• 59 58:40
    9:4
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FBC Česká Lípa 9:4
branky: 7. Lukáš Slezák, 9. Adam Klusoň, 13. Jiří Dorazil, 16. Matyáš Gryc, 18. Jaromír Hala, 20. Matěj Tkadlec, 46. Michal Horák, 57. Adam Klusoň, 59. Michal Horák - 3. Petr Slánský, 24. Kryštof Loubek, 32. Kryštof Loubek, 51. Kryštof Loubek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Šimon Chmela 27 - Radek Dvořák 15; po třetinách: 6:1, 0:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Po zaspané první třetině jsme se horkotěžko dostávali zpátky do zápasu. Oproti včerejšímu zápasu naše aktivita a soustředěnost nebyla optimální. Avšak ve druhé třetině se náš výkon začal zvedat, ale ne dostatečně k tomu, aby jsme dnes brali 3 body. Soupeři děkujeme za zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): V první třetině nám padlo víc šťastných branek, které nakonec stačily na konečnou výhru. Výkon nebyl dnes příliš povedený. Zápas kluci ale odmakali a ubojovali důležitou výhru. Soupeři, rozhodčím a divákům děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 9:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (9:4)
58:40 Horák potvrzuje gólem do prázdné branky
56:50 Hosté v šesti
56:37 Timeout FBC Česká Lípa
56:37 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #89 Michal Horák (8:4)
56:01 Hrubý vyslal jedovatou střelu pouze do brankové konstrukce
55:25 Lípa má teď více ze hry
50:50 GÓL FBC Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #11 Mikeš Motejzík (7:4)
50:50 Po nešťastném odrazu při úniku hostí končí míček v brance domácích
46:42 Skvělý zákrok golmána hostí po brejku domácích
45:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #64 Jiří Dorazil (7:3)
40:27 Lípa hned ze začátku třetí části prověřuje Chmelu
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:43 Obrovská šance Klusoně na konci druhé třetiny nekončí gólem
35:40 Po nahrávce Tkadlece Málek míjí bránu
31:42 GÓL FBC Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek bez asistence (6:3)
31:42 Lípa potrestala chybnou rozehrávku Hattricku a snižuje gólový rozdíl
27:30 Značné množství šancí na obou stranách nepřineslo branku žádnemu z týmů
24:30 Ve hře obou týmů je zatím spousta nepřesností
23:06 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Kryštof Loubek bez asistence (6:2)
21:16 Neuvěřitelný zákrok Šimona Chmely po chybě v rozehrávce domácích
21:00 Druhou třetinu zahajují na míčku domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec, asistoval #48 Adam Klusoň (6:1)
17:53 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala bez asistence (5:1)
15:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #48 Adam Klusoň (4:1)
15:40 Po velkém tlaku 1. lajny padá gól z velmi nenápadné střely po zemi
12:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #64 Jiří Dorazil, asistoval #79 Matěj Tkadlec (3:1)
11:52 Chmela chytá nebezpečné přečíslení
10:32 Velká šance Gryce, který netrefuje bránu
08:24 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #96 Lukáš Hrubý (2:1)
08:24 Krásné sólo Klusoně končí gólem
06:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #60 Lukáš Slezák, asistoval #79 Matěj Tkadlec (1:1)
06:41 Tkadlec vyslal Slezáka do úniku a ten s ledovým klidem zakončil mezi nohy
03:45 Domácí zatím mají problém s aktivním přístupem Lípy
02:39 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Petr Slánský, asistoval #3 Ondřej Martinec (0:1)
00:25 prvně prověřují golmána hosté