polákova daleká střela mířila přímo do horního růžku, Koudelka se tam však dokázal natáhnout.
49:06 Střelu Bena Buraje vyrazil Dobosz jen před sebe, kde byl osamocený Marek Pařenica. Ten přidává šestý gól svého týmu!
49:05 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Marek Pařenica, asistoval #90 Benjamin Buraj (6:3)
47:59 Vidaillac si při útočném výpadu přišlápl balonek.
46:56 Švábík zakončil situaci 3 na 2 střelou do bloku. Stejná situace na opačné straně však dopadla úplně stejně.
45:53 Vondruška zatápí domácí obraně, dnes má již mnoho střeleckých pokusů.
45:05 Koudelka nejprve zlikvidoval střelu hostí a následně vyzval k brejku Hudeho, ale ten byl vytlačený do rohu.
44:14 Denis Koutný vybojoval míček u půlky, prohodil si obránce a kličkou do backhandu překonal Dobosze! Pro mladého Buldoka je to odměna za dobrý výkon a vysoké nasazení v celém zápase.
44:13 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Denis Koutný bez asistence (5:3)
43:41 Koutný našel před brankou volného Tesárka, ten ve skvělé pozici trestuhodně minul!
42:52 Hude má za sebou střídání o aspoň desíti soubojích.
41:19 Ústí zatím na míčku a snaží se proniknout k bráně Martina Koudelky. Musí se však probít přes obrovského Maxe Buraje, což vůbec není jednoduché.
40:01 Jdeme do třetí třetiny důležitého souboje tabulkových konkurentů. Dokáže Ústí zvrátit nepříznivý stav?
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:57 Divoký závěr druhé třetiny! Nejprve Novák spoza branky poslal míček do brankoviště a Dobosz si jej zřejmě sám srazil za sebe. Ještě Ústí okamžitě snížilo, na konci přečíslení 2 na 1 stál Aleš Vlach.
39:56 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (4:3)
39:38 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák bez asistence (4:2)
39:15 Vidaillac ze zátahu trefuje břevno na druhé straně!
38:57 Aleš Vlach se zjevil sám před Koudelkou a orazítkoval břevno!
37:19 Morávek, Zemánek a Novák teď zatápěli hostující obraně, ale Dobosz vše ustál.
36:30 Neúspěšný pokus o Michigan ani následná dorážka Koutného v brance hostí neskončily.
36:10 Buldoci jsou ve druhé třetině lepším týmem, svou hrou probudili také své fanoušky.
34:23 Morávek si obhodil soupeře u půlky a nekompromisní střelou na zadní tyč otáčí průběh zápasu!
34:22 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #39 Tobiáš Hude (3:2)
33:34 Fišer byl zbourán Novákem a měl potřebu si s ním něco vyříkávat. Brněnský hráč se s ním však bavit nechtěl, a tak si Fišer mohl pokecat pouze s rozhodčím.
32:48 Mazáč pošetřil cenné vteřiny v útočném rohu.
32:25 Vondruška těsně minul. Buldoci zatím brání velmi dobře a nepouštějí soupeře do nebezpečných prostor.
31:19 Vyloučen hráč #60 Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
31:08 Ústí si zahraje první přesilovku, zatím hrají v šesti.
29:43 Dominik Novák obtočil branku a předložil míček janu Morávkovi, který vyrovnává stav zápasu!
29:42 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #96 Dominik Novák (2:2)
29:25 Viděli (a slyšeli) jsme v posledních minutách mnoho seker. Florbalky teď trpí.
28:40 První zákrok pro Koudelku v této třetině.
27:30 Ústí v pěti a hned se vydalo napadat.
26:35 První přesilovková formace střídá, s bilancí jedné střely na bránu. Zatím nic moc.
25:23 Další přesilovka pro Bulldogs, vybojoval ji svou rychlostí Radim Švábík. Vyjde to domácím napotřetí?
25:22 Vyloučen hráč #39 Jan Samuel Polák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
24:25 Nejprve se v oslabení hnal dopředu Martin Hrabánek, pak se na opačné straně snažili o dorážky Radim Švábík s M.B: Vidaillacem.
23:30 Připomínáme možnost sledovat zápas živě pomocí automatické kamery. Funkčnost přenosu jsme zkontrolovali, vše běží. Přejeme příjemnou zábavu.
22:45 Morávek z dobré pozice těsně minul.
22:30 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za opakované přestupky
21:38 Buldoci pokračují tam, kde přestali - tedy v aktivní hře, ale stále si mají problém vytvořit lepší střeleckou příležitost.
20:00 V první třetině byli domácí mírně aktivnějším týmem, ale Ústí dokázalo z menšího tlaku vytěžit více šancí. Za chvíli startuje druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:17 Radim Švábík zůstal ležet na hrací ploše, dostal koňára. Vypadá to však, že bude v pořádku.
19:08 Buldoci tlačí, rádi by ped sirénou vyrovnali.
18:06 Hosté v pěti, ale stále se musejí bránit.
17:41 Zemánek nabil Radimovi Švábíkovi, ale obětavý blok hostů jeho bombě zamezil.
16:42 Svozil našel před brankou hůl Tesárka, Dobosz kryje.
16:29 Buldoci si však musejí prvně míček vybojovat, pokud chtějí v přesilovce něco vytvořit.
16:05 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
16:05 Aktivní Novák vybojoval pro svůj tým přesilovku.
15:11 Vondruška backhandem málem vymetl horní růžek, jeho dobrou střelu však zastavil Koudelka.
13:44 Nejprve Morávek dvakrát v ideální pozici příliš dlouho čekal a nechal se obrat, nicméně napotřetí to domácím vyšlo. Dominik Novák vybojoval míček u půlky a svou akci si sám gólově zakončil.
13:43 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #96 Dominik Novák bez asistence (1:2)
12:36 Buldoci nedokážou najít cestu dopředu přes střední pásmo. Naopak soupeř dokáže být velmi efektivní a snadno se dostane do zakončení.
11:25 Brněnské rozehrávce chybí pohyb.
10:24 Trčkovu střelu zablokoval Buraj, ale míček se odrazil na hůl Malému a ten už dostal hrací předmět do brány.
10:23 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #19 Ondřej Trčka (0:2)
09:55 Vondruškovu taženou střelu Koudelka jednoduše chňapl do rukavice, jen to mlasklo.
09:00 Mazáč nahodil míček o půlky k brance, kde se pokoušel o teč Švábík R.
08:02 Buldoci propadli v napadání, Malý se naštěstí pro ně k zakončení nedostal.
07:20 Stidená sprcha pro Bulldogs. Ústí z ničeho nic po standardní situaci z rohu skóruje.
07:19 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #36 Jan Vondruška (0:1)
06:14 Další závar před brankou Dobosze, o dorážku se snažil Karel Švábík. Ústí zatím odolává, ale gól domácích je na spadnutí.
05:30 Míček se odrazil na osamoceného Jana Morávka ve slotu, ale z bezprostřední blízkosti hostující branku přestřelil.
04:02 První tutovka Ústí! Vondruška byl sám před Koudelkou, ale ani nadvakrát si na něj nepřišel.
03:20 Na hřisti opět první formace. Buldoci zatm aktivnější.
01:58 První šance zápasu. Buraj M. poslal míček do ohně, kde doráželi Novák a Morávek, bez úspěchu.
00:45 Střídavě se zprava ozývají fanoušci Bulldogs a zleva fanoušci Ústí. Atmosféra bude dnes dobrá.
00:15 Buldoci se od začátku vydávají napadat soupeřovu rozehrávku.
00:00 Dobré odpoledne z haly Sportpoint, kde nás čeká střet tabulkových konkurentů. Buldokům se v posledních zápasech příliš nedařilo, Ústí bude jistě chtít vylepšit včerejší výkon proti Hattricku, který pro Severočechy znamenal jeden bod do tabulky. Oba týmy mají na čem pracovat, můžeme očekávat zajímavý zápas. Zápas můžete také sledovat živě pomocí automatické kamery.